Відпарювачі для весільних суконь. Парогенератори для сукні

Привести в ідеальний порядок весільну або просто урочисту сукню перед важливою подією – справа, яка потребує особливої ​​обережності. Тонкі тканини, вишивка, волани, паєтки, бісер і мереживо часто ускладнюють завдання. Отже, який пристрій вибрати для прасування весільної сукні?

Відпарювач або ручна праска, чим гладити сукню?

Перш за все, зверніть увагу на ярлик на одязі, якщо вказано значок перекресленої праски, гладити такий виріб заборонено. Якщо сукня має нескладний крій, немає безлічі оборок і не розшита паєтками, його можна упорядкувати за допомогою звичайної парової праски, якщо йдеться про пишну багатошарову весільну сукню зі складними елементами, найкраще використовувати потужний відпарювач. Гаряча пара впоратися з шарами тканини, не зашкодить навіть делікатний матеріал. Глажка пором освіжить виріб, допоможе позбавитися найменших заломів.

Ручний або підлоговий парогенератор

Ручний відпарювач – це компактний прилад, що відрізняється невеликою потужністю, зазвичай до 500 Вт. Допоможе виправити невеликі заломи та пом’ятості на тканині. Його зручно брати із собою у подорожі, при зберіганні займає небагато місця. Підлоговий парогенератор може застосовуватися як у побуті, так і професійній сфері, в ательє або магазинах одягу. Потужність таких приладів становить від 1.5 кВт. Підлоговий відпарювач являє собою корпус на коліщатках, де розміщується бойлер і потужні тени, тканина обробляється за допомогою спеціальних насадок, на які через шланг подається пара. Зазвичай такі прилади оснащені телескопічною стійкою з вішалкою-плічками.

Такий парогенератор для сукні з безліччю деталей і прикрас підійде найкраще. Він легко впоратися навіть із тканиною, повністю розшитою паєтками.

Важливий критерій вибору: потужність та інтенсивність пари

При виборі відпарювача спеціалісти радять звернути увагу в першу чергу на два параметри: потужність і інтенсивність пари. З потужністю все більш-менш зрозуміло. Чим вона вища, тим більший спектр завдань зможе виконувати побутовий прилад. При виборі напольного парогенератора зверніть увагу на моделі потужністю від 1.8 кВт. Інтенсивність пари, деякі марки називають цей параметр продуктивністю, вимірюється він у грамах (іноді мілілітрах) за хвилину і вказує цей параметр на об’єм пари, що виробляється приладом. Стаціонарні побутові відпарювачі повинні мати продуктивність не менше 50 г на хвилину.

Додаткові параметри при виборі відпарювача

Вибираючи парогенератор для сукні, варто звернути увагу ще на низку параметрів:

  • Обсяг резервуара. Чим більше води він вміщує, тим довша тривалість безперервної роботи.
  • Матеріал виготовлення бойлера. Він має бути виготовлений із металу, бажано, сплаву міді, алюмінію або нержавіючої сталі.
  • Система «Анти-крапля» запобігатиме появі крапель на одязі в процесі відпарювання.
  • Система захисту від накипу та автоматичне вимкнення при недостатньому рівні води продовжить термін життя приладу.
  • Комплект поставки. У набір має входити кілька насадок. Найчастіше господині використовують насадку з праскою та ворсом.

Не менш важливо правильно вибрати виробника. Завжди можна віддати перевагу відомим компаніям (Tefal, Karcher, Phillips). Однак у цьому випадку неминуча переплата за розкручений бренд. Якщо має бути прасування весільної сукні парогенератором, варто доглянути більш бюджетні варіанти, наприклад, відпарювачі марок Liting та iSteamer. Ці компанії на ринку вже понад десяток років, за цей період їхня продукція зарекомендувала себе тільки з позитивного боку. Відпарювачі цих фірм за функціоналом та терміном служби не відрізняються від моделей відомих брендів, проте їх вартість значно нижча. Вибираючи відпарювач для весільних суконь, рекомендуємо моделі Літинг і Айстимер, представлені в наступному рейтингу.

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

Liting Lt6

Побутовий парогенератор, відрізняється високою потужністю в 2 кВт. Передбачено два режими потужності (1.3 та 2 кВт). Продуктивність пари – 45 г на хвилину. Об’єм резервуару для води – 2.2 літри. Пристрій має лише необхідні функції, відрізняється простим керуванням.

Liting Lt8 GB809

Відрізняється від парогенератора попередньої моделі набором функцій та підвищеною продуктивністю пари – 50 г на хвилину. Передбачено 9 режимів роботи з відображенням вибраного на дисплеї. Пристрій оснащений«Анти-крапля».

Liting Q5

Домашній відпарювач у підлоговому виконанні. Відрізняється високою потужністю в 2 кВт, а значить, впорається навіть із щільними або розшитими тканинами. Оснащений резервуаром, місткістю 2 літри, що забезпечує 40 хвилин безперебійної роботи. Продуктивність цієї моделі – 50 г на хвилину, чого цілком вистачає для побутового та напівпрофесійного використання. Передбачено 4 режими роботи, перемикання між ними здійснюється шляхом повороту регулятора.

парогенератор Isteamer is209Isteamer is209

Простий парогенератор. Потужність складає 2 кВт, інтенсивність подачі пари – 60 г за хвилину. Пристрій оснащений фільтром, що дозволяє пом’якшити воду, що заливається, завдяки чому можна використовувати без побоювань водопровідну воду.

Замовити

 

 

парогенератор isteamer is704 Isteamer is704

Універсальний відпарювач може використовуватися як у побуті, так і для професійного використання. Відрізняється високою потужністю в 2.5 кВт. Є чотири режими роботи. Бойлер виготовлений із металу алюмінію. Вбудовано два тени, які працюють незалежно один від одного.

Замовити

 

 

відпарювач Isteamer is803full copperIsteamer is803full copper

Пристрій, розрахований на тривалий термін служби. Показник потужності складає 1.8 кВт, передбачено три режими роботи. Є вбудована протикрапельна система. Об’єм резервуара для води в 3.2 літри забезпечують тривалу безперервну роботу (2 години). Головна особливість цього пристрою – бойлер, виготовлений із мідного сплаву.

Замовити

 

відпарювач Isteamer is-x3turboIsteamer is-x3turbo

Це професійний відпарювач для сукні і не тільки. Модель була представлена ​​у 2019 році. Може застосовуватись для вертикальної та горизонтальної обробки. Потужність – 2.18 кВт, її цілком достатньо навіть для весільних суконь з безліччю декоративних елементів. Продуктивність пари – 80 г на хвилину. Чотири режими потужності дозволяють пристосувати пристрій до типу тканини.

Замовити

 

 

парогенератор isteamer is712Isteamer is712

Відрізняється високим показником потужності – 2.5 кВт і продуктивністю в 60 г на хвилину. Парогенератор оснащений електронною панеллю, що дозволяє вибрати один із 12 режимів роботи. Об’єм резервуару для води – 3.8 літра. Вбудована протикрапельна система. За допомогою відпарювача цієї моделі можна упорядкувати одяг із щільних тканин, відгладити гардини, почистити меблі та багато іншого. Прекрасно підійде для професійного застосування.

Замовити

Прокоментувати