Інновації в технологіях стосуються не тільки складного обладнання, що використовується на виробництві, а й побутових приладів. Вони допомагають знизити трудомісткість рутинної домашньої роботи, забезпечити звичні пристрої додатковими функціями.
Переглядаючи інформацію, як вибрати відпарювач, важливо визначитися з напрямком використання пристосування, виділити, які функції вам знадобляться.
Особливості роботи побутового відпарювача
У процесі роботи пристрою генерується пара, яка проникає в волокна тканини, розм’якшуючи, вирівнюючи їх. Процес експлуатації пристрою дуже простий. Достатньо залити рідину в бак, увімкнути відпарювач, дочекатися, поки прилад нагріється.
Глажка пором виключає ймовірність появи непривабливого лиску внаслідок зіткнення з розпеченою поверхнею. Використовуючи нову технологію, неможливо пропалити матеріал, тому відпарювач успішно використовуються для обробки примхливих тканин, речей складного крою.
При виборі рідини варто зупинитися на фільтрованій або дистильованій воді. При використанні звичайної водопровідної води часто з’являється накип, якого потім складно позбутися. Очищена вода не забиває канали, не залишає білі розлучення на тканині.
При підборі пристрою для дому, врахуйте відпарювачі бувають компактними, мобільними і більш громіздкі – стаціонарні моделі. Мобільний пристрій відрізняється невеликою вагою, розміром, він гладить на вазі, але простий. тривалість його роботи розрахована лише на пару речей, оскільки ємність для води в ньому також мініатюрна.
Стаціонарні парогенератори займають більше місця, з ним незручно в дорозі. Однак їхня тривалість безперервної роботи досягає години, вони з успіхом використовуються не тільки в домашніх умовах, а й у бутиках, ательє, готелях, ресторанах, хімчистках, інших підприємствах, де необхідне оперативне прасування, дезінфекція.
Вибираючи відповідну модель, багатьох користувач цікавить, що може відпарювач, у чому його перевага, порівняно з використанням праски. Розбираючись із питанням, важливо розуміти, що парогенератор покликаний не замінити праску повністю, а забезпечити. зручніше прасування в окремих ситуаціях, доповнити звичний прилад. Побутові моделі відрізняються від професійних за потужністю, різноманітністю функціоналу, інтенсивністю подачі пари. Серед популярних моделей лінійки Isteamer, варто відзначити наведені нижче варіанти:
Isteamer is803full copper – модель відрізняється надійністю, розрахована на активне використання. Інтенсивність подачі пари досягає 70 г/хв., що дозволяє швидко обробити великий обсяг матеріалу. Для виготовлення приладу використовувалися міцні сплави, які забезпечать його тривалу експлуатацію, наявність терморучки унеможливить опіки.
Isteamer is-x3turbo – модель з тиском пари до 1,5 бар забезпечує її глибоке проникнення в волокна матеріалу, можливість працювати з натуральною, штучною шкірою, щільними тканинами. Висока продуктивність пристрою поєднується з функцією прасування у вертикальному, горизонтальному положенні. Це забезпечує можливість обробляти килими, матраци, штори, м’які меблі.
Isteamer is712 – пристрій може працювати в 12 режимах потужності від 500 до 2500 Вт. Вибраний режим вплине на кількість використаної енергії, швидкість утворення пари. Захист від перегріву, корпус, виготовлений із цільного алюмінію, забезпечить великий ресурс роботи пристрою. При досягненні кількості води критичної межі парогенератор видає звуковий сигнал.
Isteamer is209 – цікавий дизайн, висока потужність парогенератора перетворить щоденну працю на задоволення. Місткість пристрою оснащена фільтром, що мінімізує утворення накипу, а спеціальна заглушка забезпечує можливість періодично промивати бак.
Isteamer is704 – потужний відпарювач з високою інтенсивністю пароутворення здатний працювати в 4 режимах, які встановлюються на корпусі. Поверхня прасування виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує її довговічність, наявність функції антикапля виключить ймовірність появи патьоків.
Вибираючи побутові або професійні відпарювачі, важливо визначитися, як часто ви плануєте їх використовувати.
Стаціонарні або ручні відпарювачі
Відпарювачі поділяються на напольні (вертикальні) та ручні. Вибираючи професійні парогенератори, врахуйте, зовні вони нагадують пилосос, тільки разом ємності для сміття в нижній частині розташований бак, в який заливається вода. Їх більш висока вартість, порівняно з ручними моделями, окупається завдяки різноманітності функцій, ефективнішій роботі. С за допомогою стаціонарних відпарювачів можна не тільки розгладити складки, а й позбутися неприємного запаху, видалити окремі забруднення.
Підлогові відпарювачі (напольні)
Дослідження підтверджують, що при обробці м’яких меблів, килимів, іншого домашнього текстилю гарячою парою, виключається можливість розмноження паразитів, знижується кількість алергенів у приміщенні. Такого результату можна досягти при використанні потужних професійних відпарювачів. До популярних моделей лінійки Liting належать:
Liting Lt6 – напольні відпарювачі з вішалкою дозволять розгладити одяг в будь-яких умовах. Завдяки наявності двох режимів потужності парогенератор можна легко використовувати для обробки різної щільності тканин. Ворсова щітка забезпечує просту роботу із замшею, чищення м’яких меблів, килимового покриття.
Liting Lt8GB809 – потужний парогенератор має 9 режимів роботи, встановити які можна на корпусі. Тут розташований мініатюрний дисплей, на якому відображається поточний режим. Великий ресурс роботи пристрою забезпечує міцний алюмінієвий сплав, з якого виготовлений бак, захист від перегріву. Функція антикапля забезпечує комфортне прасування в горизонтальному положенні.
Liting Q5 – подає пар під тиском, має 4 режими, що регулюють потужність його роботи. Збільшений нагрівальний елемент підвищує швидкість утворення пари, наявність багатої комплектації дозволяє легко працювати не лише з одягом, а й з м’якими меблями, килимами, іграшками, будь-якими текстильними виробами.
Ручні відпарювачі
Ручні відпарювачі мініатюрні, вони не займають багато місця, їх зручно використовувати у дорозі. Як додаткові функції варто відзначити можливість закип’ятити воду провести інгаляцію. Серед популярних ручних парогенераторів лінійки Liting варто виділити:
Liting A7 – парогенератор зроблений з якісного пластику, що унеможливлює опіки. Він має механічне керування, ємність 400 мл, здатний працювати до 20 хвилин без перерви.
Liting A8 компактний пристрій з ємністю 500 мл зручно зберігати, переміщати, використовувати під час подорожі. Потужність 1200 Вт – оперативне підігрів води.
Liting A6 – найменший відпарювач має потужність 600 Вт, розрахований на 200 мл води.
Ручний відпарювач може освіжити одну зміну одягу, підігріти питну воду.
Рекомендації щодо вибору
Щоб визначитися з оптимальним варіантом, важливо враховувати основні характеристики:
- потужність – забезпечить швидкість нагрівання води, може змінюватись, залежно від обраного режиму роботи парогенератора;
- інтенсивність подачі пари забезпечує швидкість роботи пристосування, чим вищий показник, тим швидше розгладиться тканина;
- тиск пари забезпечить більш глибоке проникнення в волокна матеріалу – чим вищий показник, тим простіше відпарити щільні тканини;
- моделі з функцією антикапля виключать ймовірність появи потік на обробленій поверхні.
Відпарювач або праска
Відпарювач | Праска | |
Плюси |
|
|
Мінуси |
|
|
Якщо ви ще не визначилися з моделлю відпарювача – зверніться до наших менеджерів ☎ (096) 205-87-63