Відпарювачі для шкіри. Гладимо одяг із натуральної шкіри

парогенератор для кожи

Шкіряний одяг пом’яти складно. Але коли таке трапилося, привести її до ладу непросто. Хоча способи є. Можна повісити пом’яту шкіряну річ на плічка і терпляче чекати на результат. Після десяти днів відвисання його вже точно не варто чекати. Можна спробувати відгладити заломи праскою на низькотемпературному сухому режимі. Але таке прасування шкіряної куртки вимагає тривалого часу, ефективне тільки при роботі з товстою шкірою і пов’язане з реальним ризиком остаточно зіпсувати річ. Сучасні прилади для прасування – відпарювачі або парогенератори – навіть у домашніх умовах вирішують проблему м’ятої шкіри кардинально.

Зміст:

Як гладити одяг зі шкіри

Подібним чином можна упорядкувати піджаки, спідниці, інший шкіряний одяг, сумки. Використовувати для цього можна навіть звичайну праску з функцією подачі пари. Але парогенератор або відпарювач впорається з цим завданням краще.

Зверніть увагу: для курток та іншого шкіряного одягу протипоказано сушіння феном: речі стануть жорсткими, а складки нікуди не подінуться.

 

Відео: як відпарити куртку та інші шкіряні речі

 

Види парогенераторів та відпарювачів

Зараз подібну техніку випускає багато компаній. Домашній відпарювач із розряду екзотики перейшов до списку необхідних побутових приладів. Головний показник роботи подібних пристроїв – інтенсивність подачі пари:

  • до 20 мл за хвилину – така потужність характеризує ручний пароутворювач;

  • 20-25 мл на хвилину – недорогі пристрої з єдиним режимом роботи, здатні розгладжувати тільки повсякденний одяг;

  • 30-50 мл за хвилину ‒ спектр розв’язуваних завдань суттєво розширюється;

  • 55 мл на хвилину ‒ на відміну від попередніх груп у відпарювачах такої потужності пар подається під тиском, немає таких складок, які здатні встояти перед ним.

Зверніть увагу: у критичних ситуаціях можливе використання ручного відпарювача як інгалятор. У залиту воду додають цілющі олії і чекають появи пари. Тільки не слід занадто близько підносити прилад до обличчя. Ще ручний відпарювач можна використовувати як чайник.

У ряді собі подібних особливої ​​уваги заслуговує пароутворювальні прилади торгових марок АЙСТИМЕР і ЛІТИНГ. Вони зручні, економічні, надійні у роботі, недорогі. Відрізняються підвищеною інтенсивністю утворення пари. Виконуються в ручному та стаціонарному варіантах. Вивірена конструкція та обов’язковий захист від перегріву запобігають поломкам. Прилади мають річний гарантійний термін, а фактичний час їхньої експлуатації становить понад 10 років.

Відпарювачі АЙСТИМЕР

Модель бренду АЙСТИМЕР охоче користуються як професіонали, так і звичайні господині. Результати задовольняють і ті, та інших.

ISTEAMER is803full copper відпарювач Isteamer is803full copper

Професійний пристрій преміум-класу. Окрім інших переваг, це чудовий відпарювач для шкіри. Має 3 режими утворення пари. Виконаний із високоякісних матеріалів. Бойлер виготовлений з мідних сплавів, що дозволяють вести тривалу роботу в максимально інтенсивному режимі утворення пари – до 70г/хв.

При цьому прилад економічний, йому достатньо потужності 1800 ват. Має 2 автономні елементи нагріву, здатних діяти незалежно один від одного. Модель компактна: телескопічна стійка при необхідності забирається всередину корпусу, трансформуючись у ручку для перенесення відпарювача.

Замовити

 

 

ISTEAMER is-x3turbo відпарювач Isteamer is-x3turbo

Новинка нинішнього року, що поповнила низку стаціонарних побутових відпарювачів. Має 4 режими утворення пари, потужність якої може досягати 80 г/хв., систему «анти-крапля», завдяки якій виключаються вологі потоки на речах. Прилад здатний працювати у вертикальній та горизонтальній площині. Подвійні стійки роблять відпарювач для підлоги особливо стійким. Виконаний із нержавіючої сталі бойлер забезпечений пристроєм для своєчасного видалення накипу. Багатофункціональний ISTEAMER is-x3turbo ідеальний для прасування в будь-яких умовах.

Замовити

 

 

ISTEAMER is712 парогенератор isteamer is712

Має 12 режимів потужності в діапазоні від 550 до 2500 ватів. Довговічний бойлер із цільного алюмінію має захист від перегріву. Про нестачу води у бачку вчасно сповіщає звуковий сигнал. Має електронний тип керування. ISTEAMER is712 має успіх і у працівників великих магазинів, і у звичайних господарок, його гаряча пара набагато полегшує і прискорює прасування.

Замовити

 

 

ISTEAMER is209 парогенератор Isteamer is209

Для прасування одягу, у тому числі і шкіряних виробів, відмінно підходить професійний відпарювач ISTEAMER is209. Потужності в 2000 Вт при утворенні 60 г пари на хвилину для цього цілком достатньо. Комфортною роботу роблять терморучка, система «анти-крапля», 9 режимів роботи, регульовані за величиною одягу плічка. Модель має фільтр для води, пристрій промивання бойлера від накипу. Компактна модель знайшла застосування як у побуті, так і в торгових підприємствах.

Замовити

 

 

ISTEAMER is704 парогенератор isteamer is704

Професійний відпарювач з вертикальним типом відгладжування при 4 режимах роботи досягає потужності 60 г/хв. 2 нагрівачі та бойлер із цільного алюмінію гарантують тривалий термін експлуатації. У разі дефіциту води в приладі спрацьовує аварійне припинення роботи.

Замовити

 

 

ISTEAMER is702 відпарювач isteamer is702

Професійна модель вертикального відгладжування має 2 режими роботи, систему «анти-крапля», досягає потужності виходу пари в 60 г/хв.

Зверніть увагу: у відпарювачах найкраще використовувати дистильовану або очищену воду. У цьому випадку термін роботи приладу суттєво збільшиться.

Замовити

 

 

Парогенератори LITING

 

Глажка шкіри парогенератором LITING завжди дає очікувані результати. Серед найбільш затребуваних моделей:

Liting Lt6

Liting Lt6 ‒ має 2 режими утворення пари, потужність пари становить 45 г/хв;

Замовити

 

 

Liting Lt8 GB809

Liting Lt8 GB809 ‒ має 9 режимів роботи, розвиває вихід пари в 50 г/хв., ручка виготовлена ​​із стійкого термопластику, є захист від перегріву, система «анти-крапля», бойлер виконаний з міцного цільного алюмінію;

Замовити

 

 

Liting Q5

Liting Q5 – відпарювач з вертикальним способом відгладження з 4 режимами потужності, здатний виробляти 50 г пари на хвилину. Це найбільш потужний з 2000-ватних професійних відпарювачів і водночас найкомпактніший.

Замовити

 

Порівняння моделей

Пропонуємо вам рейтинг відпарювачів Isteamer, які чудово підійдуть для курток та виробів зі шкіри.

так3 700 грн

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteamer
is803 full copper
isteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
Продуктивність пари (г/хв)706060608060
Споживана потужність (вт)1800 вт2500 вт2500 вт2500 вт2180 вт2000 вт
Максимальний тиск пари (Бар)11111,51
Об’єм бака для води (л)3,23,83,83,81,73
Матеріал бойлерамідьалюмінійалюмінійалюмінійнержавіюча стальалюміній
Матеріал парового прасуваннянержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча сталь
Можливість горизонтального прасуваннянінінінітакні
Кількість режимів роботи3122449
Тип керуваннямеханічнеелектроннемеханічнемеханічнемеханічнемеханічне
Час безперервної роботи (хв)1206060604060
Час нагрівання до утворення пари (хв)111111
Регулювання сили паритактактактактактак
Знімний бак для водитактактак тактак
Доливши води під час роботитакнінінініні
Температура пари (град. С)989898989998
Терморегулятортактактактактактак
Кнопка Увімк./Вимктактактактактактак
Індикатор роботитактактактактактак
Індикатор низького рівня водинітакнітакнітак
Запобіжний зворотний клапаннінінінініні
Термо ручка на прасцітакнінінітактак
Захист від перегрівутактактактактактак
Протикапельна систематактактактактактак
Можливість промивання бойлера від накипутактактактактактак
Довжина парового шлангу (м.)1,71,71,71,71,851,7
Довжина мережевого шнура (м.)1,81,81,81,81,81,8
Колірсрібло та червонийсрібло та бордосрібло та бордосрібло та бордочервонийпомаранчевий та бузковий
Затиск для штанівтактактактактактак
Щітка для видалення пилу та ворсиноктактактактактактак
Рукавичканітактактактактак
Країна виробникКитайКитайКитайКитайКитайКитай
Розмір упаковки (див.)39*22*5043*33*4243*33*4243*33*4243*33*4243*33*42
Гарантія12 місяців12 місяців12 місяців12 місяців12 місяців12 місяців
Вага (кг.)888888
Ціна4 620 грн 2 890 грн3 190 грн3 375 грн2 850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Купуйте з доставкою!

При бездоганних технічних і споживчих характеристик ціна на відпарювачі ISTEAMER і LITING значно нижча, ніж у більшості торгових марок, що випускають подібне обладнання. У цьому можна легко переконатися, відвідавши сайт інтернет-магазину steamers.com.ua, який займається їхньою реалізацією.

Оперативне відправлення товару: замовлення, подане до 17 годин, буде відправлено покупцю в той же день. На будь-яку адресу України він надійде в 1-3-денний термін.

 

 

 

 

Прокоментувати