Вертикальні парогенератори

Приводити в порядок свій одяг і стежити за його станом люди почали тоді ж, коли зрозуміли, як багато залежить від охайності зовнішнього вигляду та чистоти їхнього житла. Задовго до появи електрики для вирівнювання тканин використовували поєднання високої температури та тиску. Для цього зовсім недавно використовувалися багатокілограмові монстри з вогнем усередині, а змочена водою тканина забезпечувала процес пароутворення. Сучасні праски використовують самі фізичні принципи й у цілому своєму призначенню цілком відповідають. Для тих випадків, коли можливості звичайної праски обмежені, використовують парогенератори.

Загальний принцип роботи вертикального парогенератора, призначення та можливості

Про те, що волокна тканини мають властивості запам’ятовувати своє взаємне розташування та повертати початкову форму під дією вологи, відомо давно. Слово «лайфхак» тоді ще ніхто не чув, але «погладити» джемпер, розпорошивши на нього холодну воду, багато хто вмів. Відпарювач робить те саме, впливаючи на тканину перегрітою водяною парою. Домашній парогенератор складається з водяного резервуара з вбудованим нагрівальним елементом, трубопроводом для подачі пари і прасування, виконаного з пластику або металу. Використовується у випадках, коли використовувати побутову праску незручно або нераціонально:

 • при прогладжуванні тканин особливо чутливих до впливу температури;
 • тканин, що мають щільність, структуру та товщину надлишкову для звичайної праски – верхній одяг, меблева оббивка дитячі іграшки;
 • складний фасон і покрій речей, велика кількість декоративних елементів різної форми та матеріалів;
 • для вертикального прасування пором портьєр, завіс або поверхонь які прасувати праскою на вазі неможливо чи небезпечно.

Не слід думати, що парогенератор може бути використаний у всіх випадках. Гладити постільну білизну, як і раніше, зручніше традиційною праскою, але додаткова обробка гарячою парою буде корисною. Висока температура і вологість пари, що подається під тиском, може позбавити 98 відсотків патогенних мікроорганізмів.

Види вертикальних парогенераторів

За характером використання та конструкції, бувають: 

 • стаціонарні,
 • ручні,
 • побутові,
 • професійні парогенератори.

Якщо планується поїздка або перебування поза домом дуже зручно використовувати ручний вертикальний парогенератор. Ті, хто на стажуванні чи відрядженні в чужому місті намагався прогладити свої речі похідною праскою, охоче підтвердять це. Необхідно враховувати, що невелика потужність обмежує застосування прасуванням легких тканин змішаного складу, але компактність та невелика вага компенсують ці обмеження.

Для будинку більше підходить підлоговий вертикальний парогенератор. Він може бути стаціонарним або пересувним. Велика потужність, порівнянна з потужністю професійних пристроїв, суттєво розширює сферу застосування, як за характером оброблюваних матеріалів – щільні, натуральні тканини, деякі види хутра, так і місця можливого використання. Це можуть бути невеликі швейні чи торгові підприємства, хімчистки, приватні готелі, хостели, ресторани чи кафе.

Конструкція підлогової парової праски для вертикального прасування  передбачає наявність вертикальної, зазвичай телескопічної, одинарної або подвійної стійки. Залежно від ціни, функціональність та продуктивність пристроїв може бути різною.

У бюджетних моделях пароводяна суміш вільно рухається від нагрівального елемента до місця зіткнення з тканиною. Її витрата невелика, а час впливу незначний. Різновиди більшої потужності забезпечені системами, здатними створювати надлишковий тиск та регулювати потік пари. Висока продуктивність-маса пари, що подається в одиницю часу, і спеціальні насадки дозволяють використовувати парогенератор як пароочисник.

Важливі для покупців характеристики

При виборі слід звернути увагу на важливі особливості:

 • потужність парогенератора, продуктивність, температура пари, її робочий тиск;
 • довжина парового шланга;
 • обсяг водяного резервуара, доступність поповнення безвідключення та тривалість безперервної роботи;
 • можливість регулювання режимів пароутворення;
 • комплектність поставки, чи є в ній праска, насадки, щітки, затискачі для штанів, підставки для комірів;
 • матеріал, з якого виготовлена ​​підкладка прасування;
 • функції автоматичного відключення без навантаження, економні режими;
 • наявність системи, що перешкоджає довільній конденсації та утворенню крапель.

Дуже важливий фактор, що прямо впливає на роботу всіх пристроїв – це якість води, що використовується. Ідеально застосовувати воду з мінімальною жорсткістю та мінералізацією. Деякі радять дистильовану воду. Якщо доступ до такої води утруднений, може допомогти попереднє кип’ятіння. Це дозволить позбутися солей магнію та кальцію та уникнути появи накипу.

Всі моделі сертифіковані. Вони повністю безпечні при правильному використанні, виготовлені з якісних, довговічних матеріалів.

Підлоговий вертикальний парогенератор – зручний, практичний, корисний пристрій. Він не призначений і не повинен повністю замінити традиційні праски. Але його застосування суттєво доповнює та розширює їх можливості. У результаті догляд за речами або предметами інтер’єру, що мають тканинну поверхню, стає більш ефективним і результативним. Різноманітність та відмінність основних характеристик може утруднити вибір необхідного агрегату. Наші співробітники не лише уважні та доброзичливі люди. Вони мають високу кваліфікацію, можуть аргументовано та обґрунтовано порівняти різні моделі та допомогти підібрати саме ту, яка підходить саме вам.

Isteamer is803full copper

isteamer
is803 full copper
isteamer is712isteamer is702isteamer is704
Продуктивність пари (г/хв)70606060
Споживана потужність (вт)1800 вт2500 вт2500 вт2500 вт
Максимальний тиск пари (Бар)1111
Об’єм бака для води (л)3,23,83,83,8
Матеріал бойлерамідьалюмінійалюмінійалюміній
Матеріал парового прасуваннянержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча сталь
Можливість горизонтального прасуваннянінініні
Кількість режимів роботи31224
Тип керуваннямеханічнеелектроннемеханічнемеханічне
Час безперервної роботи (хв)120606060
Час нагрівання до утворення пари (хв)1111
Регулювання сили паритактактактак
Знімний бак для водитактактактак
Доливши води під час роботитакнініні
Температура пари (град. С)98989898
Терморегулятортактактактак
Кнопка Увімк./Вимктактактактак
Індикатор роботитактактактак
Індикатор низького рівня водинітакнітак
Запобіжний зворотний клапаннінініні
Термо ручка на прасуваннітакнініні
Захист від перегрівутактактактак
Протикапельна систематактактактак
Можливість промивання бойлера від накипутактактактак
Довжина парового шлангу (м.)1,71,71,71,7
Довжина мережевого шнура (м.)1,81,81,81,8
Колірсрібло та червонийсрібло та бордосрібло та бордосрібло та бордо
Затискач для штанівтактактактак
Щітка для видалення пилу та ворсиноктактактактак
Рукавичканітактактак
Країна виробникКитайКитайКитайКитай
Розмір упаковки (див.)39*22*5043*33*4243*33*4243*33*42
Гарантія12 місяців12 місяців12 місяців12 місяців
Вага (кг.)8888
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704

Прокоментувати