Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !

Ринок побутової техніки постійно поповнюється новими пристроями, що полегшують життя сучасного користувача. Одним із приладів, який стає все більш затребуваним, став відпарювач.

Пристрій успішно використовується у побутових, професійних цілях. Домашні відпарювачі   відрізняються мобільністю, компактністю, професійні моделі забезпечують високу продуктивність. Щоб придбаний пристрій став надійним помічником, важливо розібратися, як вибрати відпарювач, які функції звернути увагу при покупці.

 

Професійні відпарювачі iSteamer

Зупиняючи вибір на сучасних пристроях, важливо розібратися, що може відпарювач, які моделі бувають, чим відрізняються. Глажка пором рекомендована для будь-яких тканин, у тому числі найніжніших, делікатних. Для цього вам не знадобиться професійна вправність, оскільки зіпсувати тканину просто неможливо.

 

iSteamer відпарювачі (айстимер)

 

Наявність насадок у комплектації дозволить обробити парою   м’які меблі, очистити її від шерсті вихованців, продезінфікувати м’які іграшки, очистити штучні квіти, розправитися з невидимими звичайному погляду пиловими кліщами, що живуть у матрацах, подушках.

Сучасний відпарювач допоможе освіжити оброблювану поверхню, у тому числі килими, позбутися неприємних запахів, очистити тверді поверхні, наприклад, кахель на кухні.

 

Вибираючи відпарювачі з різними функціями, зверніть увагу на наведені нижче моделі:

Isteamer is803full copper – професійний відпарювач, що видає до 70 г/хв. пари, оснащений стійкою для розвішування речей, 3 режимами потужності.

 

Isteamer is-x3turbo – забезпечує інтенсивність подачі пари до 80 г/хвилину, наявність турбокомпресора дозволяє подавати пару під тиском, керування відпарювачем розташоване на ручці, що забезпечує комфорт експлуатації.

 

Isteamer is712 – ще один професіонал, який видає до 70 г/хвилину пари. Електронний екран. 12 режимів потужності забезпечують широкі функціональні можливості пристосування.

 

Isteamer is209 – міцний алюмінієвий бак об’ємом 3 л забезпечує 60 хвилин роботи без перерв. Наявність 9 режимів відпарювання дозволяє освіжити вироби з тканин.

 

Isteamer is712 – управляється за допомогою електронного блоку, розташованого на корпусі або блоку, що є на ручці. Бак із цільного алюмінію забезпечить високу надійність пристрою, а ємність 3,8 літрів – до 60 хвилин роботи без перерви.

 

Isteamer is704 – має механічне управління, два ТЕНи, на які розподіляється навантаження під час роботи. Звуковий сигнал підкаже, що вода закінчується в ємності.

 

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is704

Професійний відпарювач Isteamer is704

4,790 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is704 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is712

Професійний відпарювач Isteamer is712

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is712 для одягу.

 

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is712

Професійний відпарювач Isteamer is712

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is712 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

 

Здійснюючи підбір моделі, врахуйте, що пристрої поділяються на   домашні та професійні умовно, будь-який професійний відпарювач можна використовувати в домашніх умовах. Пристосування  з тиском пари, наявністю великої ємності, набули широкого застосування в бутиках, ательє, хімчистках, готелях, інших підприємствах для яких актуальна обробка одягу, необхідність дезінфекції.

 

Праска або відпарювач

Вибираючи професійний відпарювач,   не варто забувати про праску. Пристрої не виключають, а доповнюють один одного, забезпечуючи комфортне, швидке прасування речей. Якщо відпарювач може розгладити штори прямо на карнизі, то праска легко впоратися з одягом з бавовни, льону та інших щільних матеріалів. Плюси, мінуси обох приладів вказані у таблиці.

 

Відпарювач

Праска

Плюси
 • Легко справляється з тонкими, делікатними тканинами
 • Незамінний для виробів складного крою з великою кількістю прикрас
 • Відпарить верхній одяг із натуральної, штучної шкіри
 • Гладить на вазі, економить час на встановлення дошки для прасування
 • Чудово впорається з натуральними, щільними тканинами
  /ul>
   

  Ручні відпарювачі для подорожей

  Найбільшого поширення ручні парогенератори набули саме як незамінний супутник під час поїздок. Бажання мати гідний вигляд під час ділових поїздок, відряджень або просто на відпочинку зумовило високу популярність портативних приладів для прасування. Додаткова можливість використання парогенератора як чайник тільки посилила його затребуваність.

  Невеликий прилад, з малою вагою та великою функціональністю допоможе не тільки упорядкувати речі, очистити текстильну поверхню, але й допоможе суттєво заощадити кошти на харчування.

   

  Праска або ручний відпарювач: що краще

  Відповідаючи на питання, що краще вибрати праску або портативний парогенератор, слід виходити з особистих переваг, а також з цілей, які ви ставите перед собою. Ручний парогенератор не замінить праску повністю. Йому не підвладні щільні важкі тканини, він є неефективним при тривалій роботі. Якщо вам потрібно випрасувати масу постелі, без праски навряд чи вдасться обійтися. Але при прасуванні ним шовкової блузи або кофти, декорованої стразами, завжди існує ризик зіпсувати улюблену річ. У цьому випадку відпарювач – це те, що вам потрібно. Безпека та простота використання, а також його легкість значно спростять процес підготовки одягу, хоч і виключає можливість миттєвого його використання – після обробки річ волога.

   

  Праска не зможе очистити тканину, не позбавить від неприємного запаху. Він стане обтяжливим вантажем у валізі під час поїздки і не зможе нагріти воду для чаю. Все це під силу ручним парогенераторам. Тому для тих, хто їздить у відрядження частіше, ніж виконує роботу по дому, краще зупинити свій вибір на портативних пристроях для прасування.

   

  Що вибрати: праска або відпарювач

   Вартості та недоліки кожного з приладів представлені в таблиці

   

  Відпарювач

  Праска

  Плюси
  • Обробка делікатних тканин та прасування всіх видів тканин
  • Відсутність потік, плям, неможливість «пропалити» річ
  • Можливість прасування у вертикальному положенні
  • Можливість дезінфекції, надання свіжості речам
  • Портативність, легкість
  • Глажка щільних тканин будь-якої складності
  • Наведення «стрілок»
  • Можливість прасування більшої кількості речей за раз

   

  Мінус
  • Мала тривалість роботи
  • Глажка тільки нещільних тканин
  • Мала потужність
  • Складність обробки дрібних деталей, манжетів, декоративних елементів тощо
  • Величність
  • Ризик лисіння, «пропалювання» тканини
  • Можливість роботи лише у горизонтальному положенні

   
  Що вибрати для особистих цілей – вирішувати кожному. Різноманітність моделей і широта асортименту дозволяє підібрати модель, що ідеально підходить у кожному конкретному випадку. Якщо ви сумніваєтеся, яку модель відпарювача придбати, наші менеджери з радістю допоможуть вам з вибором. Достатньо залишити заявку на нашому сайті, і наші фахівці дадуть вам вичерпну інформацію про моделі, їх переваги та недоліки, порекомендують ідеально підходящий варіант, ґрунтуючись на ваших побажаннях та уподобаннях.

   

  Product has been added to your cart