Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !      Оплата частинами !

Ринок побутової техніки постійно поповнюється новими пристроями, що полегшують життя сучасного користувача. Одним із приладів, який стає все більш затребуваним, став відпарювач.

Пристрій успішно використовується у побутових, професійних цілях. Домашні відпарювачі відрізняються мобільністю, компактністю, професійні моделі забезпечують високу продуктивність. Щоб придбаний пристрій став надійним помічником, важливо розібратися, як вибрати відпарювач, які функції звернути увагу при покупці.

 

Професійні відпарювачі iSteamer

Зупиняючи вибір на сучасних пристроях, важливо розібратися, що може відпарювач, які моделі бувають, чим відрізняються. Глажка паром рекомендована для будь-яких тканин, у тому числі найніжніших, делікатних. Для цього вам не знадобиться професійна вправність, оскільки зіпсувати тканину просто неможливо.

 

iSteamer відпарювачі (айстимер)

 

Наявність насадок у комплектації дозволить обробити парою   м’які меблі, очистити її від шерсті вихованців, продезінфікувати м’які іграшки, очистити штучні квіти, розправитися з невидимими звичайному погляду пиловими кліщами, що живуть у матрацах, подушках.

Сучасний професійний відпарювач допоможе освіжити оброблювану поверхню, у тому числі килими, позбутися неприємних запахів, очистити тверді поверхні, наприклад, кахель на кухні.

 

Вибираючи відпарювачі з різними функціями, зверніть увагу на наведені нижче моделі:

Isteamer is803full copperпрофесійний відпарювач, що видає до 70 г/хв. пари, оснащений стійкою для розвішування речей, 3 режимами потужності.

 

Isteamer is-x3turbo – забезпечує інтенсивність подачі пари до 80 г/хвилину, наявність турбокомпресора дозволяє подавати пару під тиском, керування відпарювачем розташоване на ручці, що забезпечує комфорт експлуатації.

 

Isteamer is712 – ще один професіонал, який видає до 70 г/хвилину пари. Електронний екран. 12 режимів потужності забезпечують широкі функціональні можливості пристосування.

 

Isteamer is209 – міцний алюмінієвий бак об’ємом 3 л забезпечує 60 хвилин роботи без перерв. Наявність 9 режимів відпарювання дозволяє освіжити вироби з тканин.

 

Isteamer is712 – управляється за допомогою електронного блоку, розташованого на корпусі або блоку, що є на ручці. Бак із цільного алюмінію забезпечить високу надійність пристрою, а ємність 3,8 літрів – до 60 хвилин роботи без перерви.

 

Isteamer is704 – має механічне управління, два ТЕНи, на які розподіляється навантаження під час роботи. Звуковий сигнал підкаже, що вода закінчується в ємності.

 

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

is704

Професійний відпарювач Isteamer is704

4,790 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is704 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

is712

Професійний відпарювач Isteamer is712

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is712 для одягу.

 

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

isx3turbo

Відпарювач високого тиску Isteamer is-x3turbo

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is-x3turbo для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

is803

Професійний відпарювач Isteamer is803full copper

6,240 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is803full-copper для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

is712

Професійний відпарювач Isteamer is712

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is712 для одягу.

 

Здійснюючи підбір моделі, врахуйте, що пристрої поділяються на   домашні та професійні умовно, будь-який професійний відпарювач можна використовувати в домашніх умовах. Пристосування  з тиском пари, наявністю великої ємності, набули широкого застосування в бутиках, ательє, хімчистках, готелях, інших підприємствах для яких актуальна обробка одягу, необхідність дезінфекції.

 

Праска або відпарювач

Вибираючи професійний відпарювач,   не варто забувати про праску. Пристрої не виключають, а доповнюють один одного, забезпечуючи комфортне, швидке прасування речей. Якщо відпарювач може розгладити штори прямо на карнизі, то праска легко впоратися з одягом з бавовни, льону та інших щільних матеріалів. Плюси, мінуси обох приладів вказані у таблиці.

 

Відпарювач

Праска

Плюси
 • Легко справляється з тонкими, делікатними тканинами
 • Незамінний для виробів складного крою з великою кількістю прикрас
 • Відпарює верхній одяг з натуральної, штучної шкіри
 • Прасує на вазі, економить час на встановлення прасувальної дошки
 • Відмінно справляється з натуральними, щільними тканинами
 • Допоможе вигладити стрілки на брюках, коміри сорочок
 • Якісно розгладить постільну білизну
Мінуси
 • Прасування паром зволожує речі, необхідний час для їх просушки
 • Професійні відпарювачі громіздкі, займають багато місця
 • Тривалість роботи ручних моделей обмежена
 • Поява непривабливого блиску після контакту з гарячою поверхнею
 • Ймовірність появи підпалів

Не завжди порівняльні характеристики дозволяють користувачам скласти повну картину про експлуатаційні особливості приладів. Якщо ви ще сумніваєтеся у виборі моделі відпарювача, звертайтеся до професіоналів. Залишивши заявку на сайті, легко отримати кваліфіковану консультацію, дізнатися відповіді на цікаві питання.

Наші менеджери зв’яжуться з вами, допоможуть у виборі оптимальної моделі, що відповідає вашому бюджету, потребам, оформленні замовлення.

 

Зв'язатись
Back to Top
Product has been added to your cart