Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !      Оплата частинами !

Серед численних домашніх обов’язків прасування посідає особливе місце. Тому поява різноманітних приладів, що істотно полегшують цей процес, не може не тішити. Сьогодні вибір прасок, парогенераторів, відпарювачів вражає своєю різноманітністю. Незважаючи на подібне призначення, кожен з цих приладів має низку специфічних властивостей, що застосовуються в тій чи іншій ситуації. Так, праска допоможе впоратися з великим обсягом роботи, а ручний відпарювач стане незамінним у поїздках завдяки своїй мобільності. У чому різниця між відпарювачем, праскою та парогенератором, якими є переваги та недоліки кожного з них, а також як вибрати відповідний варіант – спробуємо розібратися в цій статті.

Liting відпарювачі ручні (літинг)

 

Ручні відпарювачі Літинг

Принцип роботи відпарювачів криється в їх назві. В його основі лежить спрямована дія пари на тканину. У конструкції приладу передбачений резервуар для води, яка, нагріваючись, перетворюється на пару. Сильний тиск, що чиниться на поверхню тканини, сприяє її розслабленню або розгладжуванню. Незважаючи на те, що портативні відпарювачі з’явилися на ринку відносно нещодавно, вони встигли придбати велику армію шанувальників. Причин тому кілька – від зручності використання, до можливості позбуватися не тільки складок, а й неприємного запаху.

 

Мобільні відпарювачі Liting – одні з провідних представників лінійки портативних парогенераторів, що відрізняються практичністю, простотою та зручністю використання, та невеликими розмірами. Все це анітрохи не зменшує їх якість та надійність. До кращих моделей можна віднести:

 

Liting A6 – компактний ручний парогенератор, який сміливо можна взяти із собою в дорогу. Крім свого прямого призначення, може бути використаний як чайник. Незважаючи на свої скромні розміри, ця модель може забезпечувати до 20 хвилин безперервної роботи. При швидкості подачі пари 20г/хв, прилад має потужність 1000 Вт, а об’єм його резервуара становить 0,2 л. Така модель стане незамінним помічником для тих, хто проводить більшу частину свого часу в роз’їздах і хоче завжди виглядати бездоганно. Крім предметів одягу, цей відпарювач допоможе очистити іграшки, меблі, салон автомобіля тощо.

 

Liting A7 – ще один бюджетний варіант мобільного парогенератора, який не лише допоможе зберегти доглянутий вигляд речей, а й забезпечить чашкою міцного чаю. Прилад потужністю 1400 Вт виконаний у вигляді чайника та оснащений знімною насадкою для подачі пари. Крім більш високої потужності, ця модель має більший обсяг (400 мл), але меншою вагою за рахунок матеріалу виготовлення – термопластика. Перевершує він і за швидкістю подачі пари – 25г/хв, що дозволяє легко відпарювати не тільки вироби з легких тканин, але й замшеві, вовняні або бавовняні деталі.

 

Liting A8 – найпопулярніша модель лінійки, виконана у формі чайника і має найбільший об’єм бака – 0,5 л. Час закипання води не перевищує 2 хвилин, а потужний викид пари дозволяє протягом 20 хвилин безперервної роботи відгладжувати вироби з різних матеріалів. На додаток до відпарювача йдуть знімні насадки та щітка для чищення, а потужність приладу як чайник дозволяє навіть варити в ньому яйця. Прекрасний варіант для тих, хто багато подорожує.

 

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

А7

Ручний відпарювач Liting A7

1,050 грн.
Ручний відпарювач Liting a7 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

Liting A8

Ручний відпарювач Liting a8 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

Liting A6

Ручний відпарювач Liting a6 для одягу.

 

Ручні парогенератори для дому

Нерідкі випадки, коли придбання ручного відпарювача не пов’язане з частими роз’їздами. Все більше господарок віддають перевагу цим приладам перед традиційними прасками. Незважаючи на порівняно невисоку потужність парогенератора, він може значно полегшити процес прасування, а також дозволить обробити важкодоступні місця (манжети, коміри, дрібні деталі), недоступні звичайній прасці. Тому не дивно, що багато хто використовує цей «дорожній» агрегат не тільки для подорожей.

Придбання ручного відпарювача як домашньої побутової техніки має ряд переваг:

    • можливість прасування делікатних тканин, мережива без небезпеки зіпсувати її;

    • відсутність необхідності бути прикутою до прасувальної дошки;

    • легкість обробки одягу з численним декором;

    • можливість прасування штор, не знімаючи їх з карнизів;

    • економія часу та сил.

Ручні відпарювачі для подорожей

Найбільшого поширення ручні парогенератори набули саме як незамінний супутник під час поїздок. Бажання виглядати гідно під час ділових поїздок, відряджень або просто на відпочинку обумовило високу популярність портативних приладів для прасування. Додаткова можливість використання парогенератора як чайника тільки посилила його затребуваність.

Невеликий прилад, з малою вагою та великою функціональністю допоможе не тільки привести до ладу речі, очистити текстильну поверхню, але й суттєво заощадити кошти на харчуванні.

 

Праска чи ручний відпарювач: що краще

Відповідаючи на питання, що краще вибрати праску чи портативний парогенератор, слід виходити з особистих вподобань, а також з цілей, які ви перед собою ставите. Ручний парогенератор не замінить праску повністю. Йому не підвладні щільні важкі тканини, він неефективний при тривалій роботі. Якщо вам потрібно випрасувати масу постільної білизни, без праски навряд чи вдасться обійтися. Але при прасуванні ним шовкової блузки або кофти, декорованої стразами, завжди існує ризик зіпсувати улюблену річ. У цьому випадку відпарювач – це те, що вам потрібно. Безпека та простота використання, а також його легкість значно спростять процес підготовки одягу, хоч і виключають можливість миттєвого її використання – після обробки річ волога.

 

Праска не зможе очистити тканину, не позбавить від неприємного запаху. Вона стане обтяжливим вантажем у валізі під час поїздки і не зможе нагріти воду для чаю. Все це під силу ручним парогенераторам. Тому для тих, хто їздить у відрядження частіше, ніж виконує роботу по дому, краще зупинити свій вибір на портативних пристроях для прасування.

 

Що вибрати: праску чи відпарювач

 Переваги та недоліки кожного з приладів представлені в таблиці

 

Відпарювач

Праска

Плюси
  • Обробка делікатних тканин та прасування всіх видів тканин
  • Відсутність патьоків, плям, неможливість «пропалити» річ
  • Можливість прасування у вертикальному положенні
  • Можливість дезінфекції, надання свіжості речам
  • Портативність, легкість
  • Прасування щільних тканин будь-якої складності
  • Наведення «стрілок»
  • Можливість прасування більшої кількості речей за раз

 

Мінуси
  • Мала тривалість роботи
  • Прасування тільки нещільних тканин
  • Мала потужність
  • Складність обробки дрібних деталей, манжетів, декоративних елементів тощо
  • Громіздкість
  • Ризик лиску, «пропалювання» тканини
  • Можливість роботи тільки в горизонтальному положенні

 

Що вибрати для особистих цілей – вирішувати кожному. Різноманітність моделей та широта асортименту дозволяє підібрати модель, яка ідеально підходить у кожному конкретному випадку. Якщо ж ви сумніваєтеся, яку модель відпарювача придбати, наші менеджери з радістю допоможуть вам з вибором. Достатньо залишити заявку на нашому сайті, і наші фахівці дадуть вам вичерпну інформацію про моделі, їхні переваги та недоліки, порекомендують ідеально підходящий варіант, виходячи з ваших побажань та вподобань.

 

Зв'язатись
Back to Top
Product has been added to your cart