Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !

Відчувати себе завжди впевнено допомагає бездоганний одяг, адже зустрічають по одязі. Під час подорожей або ділових поїздок незамінним помічником у цьому питанні є парогенератор. Він якісно розгладжується тканину, видаляються забруднення та неприємний запах, а також проводить певну дезінфекцію. Мобільні відпарювачі розроблені таким чином, щоб поєднувати кілька функцій, важливих для мандрівника. Так парогенератори Litingможуть бути використані як чайники. Вони легкі, зручні, практичні і займають мало місця.

Найкращі моделі ручних відпарювачів

Liting A7

Це бюджетний ручний парогенератор, вироблений в Китаї. Виготовлений у вигляді чайника, об’ємом 400 мл та потужністю 1200 Вт., доповнений спеціальною знімною насадкою для виведення пари. Може бути використаний як відпарювач та як електрочайник. Якісний термопластик полегшує вагу, не зменшуючи міцності. У своєму роді Liting A7 найпотужніший парогенератор, так як обсяг пари, що видається, становить 25 г/хв. Цей дозволяє упорядкувати не тільки легкі тканини, а й вироби із замші.

Liting A8

Найпопулярніша модель Літинг у вигляді чайника з насадкою для виведення пари, вага відпарювача 1 кг., об’єм бака 0,5 л. Якісний виробник забезпечує 2 роки гарантії, в комплекті є додаткові гумові прокладки та насадка – щітка. За 2 хвилини закипає вода та утворюється пара, потужність викиду якої становить 1,5 Бар. Протягом 20 м. безперервної роботи можна розгладжувати та чистити вироби з різного матеріалу. Використання парогенератора як чайника дозволяє навіть варити в ньому яйця.

Liting A6

Портативний міні-відпарювач Liting A6 може бути використаний як чайник. Він забезпечує подачу пари на 20 г/хв протягом 18 хвилин безперервної роботи. Загальна потужність приладу – 1000 Вт. Робочий об’єм бака складає 0,2 л. Компактний та зручний у використанні мобільний парогенератор стане надійним помічником, який легко взяти у дорогу. Приготувати чай, зварити яйця, розгладити та очистити одяг, дезінфікувати іграшки, дрібні речі, і навіть обробити меблі можна за допомогою даного пристрою. Має 1 рік гарантійного обслуговування.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

Liting A7

990 грн.
Ручний відпарювач Liting a7 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

Liting A8

1,070 грн.
Ручний відпарювач Liting a8 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

Liting A6

1,060 грн.
Ручний відпарювач Liting a6 для одягу.

Ручні парогенератори

Портативні ручні відпарювачі у вигляді чайника

Ручні відпарювачі, на відміну від підлогових, використовуються в домашньому господарстві, а не в промислових цілях. Вони мають більшу мобільність і зручність експлуатації для подорожей. Їхні переваги у легкості, можливості захопити на дачу або у відрядження. У цьому ручні парогенератори багатофункціональні. З їхньою допомогою розгладжують речі, дезінфікують поверхні, іграшки. Виконання ролі чайника дозволяє заощадити сімейний бюджет.

Ручні відпарювачі для подорожей

Особливу важливість багатофункціональність портативних відпарювачів має під час подорожей. Відпустка, туристичні та ділові поїздки, відпочинок на вихідних – у всіх подібних випадках дуже важлива можливість упорядкувати свій одяг. Гарний настрій та впевненість у собі варті того, щоб захопити в багаж ручний парогенератор.

 

Back to Top
Product has been added to your cart