Відпарювач для піджака

Навіть потужною паровою праскою впорядкувати піджак досить складно. Через форму виробу, різниці в основній та підкладковій тканині при прасуванні праскою річ легко зіпсувати. Набагато простіше та безпечніше зробити це за допомогою відпарювача.

Відпарювач або парова праска, чим гладити піджак?

Сучасні парові праски теоретично можуть застосовуватися для прасування піджаків. Однак робити це необхідно з великою обережністю. Зверніть увагу на ярлик одягу, якщо там є значок праски (не перекреслений), виріб можна прасувати. При цьому необхідно дотримуватись рекомендованої температури. Якщо використовувати відпарювач для піджака, таких складнощів не виникає. Гаряча пара швидко впорається із заломами та пом’яттями, дозволить привести виріб у належний вигляд.

Ручний або підлоговий парогенератор

На ринку представлені компактні ручні, стаціонарні побутові та професійні парогенератори. Вироби відрізняються один від одного, насамперед, розміром, потужністю та вартістю. Ручні відпарювачі коштують значно дешевше, мають компактні габарити, їх зручно брати із собою. Однак такі моделі мають зовсім невелику потужність, впоратися із серйозними заломами за їх допомогою буде досить складно. Підлоговий парогенератор є досить габаритним приладом з місткою ємністю для води, високою потужністю і продуктивністю. Зазвичай оснащені телескопічною штангою з вішалкою-плічками, на якій можна розвісити піджак для ретельної обробки. Вони більше підходять для ретельної обробки одягу, можуть використовуватися у професійних цілях, наприклад, в ательє.

Важливий критерій вибору: потужність та інтенсивність пари

Вибираючи парогенератор для піджака, в першу чергу, варто звернути увагу на показник потужності та продуктивності. Що потужність, то більший спектр завдань може виконувати пристрій, тим щільніше тканини може обробляти. Глажка піджака парогенератором з потужністю в 1.8 кВт і вище буде вироблена швидко та якісно. Показник продуктивності, він інтенсивність пари, вказується в грамах на хвилину. Саме він визначає обсяг пари, яка здатна видавати апарат.

Додаткові параметри при виборі відпарювача

При виборі відпарювача варто звернути увагу ще на низку показників:

  • Обсяг резервуара. Чим він більше води він вміщує, тим довше безперервна робота пристрою. Зверніть увагу, на зручність заливання води, отвір у баку має бути досить великим.

  • Парогенератор для прасування піджака повинен бути оснащений системою крапля-стоп. Вона запобігатиме появі мокрих плям на одязі при відпарюванні.

  • Захист від накипу продовжить термін експлуатації.

  • Довжина шланга відпарювача. Даний критерій застосовується тільки до пристроїв для підлоги, ручні парогенератори не оснащені шлангом зовсім. Чим шланг довший, тим зручніше працюватиме.

  • Комплектація. Розгляньте тип аксесуарів, які постачаються в комплекті. Господині найчастіше застосовують насадки у вигляді щіток та прасування. У моделей для підлоги в комплекті бажано наявність стійки з вішалкою-плічками, працювати в цьому випадку буде значно зручніше.

Кращі моделі відпарювачів

При виборі парогенератора звертайте увагу на компанію-виробника. Не варто купувати зовсім дешевий китайський ноунейм, але й за розкручений бренд платити не має сенсу. Парогенератори марки iSteamer – це компроміс гарної якості та адекватної вартості. Виробник на ринку вже понад десяток років, за цей час його продукція встигла зарекомендувати себе. У лінійці можна знайти як ручний домашній отпариватель, і стаціонарний парогенератор. За функціоналом та якістю пристрою від Айстімер не відрізняються від парогенераторів топових брендів (Phillips, Karcher, Tefal), але ціна у них помітно нижча.

Вибираючи парогенератор для прасування піджака, зверніть увагу на рейтинг, наведений нижче.

Isteamer is803full copper

Це професійний відпарювач для піджака і не тільки. Це потужна модель (1.8 кВт) із високою продуктивністю (70 г на хвилину). Передбачено три режими роботи. Головна особливість даної моделі – застосування високоякісних матеріалів: бойлер виготовлений з мідного сплаву, насадка-праска з нержавіючої сталі. Прилад оснащений двома нагрівальними елементами, які можуть працювати незалежно один від одного. У комплекті йде телескопічна стійка, ворсова щітка дозволяє чистити навіть піджаки, виготовлені із замші.

Isteamer is-x3turbo

Нова модель, представлена ​​на ринку в 2019 році. За допомогою даного приладу прасування пором може виконуватися як у вертикальній, так і горизонтальній площині. Відрізняється від парогенератора попередньої моделі підвищеною потужністю (2.18 кВт) та інтенсивністю подачі пари (80 г на хвилину). Система “анти-крапля” попереджає появу потік на одязі. Парогенератор має чотири режими для роботи з різними типами тканин.

Isteamer is712

Один з найпотужніших відпарювачів в лінійці (2.5 кВт). Передбачено 12 режимів роботи, які дозволяють регулювати цей показник у межах від 0.55 до 2.5 кВт. На лицьовій стороні розміщена електронна панель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Великий об’єм бака (3,8 літра) забезпечує тривалу роботу без перерви (до однієї години). Передбачена система анти-крапля.

Isteamer is209

Це стаціонарний побутовий отпариватель. Потужності в 2 кВт та інтенсивності пари в 60 г на хвилину вистачить, щоб упоратися навіть із сильними заломами. Парогенератор добре підійде для піджака. Має просте керування у вигляді поворотного регулятора, що дозволяє вибрати один із дев’яти режимів роботи. Парогенератор оснащений фільтром для пом’якшення води і заглушкою, яка дозволяє промити бойлер від накипу, що скупчився.

Isteamer is704

При виборі відпарювача для невеликого ательє або магазину одягу – ця модель чудово підійде. Вона відрізняється високою потужністю (2.5 кВт), передбачено 4 режими відпарювання. Конструкція розрахована на тривалу та інтенсивну експлуатацію. Бойлер виготовлений із цільного алюмінію, встановлено два тени, є функція захисного відключення при недостатньому рівні води.

 

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

Прокоментувати