Ручні парогенератори Liting (Lt Steamer)

Liting A6 ручной отпариватель для одежды

Багато людей протягом тривалого часу використовують виключно праску, не припускаючи, що в окремих випадках необхідна наявність відпарювача. Область застосування парогенератора набагато ширша, ніж праски. Моделі розрізняються за функціоналом, габаритами, способом відпарювання. Існують стаціонарні відпарювачі, які завдяки потужному паровому удару дозволяють розгладжувати постільну білизну, складену в кілька разів. Є малогабаритні мобільні моделі, що здатні перетворити діловий костюм перед зустріччю, освіжити верхній одяг. Ручні міні-відпарювачі є незамінними для подорожей.

Переваг ручного парогенератора:

 • Можливість розправити складки у важкодоступних місцях, не докладаючи фізичних зусиль

 • Делікатні тканини збережуть свою структуру через відсутність прямого контакту гарячої підошви та матеріалу

 • У більш потужних відпарювачах присутня функція інтенсивної подачі пари, за рахунок якої відбувається своєрідна дезінфекція (корисно для сім’ї з немовлятами для обробки ліжечка, балдахіна)

 • У разі присутності на одязі біжутерії, хитромудрих елементів декору, блискавок – впорається лише відпарювач

 • Нові моделі набули універсальної здатності експлуатації у вигляді електричного чайника (відомі випадки застосування парогенератора, як парового інгалятора, не пряме призначення, необхідно бути обережним, щоб не отримати опік)

 • Дозволяє розумно витрачати час, за рахунок ефективного прасування, витрачає електроенергію повільніше за праску

Бувають ситуації, з якими отпариватель не здатний впоратися – стрілки на штанах, щільні тканини, коміри сорочок. Тут допоможе лише праска.

Залежно від технічних характеристик парогенератора, в першу чергу потужності, їх можна поділити на промислові та побутові. Ще один критерій класифікації, це спосіб відпарювання, яким виділяють портативні отпариватели (ручні) і стаціонарні ( підлогові). Дорожні ручні парогенератори належать до розряду домашніх.

Вони краще за інші аналогічні пристрої підходять для відряджень, подорожей, ситуацій, коли необхідно вкрай швидко привести ту чи іншу річ у належний вигляд. Зручне використання парогенератора у дорозі як чайник. Розглядаючи переваги ручних парогенераторів важливо відзначити їхню мобільність, але навіть перебуваючи вдома, такий апарат з подачею пари під тиском стане кращим помічником у розгладжуванні штор.

Промислові парогенератори коштують набагато дорожче за домашні, застосовуються в основному для прасування великих об’ємів білизни, відрізняються особливою потужністю, містким резервуаром для води, кількома температурними режимами і пристойною вагою.

При виборі ручного відпарювача необхідно враховувати такі показники як:

 1. Матеріал виготовлення корпусу

 2. Матеріал сплаву підошви (для горизонтальних професійних моделей)

 3. Номінальна та максимальна потужність виробу

 4. Обсяг резервуара для води та час безперервної роботи

 5. Сила парового удару та інтенсивність подачі пари

 6. Наявність систем “антинакип” та “крапля-стоп”

 7. Додаткова комплектація

Широко відомим брендом серед ручних відпарювачів є Liting. Спрощена модель парогенератора Liting А6 має невелику потужність 600Вт, подачу пари близько 20г на хвилину, алюмінієвий нагрівальний елемент, об’єм бака для води 200 мл. Час безперервної подачі пари близько 18-20 хв. Модель включає в комплектацію спеціальну насадку, що дозволяє використовувати парогенератор як чайник. Відсутнє терморегулювання, але є функція автовимкнення.

Liting А7, наступний за шостим, може похвалитися більшою потужністю в 1200Вт, подачею пари під тиском 1 бар і щільністю 25г в хвилину, нагрівальним елементом з нержавіючої сталі, резервуаром для води в 400 мл, 2 терморежимами та регулюванням інтенсивності подачі пари. Срок безперервної роботи 25 хвилин. Є насадка для використання у вигляді чайника.

Новий удосконалений ручний відпарювач Liting А8 перевершив своїх побратимів. Потужність 1200Вт, а ось подача пари під тиском 1.5 бар дозволила отримати щільність утворення пари до 30г на хвилину. Нагрівальний елемент з нержавіючої сталі, резервуар на 500мл, терморегулювання інтенсивності подачі пари, робота в постійному режимі до 25 хвилин, є насадка для експлуатації як чайник.

Всі три моделі пароочисників важать трохи більше кілограма. Виготовлені з якісного термопластику, багатофункціональні, що не потребують дистильованої води, легко піддаються очищенню.

ручний відпарювач Liting A7

ручний A8ручний відпарювач Liting A6
Liting A7Liting A8Liting A6
Потужність пари30 г/хв.25 г/хв.20 г/хв.
Потужність парогенератора1800 вт1200 вт600 вт
Макс. температура98 град. З98 град. З98 град. З
Режими потужності211
Матеріал нагрівачанержавіюча стальнержавіюча стальалюміній
Матеріал прасуваннятермопластиктермопластиктермопластик
Керуваннямеханічнемеханічнемеханічне
Можливість промивання від накипуєєє
Використання відпарювача як чайниктактактак
Автовідключення під час закипання водинініє
Об’єм бака для води400 мл.500 мл.200 мл.
Час безперервної роботи20 хв.20 хв.15 хв.
Час до утворення пари2 хв.2 хв.2 хв.
Напруга мережі220 вольт220 вольт220 вольт
Розмір упаковки21см*14см*22см21см*14см*22см17см*9см*30см
Гарантія12 місяців12 місяців12 місяців
КомплектаціяУ комплекті: ворсова щітка, насадка для відпарювання, насадка дляУ комплекті: ворсова щітка, насадка для відпарювання, насадка для чайникаУ комплекті: насадка для відпарювання
Ціна720 грн700 грн680 грн
Замовити

Liting A7
Замовити

Liting A8
Замовити

Liting A6

Прокоментувати