Професійні відпарювачі для ательє одягу

отпариватели для ателье одежды

Відпарювач для одягу – прилад з інтенсивною подачею пари для розгладження складок на тканині.

Глажка парою має свої переваги перед використанням праски, в першу чергу – це професіоналізм та особливий підхід до делікатних матеріалів. Під час пошиття та ремонту одягу швидке випрямлення заломів сприяє збільшенню продуктивності.

Зміст:
Відпарювачі для підлоги iSteamer 
Відпарювач для ательє або парова праска?
Підлогові стаціонарні відпарювачі iSteamer
Isteamer is803full copper
Isteamer is-x3turbo
Isteamer is712
Як вибрати професійний потужний відпарювач для ательє одягу <
Відпарювачі Isteamer або відомий бренд

парогенератори для ательє одягу

Відпарювач в ательє одягу – допоможе вивести виробництво на новий рівень. Вертикальне розташування пристрою забезпечує зручне відпарювання речей на місці їхнього перебування.

Вибір відпарювачів для професійного користування досить великий. Тут слід звертати увагу на потужність агрегату та його функціональність. Стаціонарні моделі розроблено для професійного користування. Об’єм бака дозволяє обробляти більшу кількість речей. Підійде для роботи у бутіках одягу, весільних салонах, в ательє для пошиття одягу, для салону штор та інших організацій.

Відпарювачі для підлоги iSteamer

У популярного бренду Isteamer є свій модельний ряд пристроїв. Тут є як потужні відпарювачі для професійного використання, так і портативні відпарювачі.

До підлогових професійних пристроїв ательє підходять: Isteamer is803full copper, Isteamer is712, iStreamer is704 і Isteamer is702. Вони призначені для вертикального відпрасування. Працюють із усіма типами тканин, наділені двома режимами потужності. Відпарювач допоможе оперативно виконати прасування пором, подача якого варіюється від 60 до 70 г/хв.

Відпарювач для ательє або парова праска?

У кожного пристрою є свої плюси та мінуси. Безперечно, до плюсів можна віднести: делікатну роботу з примхливими матеріалами, відпарювання у важкодоступних місцях. Швидкість та обсяги речей. Можна гладити та обробляти м’які іграшки, меблі, матраци. До мінусів можна віднести зволоженість речей, відпарювач займає більше місця, ніж проста праска.

Підлогові стаціонарні відпарювачі iSteamer.

Для них потрібно більше місця, проте тривалість їх безперервної роботи не менше години. Потужний відпарювач для одягу чудово підійде для магазину одягу та іншого бізнесу – для готелів і ресторанів, де дуже важлива якість розгладження примхливих тканин.

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turbo< /td>
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo

відпарювач Isteamer is803full copper

Isteamer is803full copper

Isteamer is803full copper – модель практична і надійна, розрахована на великі обсяги, подача пари досягає 70 г/хв. Для виробництва агрегату використовувалися міцні сплави, що забезпечують тривалу експлуатацію, а терморучка, що є, запобігає ймовірності опіків.

відпарювач Isteamer is-x3turbo

Isteamer is-x3turbo

Isteamer is-x3turbo – професійний відпарювач для ательє. Добре взаємодіє з натуральною, штучною шкірою, із щільними тканинами. Також модель популярна в готелях та костюмерних. Прилад здатний відпарювати килими, штори та матраци. Якісно гладить на вазі у горизонтальному положенні.

парогенератор isteamer is712

Isteamer is712

Isteamer is712 – має потужність в 12 режимах. Від вибраного режиму залежить швидкість утворення пари. Алюмінієвий корпус підвищує термін експлуатації. Пристрій із функцією звукового сигналу, що свідчить про критичний рівень води.

 

Як вибрати професійний потужний відпарювач для ательє одягу.

Глажка виробів – важлива складова в технології пошиття. Професійний відпарювач для ательє повинен мати підвищені експлуатаційні дані. Підбираючи відпарювач для ремонту та пошиття виробів, звертайте увагу на такі характеристики.

 1. Потужність

 2. інтенсивність подачі пари;

 3. Тиск пари;

 4. Час безперервної роботи;

 5. наявність системи “антикапля”;

 6. Матеріал бойлера.

Щоб зробити правильний вибір професійної моделі, важливо визначитися, наскільки часто Ви плануєте його використовувати. Виберіть оптимальний варіант порівняння функціональних характеристик і цін.

Підбираючи парогенератор для ательє одягу варто звернути увагу на такі параметри:

 • Тип подачі пари— самопливний, або під тиском за допомогою помпи.

 • Потужність пароутворення. Чим вище, тим ефективніша робота.

 • Кількість режимів. Для кожного типу матеріалу можна підібрати оптимальний.

 • Об’єм бака для води. Чим більший резервуар, тим триваліша безперебійна робота пристрою.

 • Комплектація. У різних моделей свій набір аксесуарів – затискачі, щітки та ін.

Відпарювачі Isteamer або відомий бренд.

Продукція Isteamer, не настільки популярні як Xiaomi, або Philips, хоча всі вони родом з Китаю. Популярність бренди заслужили маркетингом та рекламою, і щоб окупити витрати, вартість закладається у ціну товару. Бренд Isteamer не такий відомий. Проте виробництво динамічно розвивається. З 2012 року користується попитом у українського покупця.

Наш магазин є єдиним офіційним дистриб’ютором Isteamer в Україні.

iSteamer відпарювачі (айстимер)

Вся продукція має сертифікати та гарантії якості. Купити парогенератор для ательє – це вигідне та практичне рішення. Підбір моделі можна здійснити в каталозі нашого сайту. Зручний інтерфейс і навігація ресурсом допоможе купити відпарювач для ательє за бюджетну вартість. Залишивши заявку в нашому магазині, ви отримаєте індивідуальну консультацію менеджера, який надасть вичерпну інформацію на всі запитання.

Прокоментувати