Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !

Наявність парогенератора може істотно полегшити життя в побуті або бути абсолютно необхідною умовою функціонування салону, магазину, готелю. Відпарювачі та парогенератори значно скоротять час прасування, зроблять процес менш трудомістким і навіть приємним. Відпарювачі – прилади, що дозволяють швидко розгладжувати тканини та одяг потужним струменем пари. Дуже важливо правильно вибрати відпарювач. З невідповідним інструментом можна скільки завгодно намагатися, а очікуваного результату все одно не буде.

Багато фахівців вважають відпарювачі iSteamer одними з найкращих у поєднанні з високими характеристиками та доступною ціною. Це не просто шановний бренд – це багаторічна репутація, гарантія високої якості та надійності.

 

Наскільки прилад виконає своє призначення, залежить від правильного вибору, в якому будуть враховані всі вимоги до обладнання та його можливості. Як вибрати відпарювач, щоб його якісні характеристики підходили саме вам?

 

Побутові відпарювачі (для дому, домашні)

Апарати не дуже потужні, малогабаритні, прості в освоєнні та експлуатації. Серед моделей можна виділити Isteamer is209 та Isteamer is704. Слід звернути увагу на швидкість подачі пари тому, що величина даного показника прямо говорить про продуктивність апарату. Зазвичай, у побутових відпарювачів вона знаходиться в межах від 30 до 50 г/хв. Термін безперервної роботи – близько години. Добре підійдуть для домашнього використання.
Однак з дуже щільними тканинами, з сильними вигинами та заломами домашні відпарювачі впораються, але їм знадобиться більше часу для відпарювання.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is702

Професійний відпарювач Isteamer is702

4,390 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is702 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is704

Професійний відпарювач Isteamer is704

4,790 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is704 для одягу.

 

Підлогові відпарювачі

Більш потужні агрегати, найбільш популярні моделі – Isteamer is803 full copper, Isteamer is-x3turbo, Isteamer is712. Подача пари від 50 до 80 г/хв. Час безперервної роботи 2 год. Без особливих труднощів відгладжують усе, що можуть відгладити побутові, але набагато швидше. Добре справляються із щільними тканинами, верхнім одягом, шкіряними виробами.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is712

Професійний відпарювач Isteamer is712

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is712 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

 

Потужні професійні парогенератори активно використовуються в побуті та сфері послуг поряд з прасками. Вони здатні відпарювати як ніжні тканини, так і щільні, навіть шкіру, замшу та хутряні вироби. Виходячи з вимог до функціональних характеристик агрегату визначається найкраща ціна.

Залишивши заявку на нашому сайті, ви отримаєте індивідуальну консультацію менеджера та вичерпні відповіді на всі запитання. Зробіть правильний вибір!

 

 

 

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart