Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !

Вибір відпарювачів досить великий. При виборі слід звертати увагу на потужність і функціональність. Існують моделі, які дозволяють гладити на вазі, але також зустрічаються і конструкції для підлоги.

Побутові відпарювачі для дому

Щоб швидко та оперативно виконувати прасування пором, необхідно придбати побутові моделі для дому. Їхньою головною особливістю є подача пари від 30 до 50 г/хв. Вони також добре показують себе і за межами будинку. Їх можна взяти у ділові поїздки, відрядження чи тривалу поїздку з метою подорожі. Побутові моделі ще називають ручними.

Істотним недоліком таких пристроїв є об’єм води, що використовується для прасування. Через це виникають проблеми з низькою продуктивністю та незначною тривалістю роботи. Може відпарювач безперервно виконувати свої функції від 10 до 30 хвилин. До таких пристроїв можна віднести iStreamer is209, iStreamer is704 та iStreamer is712.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is704

Професійний відпарювач Isteamer is704

4,790 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is704 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is712

Професійний відпарювач Isteamer is712

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is712 для одягу.

Стаціонарні моделі для підлоги

Відпарювачі цього типу зовні є більш громіздкими моделями. З продуктивної сторони вони працюють потужніше та триваліше ручних типів. На вигляд вони нагадують пилосос. Професійні підлогові (вертикальні) моделі здатні працювати з продуктивністю 50-80 г/хв. Їх часто можна спостерігати в хімчистках і коштують вони на порядок дорожче за побутові моделі. Дорожнеча повністю окупається своїми технічними характеристиками, які заховані в досить габаритній конструкції. Крім збільшеної потужності, слід відзначити збільшений об’єм резервуара для води. Такі моделі діляться на самопливні та помпові.

Ця класифікація визначається типом подачі повітря. Перший тип характеризується самопливним способом подачі пари. Вода в резервуарі нагрівається, щоб утворювалася пара. Після цього він використовується для виконання прасування. У помпових типах подача пари відбувається під тиском за допомогою насоса. Спочатку вода з резервуара прямує в нагрівальний елемент, де перетворюється на пару. Пар, що утворився, виходить через спеціальні отвори. До таких пристроїв відносяться iStreamer is803full copper, iStreamer is-x3turbo та iStreamer is 712.

Поділ між побутовими та професійними вертикальними відпарювачами умовний. Обидва типи добре себе показуватимуть у промисловому та домашньому користуванні. Професійні підлогові підійдуть для хімчисток, ательє, бутіків і магазинів, а вертикальні побутові моделі будуть вірними помічниками в домашніх умовах.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is712

Професійний відпарювач Isteamer is712

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is712 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart