Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !      Оплата частинами !

Серед численних домашніх обов’язків прасування посідає особливе місце. Тому поява різноманітних приладів, що істотно полегшують цей процес, не може не тішити. Сьогодні вибір прасок, парогенераторів, відпарювачів вражає своєю різноманітністю. Незважаючи на подібне призначення, кожен з цих приладів має низку специфічних властивостей, що застосовуються в тій чи іншій ситуації. Так, праска допоможе впоратися з великим обсягом роботи, а ручний відпарювач стане незамінним у поїздках завдяки своїй мобільності. У чому різниця між відпарювачем, праскою та парогенератором, якими є переваги та недоліки кожного з них, а також як вибрати відповідний варіант – спробуємо розібратися в цій статті.

Liting відпарювачі ручні (літинг)

 

Ручні відпарювачі Літинг

Принцип роботи відпарювачів криється в їх назві. В його основі лежить спрямована дія пари на тканину. У конструкції приладу передбачений резервуар для води, яка, нагріваючись, перетворюється на пару. Сильний тиск, що чиниться на поверхню тканини, сприяє її розслабленню або розгладжуванню. Незважаючи на те, що портативні відпарювачі з’явилися на ринку відносно нещодавно, вони встигли придбати велику армію шанувальників. Причин тому кілька – від зручності використання, до можливості позбуватися не тільки складок, а й неприємного запаху.

 

Мобільні відпарювачі Liting – одні з провідних представників лінійки портативних парогенераторів, що відрізняються практичністю, простотою та зручністю використання, та невеликими розмірами. Все це анітрохи не зменшує їх якість та надійність. До кращих моделей можна віднести:

 

Liting A6 – компактний ручний парогенератор, який сміливо можна взяти із собою в дорогу. Крім свого прямого призначення, може бути використаний як чайник. Незважаючи на свої скромні розміри, ця модель може забезпечувати до 20 хвилин безперервної роботи. При швидкості подачі пари 20г/хв, прилад має потужність 1000 Вт, а об’єм його резервуара становить 0,2 л. Така модель стане незамінним помічником для тих, хто проводить більшу частину свого часу в роз’їздах і хоче завжди виглядати бездоганно. Крім предметів одягу, цей відпарювач допоможе очистити іграшки, меблі, салон автомобіля тощо.

 

Liting A7 – ще один бюджетний варіант мобільного парогенератора, який не лише допоможе зберегти доглянутий вигляд речей, а й забезпечить чашкою міцного чаю. Прилад потужністю 1400 Вт виконаний у вигляді чайника та оснащений знімною насадкою для подачі пари. Крім більш високої потужності, ця модель має більший обсяг (400 мл), але меншою вагою за рахунок матеріалу виготовлення – термопластика. Перевершує він і за швидкістю подачі пари – 25г/хв, що дозволяє легко відпарювати не тільки вироби з легких тканин, але й замшеві, вовняні або бавовняні деталі.

 

Liting A8 – найпопулярніша модель лінійки, виконана у формі чайника і має найбільший об’єм бака – 0,5 л. Час закипання води не перевищує 2 хвилин, а потужний викид пари дозволяє протягом 20 хвилин безперервної роботи відгладжувати вироби з різних матеріалів. На додаток до відпарювача йдуть знімні насадки та щітка для чищення, а потужність приладу як чайник дозволяє навіть варити в ньому яйця. Прекрасний варіант для тих, хто багато подорожує.

 

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

А7

Ручний відпарювач Liting A7

990 грн.
Ручний відпарювач Liting a7 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

Liting A8

Ручний відпарювач Liting a8 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

Liting A6

Ручний відпарювач Liting a6 для одягу.

 

Ручні парогенератори для дому

Нерідкі випадки, коли придбання ручного відпарювача не пов’язане з частими роз’їздами. Все більше господарок віддають перевагу цим приладам перед традиційними прасками. Незважаючи на порівняно невисоку потужність парогенератора, він може значно полегшити процес прасування, а також дозволить обробити важкодоступні місця (манжети, коміри, дрібні деталі), недоступні звичайній прасці. Тому не дивно, що багато хто використовує цей «дорожній» агрегат не тільки для подорожей.

Придбання ручного відпарювача як домашньої побутової техніки має ряд переваг:

  • можливість прасування делікатних тканин, мережива без небезпеки зіпсувати її;

  • відсутність необхідності бути прикутою до прасувальної дошки;

  • легкість обробки одягу з численним декором;

  • можливість прасування штор, не знімаючи їх з карнизів;

  • економія часу та сил.

  • <

Зв'язатись
Back to Top
Product has been added to your cart