Професійні відпарювачі для фіранок. Парогенератори iSteamer

глажка штор и тюли парогенератором

Технічно відпарювач для фіранок є спеціальним пристроєм, який призначений для швидкого розгладження виробів з тканини шляхом обробки гарячою парою. Застосування подібних пристроїв дозволяє мінімізувати механічний контакт із тканинною основою, що дозволяє зберегти початковий вигляд кімнатних фіранок. Серійні моделі Айстімер (Isteamer) обладнані широким вибором функцій. Завдяки загальній функціональності та зручності застосування пристрою дозволяють виконувати прасування практично будь-якої тканини.

Плюси прасування пором та критерії вибору

Можливість догляду за улюбленими фіранками без їх зняття.

Зазвичай для прасування потрібно повністю знімати фіранки і укладати їх на рівну поверхню для вирівнювання. Така процедура є вкрай незручною. Також існує ризик випадкового пошкодження тканинної основи гарячою праскою. Пропалити наскрізний отвір легкої тканини дуже просто. У свою чергу повноцінна парова праска для фіранок не вимагає обов’язкового зняття полотна. При цьому можна самостійно контролювати якість прасування та вручну виправляти будь-які складки;

Швидке прасування будь-якого полотна.

Пристрої класу Isteamer is803full copper та інші подібні модифікації надають можливість здійснювати прасування з максимальною швидкістю. Адже для виконання процесу використовується потужна пряма пара, яка проникає навіть у найскладніші ділянки. Хороший вертикальний відпарювач відмінно підходить для фіранок зі складним драпіруванням;

Бережний та щадний догляд за полотном.

На практиці відпарювач ручний для фіранок дозволяє обробляти полотно з максимальною обережністю. Пара не створює різких перепадів температур. Навіть при дії гарячого струменя тканина зберігає свої початкові властивості та характеристики. У свою чергу звичайна праска може легко виконати наскрізний отвір у легкій тканині;

Відсутність прямого контакту

Практично прасування пором має на увазі відсутність будь-якого контакту з тканинною основою. Обладнання впливає на складки шляхом генерації спрямованої пари. Завдяки цій технології можна зберегти початковий вид фіранок на довгий час.

Крім виділених переваг відпарювач для фіранок і штор легко адаптувати під будь-яке полотно. При цьому не потрібне додаткове обладнання. Адже в комплекті пристрою останнього покоління мають усі необхідні змінні насадки та перехідники.

Відпарювач або парова праска, чим прасувати фіранки?

Технічно стаціонарні вертикальні відпарювачі можуть мати номінальну потужність близько 2500 Вт. Даних характеристик вистачає із запасом до виконання найскладніших робіт. При цьому користувач може самостійно налаштовувати потрібну потужність. Крім запасу потужності відпарювачі мають меншу витрату води. Такі пристрої можуть працювати безперервно до 2 годин. Загальна функціональність відпарювачів значно більша.

Вертикальні та ручні парогенератори

Часто перед покупкою люди не знають, який відпарювач для фіранок кращий і практичніший. У разі важливо орієнтуватися як на вартість, а й у характеристики. Наприклад, моделі Isteamer is209 адаптирован для домашнього користування. Такі пристрої обладнані кількома режимами на вибір. За наявності високої потужності можна отримати якісне прасування полотна будь-якої товщини та драпірування.

Конкретна конфігурація обладнання підбирається з урахуванням ряду особливостей. Насамперед важливо порівняти обсяг резервуару для води. Ручні моделі матимуть менш містку ємність. Обмеження за обсягом необхідне підвищення зручності цільового використання пристроїв. Вертикальні моделі здатні працювати на вазі та одночасно охоплювати широку площу тканини. За рахунок застосування різних насадок користувач може контролювати якість пропарювання. Тому вибір конкретної модифікації має здійснюватися з урахуванням особистих вимог та бажаних параметрів.

Професійні відпарювачі для фіранок

Про те, як вибрати відпарювач написано безліч статей. Однак перед вибором професійних моделей Isteamer is712 рекомендується звертати увагу на низку характеристик:

  • загальна потужність;

  • режими перемикання;

  • наявність насадок для роботи;

  • тиск пари;

  • варіант управління;

  • максимальна продуктивність.

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

Моделі Isteamer is712 забезпечують стабільну температуру пари, а також обладнані електронним екраном. Модифікації Isteamer is704 мають високу швидкість готовності до роботи. Перед вибором необхідно порівняти характеристики кожного пристрою, щоб зробити об’єктивну оцінку та придбати бажане обладнання.

 

Прокоментувати