Відпарювачі для речей та одягу. Кращі моделі ручних та підлогових парогенераторів

отпариватели для магазина одежды

Зміст:

Легка вага прасувального пристрою, простота використання та безпека експлуатації — ключові переваги відпарювачів для речей від фірм Liting та iSteamer. Діяльність компаній із виготовлення парогенераторів починається з 2010 року, а тривалість безперервної роботи відпарювачів – понад 10 років. Роблячи свій вибір на користь прасування пором, ви назавжди забудете про праску.

Який відпарювач для речей краще вибрати – ручний або підлоговий< /h2>

При виборі відпарювача необхідно відштовхуватися від цілей, що переслідуються. Ручні та підлогові апарати мають ряд особливостей, які при правильному виборі можуть зробити прасування за допомогою відпарювача справжнім задоволенням.

як вибрати парогенератор

Переваги ручних відпарювачів

Власники ручного парогенератора гідно оцінили його компактність та ефективність, адже проникнення гарячої пари у важкодоступні місця здійснюється саме завдяки особливостям конструкції приладу.

Плюси:

 • можливість користуватися відпарювачем у дорозі, машині, брати з собою в поїздки, на навчання та роботу;

 • невисока ціна;

 • пряма подача пари допоможе розпрямити пом’яті ділянки в короткий термін;

 • невисока потужність приладу дозволяє відпарити найскладніші матеріали різних складів без шкоди для виробу;

 • можливість завдання шкоди практично виключена, відпарювання не залишає на одязі слідів і плям;

 • з керуванням впорається навіть той, хто вперше намагається прасувати пором, обробка речей може здійснюватися горизонтально та вертикально.

Переваги підлогових відпарювачів

У підлоговому відпарювачі, орієнтованому на активну, тривалу роботу, інтенсивність пари досягає високих показників за рахунок збільшеної потужності. Це позиціює підлоговий вигляд як професійний відпарювач для речей.

Плюси:

 • велика місткість судини для води робить процес прасування швидше, воду не потрібно постійно підливати;

 • високий натиск та інтенсивність гарячої пари впливає на речі сильніше і процес випрямлення відбувається ефективніше;

 • після прасування речі залишаються більш сухими порівняно з ручним відпарювачем;

 • продуктивність практично ідентична повноцінній роботі праски, за винятком відсутності “стрілок” на штанах та костюмах.

Остаточний вибір відпарювача

Визначившись з потрібним видом парогенератора для речей, слід звернути увагу на його механічні характеристики. Купуючи пристрій для прасування, приділити важливість потрібно не тільки його зовнішньому вигляду, але й поверхні підошви, що гладить. На відміну від парогенератора, звичайна праска не дає власникам такий набір характеристик та функцій, його властивості закінчуються лише на нагріванні.

Відпарювання дитячих речей

Використання парогенератора для дитячих речей значно спростить життя матерям. Замість стомлюючого і довгого прасування праскою з’явиться можливість швидко випрасувати пелюшки відпарювачем. Користуватися цим пристроєм не лише можна, а й потрібно. Багато шкідливих мікроорганізмів напевно буде усунуто за допомогою відпарювача.

 • Відпарювати дитячі речі потрібно щоразу після прання. Шви і тканина після прасування гарячою парою стають м’якшими, ймовірність попадання шкідливих бактерій на шкіру знижується.

 • Стандартна праска відрізняється від парогенератора тим, що робить одяг після прасування трохи грубішим, а відпарювач навпаки пом’якшує вироби.

Потужність та інтенсивність пари — головний критерій вибору

Якщо придбання буде служити безпосередньо для очищення меблів, бажано звернути увагу на найпотужніші моделі. Нарівні з максимальним рівнем пари, має бути присутнім і щадний режим – для відпарювання штор та тонких фіранок. Уникнути проблем у використанні можна, звернувшись до рекомендацій виробника.

Другорядні параметри та характеристики відпарювачів

Кожен паровий генератор має ряд додаткових особливостей. Перед покупкою краще дізнатися заздалегідь габарити та вага агрегату, адже деякі з них бувають надто важкими, що завдасть незручностей при щоденному використанні. Час роботи у відпарювачів різний — це слід враховувати, щоб уникнути неприємних моментів.

Кращі підлогові моделі відпарювачів

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209
 • Серед підлогових парогенераторів має попит Isteamer is803full copper – професійний пристрій для широкого спектру використання.

 • Модель Isteamer is-x3turbo має підвищений тиск і буде ефективною в роботі з грубими матеріалами.

 • Сенсорний і компактний Isteamer is712 заявлений виробником як відпарювач преміум-класу і анітрохи не поступається потужністю габаритним генераторам.

 • Isteamer IS209 2000 ВТ багатофункціональний, оснащений дев’ятьма режимами прасування і легко впорається з будь-якою тканиною.

 • За допомогою Isteamer is704 можна якісно проводити вертикальне відпарювання, назавжди забувши про незручності дошки для прасування.

 

Кращі ручні відпарювачі

 • Liting A7 орієнтований на вертикальне прасування і невеликі обсяги роботи. Оснащений двома режимами потужності, ідеальний у домашньому використанні.

 • Модель Liting A8 має порівняно невеликий об’єм посудини для води і час відпарювання з ним не перевищує 20 хвилин. Підійде для швидкого темпу життя ділової людини.

 • Відпарювач Liting A6 з невеликою вагою в 1 кг нагрівається до 99 градусів за Цельсієм і за 18 хвилин розгладить будь-які види тканини.

Найголовніше в роботі з відпарювачем – використання якісної води та експлуатація згідно з призначенням. Компанії Liting та iSteamer надають на товар річні гарантійні умови. Порівняно з іншими фірмами, ціни на відпарювачі тут нижчі, а якість анітрохи не поступається дорожчим моделям.

ручний відпарювач Liting A7

ручний A8ручний відпарювач Liting A6
Liting A7Liting A8Liting A6
Потужність пари30 г/хв.25 г/хв.20 г/хв.
Потужність парогенератора1800 вт1200 вт600 вт
Макс. температура98 град. З98 град. З98 град. З
Режими потужності211
Матеріал нагрівачанержавіюча стальнержавіюча стальалюміній
Матеріал прасуваннятермопластиктермопластиктермопластик
Керуваннямеханічнемеханічнемеханічне
Можливість промивання від накипуєєє
Використання відпарювача як чайниктактактак
Автовідключення під час закипання водинініє
Об’єм бака для води400 мл.500 мл.200 мл.
Час безперервної роботи20 хв.20 хв.15 хв.
Час до утворення пари2 хв.2 хв.2 хв.
Напруга мережі220 вольт220 вольт220 вольт
Розмір упаковки21см*14см*22см21см*14см*22см17см*9см*30см
Гарантія12 місяців12 місяців12 місяців
КомплектаціяУ комплекті: ворсова щітка, насадка для відпарювання, насадка дляУ комплекті: ворсова щітка, насадка для відпарювання, насадка для чайникаУ комплекті: насадка для відпарювання
Ціна720 грн700 грн680 грн
Замовити

Liting A7
Замовити

Liting A8
Замовити

Liting A6

Прокоментувати