Професійні відпарювачі iSteamer (парогенератори Айстімер)

Наявність парогенератора може істотно полегшити життя в побуті або бути абсолютно необхідною умовою функціонування салону, магазину, готелю. Наскільки прилад виконає своє призначення, залежить від правильного вибору, в якому будуть враховані всі вимоги до обладнання та його можливості. Як вибрати відпарювач, щоб його якісні характеристики підходили саме вам?

 Парогенератори iSteamer

Глажка пором є найбезпечнішим впливом на тканину, що зберігає її цілісність і надає естетичної привабливості. Прилади iSteamer представлені у різних габаритах та потужностях.

Портативний компактний парогенератор гладить на вазі вироби з тонкої тканини і буває необхідним під час подорожей і відряджень. Пристрої професійного рівня мають високу продуктивність і стійкість до навантажень, їм по плечу найважчі і важкі тканини, великі масштаби.

Всі професійні відпарювачі є моделями вертикального типу з тиском пари, мають велику потужність, місткий бак для води, стійкість, деякі з функцією звукового оповіщення. Матеріали для них включають не лише термопластик, та й метали. За сферою застосування парогенератори поділяються на два основні види:

Професійні побутові парогенератори (для дому, домашні)

Домашнє призначення відпарювача зовсім не скасовує його професійного рівня. Потужність приладу, хоч і обмежується подачею пари від 30 до 50 г/хв., все ж таки гарантує відмінну обробку різного виду тканини. Найкращі моделі можуть забезпечити вихід пари до 60 г/хв, розраховані на годину автономної безперервної роботи з виробами різного рівня матеріалу та складності. Весь спектр завдань з відгладження, дезінфекції, усунення неприємних запахів з легкістю та швидкістю виконають універсальні відпарювачі таких моделей як Isteamer is209, Isteamer is702, Isteamer is704. Конструкція передбачає виконання одного із найскладніших видів відгладжування – стрілок на штанах.

Професійні підлогові для «промислового» використання.

Презентабельний вид товару відіграє величезну роль у продажах, тому в салонах, магазинах та майстернях щодня використовуються відпарювачі. Для забезпечення обробки великої кількості виробів різної якості та матеріалу застосовуються відпарювачі з великою потужністю, що забезпечують подачу пари від 50 до 80 г/хв. Вони мають великий об’єм бака для води, часом кілька трубчастих електронагрівників, стійкий до високих температур матеріал. Такі характеристики властиві наступним моделям: Isteamer is803full copper, Isteamer is-x3turbo, Isteamer is712.

Таким чином, бувають відпарювачі домашні та «промислові». Важливо зазначити, що такий поділ досить умовний. Якщо домашньому побуті необхідна обробка великої кількості одягу, зокрема і верхньої, штор тощо. – то покупка професійного відпарювача з високим тиском пари буде цілком раціональним вибором.

Характеристики, на які необхідно звернути увагу при виборі відпарювача.

Підбір парогенератора слід розпочати з вивчення основних характеристик, які визначають можливості та довговічність пристрою.

  1. Потужність та інтенсивність подачі пари. Інтенсивність вимірюється в силі видачі пари на хвилину. Низький рівень до 30 г/хв. використовується для тонких тканин, час обробки також збільшується. Професійні агрегати забезпечують інтенсивність до 90г/хв. Тому потужність споживаної енергії такого апарату починається від 1500 Вт.
  2. Тиск пари. У деяких випадках виріб потребує особливої ​​інтенсивності обробки через значну пом’ятість, неправильну загладженість. Прилад, що має спеціальний клапан для нагнітання тиску, здатний видавати пару під тиском високого рівня, що забезпечує потрібне випрямлення. Чим вище паровий тиск, що вимірюється в барах, тим кращий результат. Хорошими вважаються показники 2-3 бари.
  3. Час безперервної роботи. Чим менший обсяг бака для води, тим частіше потрібно буде заливати воду. Підлогові (вертикальні) відпарювачі мають контейнер від 3 літрів, що забезпечує автономний режим функціонування до двох годин.
  4. Матеріал прасування та наявність системи «антикапля». Довговічність виробу залежить від матеріалів. Праска, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, розрахована на високу інтенсивність застосування, легко чиститься. Спеціальна система захисту від крапель убезпечить оброблений виріб від бризок, що залишають сліди та патьоки, забезпечить високу якість обробки.
  5. Вимоги до води. Використання дистильованої води, звичайно, є найкращим варіантом для будь-якого парогенератора. Очищена від всіляких домішок, вона дає найменшу кількість опадів та накипу. Сучасні моделі відпарювачів мають фільтр для води, який дає можливість використовувати навіть звичайну воду без шкоди для приладу.
  6. Комплектація. Відпарювачі для підлоги мають стандартну комплектацію, яка може бути доповнена пристроями, що спрощують застосування приладу. Наприклад, затискачі для вигладжування стрілок, рукавички, щітки для чищення одягу з різних матеріалів.

Плюси відпарювачів

Перерахування позитивних ефектів застосування професійних парогенераторів можливе лише у розрізі відповіді на запитання: що може відпарювач?

  • Вигладжує тонкі та делікатні тканини. Використання праски щодо цих матеріалів завжди викликає внутрішній трепет. Парогенератор же не торкається тканини, і тому не може завдати їй шкоди.
  • Економить час та сили в порівнянні з традиційним розгладжуванням для одягу з численними прикрасами: рюшечками, мереживами, оборками.
  • Здатний впоратися з розгладжуванням виробів з підкладкою та верхнім одягом, що в принципі неможливо зробити в домашніх умовах праскою. Раніше верхній одяг доводилося здавати у хімчистку.
  • Вигладжує та очищує штори на карнизах. Трудомістка робота зняття завіс, прання, прасування та розвішування замінюється одним процесом.
  • Економить час при збереженні, а часом навіть збільшенні якості.
  • Крім покращення зовнішнього вигляду відпарювач дезінфікують матеріал. Цей ефект забезпечується подачею пари, близької за температурою до 99 градусів, що знищує бактерії. Для використання у дитячих кімнатах незамінний пристрій.

Мінус парогенераторів

Чи мають відпарювачі недоліки, які свідчать проти покупки приладу? При прискіпливому відношенні можна відзначити такі аспекти:

  • Не застосовується в горизонтальному положенні. Це означає, що великогабаритні вироби, які неможливо підвісити, вигладити не вдасться. Насамперед це стосується постільної білизни.
  • Не може відпарювач повністю виключити застосування праски. Їхнє раціональне поєднання забезпечить оптимальне співвідношення якості обробки тканини та енерговитрат.

 

Потужні професійні парогенератори активно використовуються в побуті та сфері послуг поряд з прасками. Вони здатні відпарювати як ніжні тканини, так і щільні, навіть шкіру, замшу та хутряні вироби. Виходячи з вимог до функціональних характеристик агрегату визначається найкраща ціна.

Залишивши заявку на нашому сайті, ви отримаєте індивідуальну консультацію менеджера та вичерпні відповіді на всі запитання. Зробіть правильний вибір!

Прокоментувати