Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !      Оплата частинами !

Відчувати себе завжди впевнено допомагає бездоганний одяг, адже зустрічають по одязі. Під час подорожей або ділових поїздок незамінним помічником у цьому питанні є парогенератор. Він якісно розгладжується тканину, видаляються забруднення та неприємний запах, а також проводить певну дезінфекцію. Мобільні відпарювачі розроблені таким чином, щоб поєднувати кілька функцій, важливих для мандрівника. Так парогенератори Liting можуть бути використані як чайники. Вони легкі, зручні, практичні і займають мало місця.

ручні парогенератори Liting

Найкращі моделі ручних відпарювачів

Liting A7

Це бюджетний ручний парогенератор, вироблений в Китаї. Виготовлений у вигляді чайника, об’ємом 400 мл та потужністю 1200 Вт., доповнений спеціальною знімною насадкою для виведення пари. Може бути використаний як відпарювач та як електрочайник. Якісний термопластик полегшує вагу, не зменшуючи міцності. У своєму роді Liting A7 найпотужніший парогенератор, так як обсяг пари, що видається, становить 25 г/хв. Цей дозволяє упорядкувати не тільки легкі тканини, а й вироби із замші.

Liting A8

Найпопулярніша модель Літинг у вигляді чайника з насадкою для виведення пари, вага відпарювача 1 кг., об’єм бака 0,5 л. Якісний виробник забезпечує 2 роки гарантії, в комплекті є додаткові гумові прокладки та насадка – щітка. За 2 хвилини закипає вода та утворюється пара, потужність викиду якої становить 1,5 Бар. Протягом 20 м. безперервної роботи можна розгладжувати та чистити вироби з різного матеріалу. Використання парогенератора як чайника дозволяє навіть варити в ньому яйця.

Liting A6

Портативний міні-відпарювач Liting A6 може бути використаний як чайник. Він забезпечує подачу пари на 20 г/хв протягом 18 хвилин безперервної роботи. Загальна потужність приладу – 1000 Вт. Робочий об’єм бака складає 0,2 л. Компактний та зручний у використанні мобільний парогенератор стане надійним помічником, який легко взяти у дорогу. Приготувати чай, зварити яйця, розгладити та очистити одяг, дезінфікувати іграшки, дрібні речі, і навіть обробити меблі можна за допомогою даного пристрою. Має 1 рік гарантійного обслуговування.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

А7

Ручний відпарювач Liting A7

990 грн.
Ручний відпарювач Liting a7 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

Liting A8

Ручний відпарювач Liting a8 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

Liting A6

Ручний відпарювач Liting a6 для одягу.

Ручні парогенератори

Портативні ручні відпарювачі у вигляді чайника

Ручні відпарювачі, на відміну від підлогових, використовуються в домашньому господарстві, а не в промислових цілях. Вони мають більшу мобільність і зручність експлуатації для подорожей. Їхні переваги у легкості, можливості захопити на дачу або у відрядження. У цьому ручні парогенератори багатофункціональні. З їхньою допомогою розгладжують речі, дезінфікують поверхні, іграшки. Виконання ролі чайника дозволяє заощадити сімейний бюджет.

Ручні відпарювачі для подорожей

Особливу важливість багатофункціональність портативних відпарювачів має під час подорожей. Відпустка, туристичні та ділові поїздки, відпочинок на вихідних – у всіх подібних випадках дуже важлива можливість упорядкувати свій одяг. Гарний настрій та впевненість у собі варті того, щоб захопити в багаж ручний парогенератор.

Важливі характеристики парогенераторів

Для того, щоб зробити правильний вибір і не розчаруватися придбанням побутового приладу, необхідно чітко визначитися з метою покупки і тими функціональними можливостями, які очікуються від відпарювача. Радимо звернути увагу на такі показники.

  1. Потужність парогенератора, яка тісно пов’язана з тиском подачі пари. Костюми вимагають більш інтенсивного пароутворення, коли легким тканинам це не потрібно. 1200 Вт. Це оптимальна потужність для побутового використання.
  2. Час роботи. Він варіюється від 15 хвилин до півгодини. Обсяг бака для води і час роботи пароочисника тісно взаємопов’язані. Якщо прилад розрахований на невелику кількість води, вона швидко випаровується. Для того, щоб відновити роботу, потрібно додати воду і знову її нагріти. На цю дію піде кілька хвилин. Деякі покупці згодні на такі умови, оскільки тримати довгий час обладнання в руці може бути важко.
  3. Матеріал прасування і система “антикрапля”. Усі матеріали для парогенераторів є термостійкими. Але крихкість і життєстійкість у кожного різна. У бюджетних моделях використовується термопластик, для якого характерна легкість. Водночас варто пам’ятати про його відносну крихкість, не допускати падіння насадки. Наявність системи “антикрапля” – обов’язкова вимога, тому що завдяки їй на матерії не залишається патьоків і слідів від використання.
  4. Вимоги до води. Досить важко під час подорожей знайти очищену воду для пароочисника. Тому виробники встановлюють на своїх виробах фільтри, завдяки яким можна використовувати будь-яку воду з під крана. Наявність такого фільтра істотно спрощує експлуатацію приладу.
  5. Наявність запасних частин елементів, що піддаються швидкому зносу, свідчить про те, що виробник піклується про покупців і довгостроковість використання виробу. Необхідні насадки в комплекті дають змогу використовувати прилад у різних умовах за різноманіття матеріалів.

Вибір побутового приладу це завжди серйозний крок. Кожен бажає, щоб його вкладення окупилися, і обладнання не припадало пилом на полиці. У процесі вивчення матеріалу можуть виникнути запитання. Будь-які додаткові відомості, пояснення та рекомендації можна отримати на нашому сайті. Поставте запитання і наш менеджер професійно і кваліфіковано на нього відповість, надасть особисту консультацію.

 

Порівняння моделей

 

ручний відпарювач Liting A7

ручний відпарювач Liting A8ручний відпарювач Liting A6
Liting A7Liting A8Liting A6
Потужність пара30 г/хв.25 г/хв.20 г/хв.
Потужність парогенератора1800 вт1200 вт600 вт
Макс. температура98 град. С98 град. С98 град. С
Режими потужності211
Матеріал нагрівачанержавіюча стальнержавіюча стальалюминій
Матеріал утюжкатермопластиктермопластиктермопластик
Управліннямеханічнемеханічнемеханічне
Можливість промивання від накипуєєє
Використання відпарювача як чайникатактактак
Автовідключення при закипанні водинемаєнемаєє
Обсяг бака для води400 мл.500 мл.200 мл.
Час безперервної роботи20 хв.20 хв.15 хв.
Час до утворення пари2 хв.2 хв.2 хв.
Напруга мережі220 вольт220 вольт220 вольт
Розмір упаковки21см*14см*22см21см*14см*22см17см*9см*30см
Гарантія12 місяців12 місяців12 місяців
КомплектаціяУ комплекті: ворсова щітка, насадка для відпарювання, насадка дляУ комплекті: ворсова щітка, насадка для відпарювання, насадка для чайникаУ комплекті: насадка для відпарювання
Зв'язатись
Back to Top
Product has been added to your cart