Професійні потужні відпарювачі

iSteamer отпариватели (айстимер)

На сьогоднішній день інноваційне обладнання увійшло до нашого життя як щось звичне та дуже зручне для кожного з нас. Не менш важливу частину нашого життя займає такий прилад як відпарювач. Раніше про його існування ніхто навіть і не здогадувався, а тепер коло його використання поширюється у побуті та майже на всі сфери промисловості. Найчастіше за роботою потужний паровідпарювач можна побачити в магазинах одягу, ательє, готелях та ресторанах, швейних цехах та пральних, лікарнях та дитячих закладах, у театрах та костюмерних, модельних агенціях та весільних салонах, а також у салонах штор.

потужні відпарювачі

Зміст статті:
Відпарювачі для підлоги iSteamer

Як вибрати професійний потужний відпарювач для одягу
Відпарювач або праска – що краще вибрати
Плюси та мінуси >

Потужні відпарювачі iSteamer

Відпарювачі для підлоги, як і всі інші працюють на основі води і випаровуючи пар акуратно розгладжують поверхню тканини. Навіть найпотужніший відпарювач для одягу запобігає появі штучного блиску і не залишає неприємних слідів на одязі. Саме тому сучасні парогенератори підходять як для дому, так і для бізнесу.

Говорячи про потужність приладу ми маємо на увазі його показник продуктивності пари г/хв, а не споживана потужність у кіловатах.

І щоб при покупці зробити правильний вибір, пропоную розглянути різні моделі найбільш потужного парогенератора. Найпопулярнішими серед них є:

Кращі підлогові моделі відпарювачів

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turbo
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turbo
Замовити
isteamer is803 full copper
Замовити
isteamer is712
Замовити
isteamer is702
Замовити
isteamer is704
Замовити
isteamer is-x3turbo

відпарювач Isteamer is803full copper

Isteamer is803full copper

Подача пари 70г/хвилину. Достатньо витривалий щоб працювати кілька годин безперервно. Модель виконана з якісного матеріалу, що робить її дуже зручною, але при цьому економічною в роботі. Професійний відпарювач Isteamer is803full copper займає найвище місце за якістю відгладжування і тому дуже часто використовується саме для бізнесу: в салонах штор та гардин, для магазину одягу, ательє, готелях та ресторанах, у театрах та костюмерних, модельних агенціях та весільних салонах

>

відпарювач Isteamer is-x3turbo

Isteamer is-x3turbo

Працює з тиском пари в 80г/хв. Крім самої потужності перевагами цього приладу є можливість прасування на вазі. Саме ця модель є найбільш зручною для розгладження речей у вертикальному та горизонтальному положенні. Також, треба враховувати, що цей відпарювач з функцією “антикапля”, що стає ще однією перевагою з можливістю дезінфекції складних матеріалів.

 

відпарювач isteamer is702

Isteamer is702

Глажка парою потужністю в 60г/хв. Найбільш поширена модель серед весільних салонів та великих магазинів одягу. Характеризується своєю витривалістю у роботі, має два режими роботи. Комплектація доповнена щіткою для чищення складних матеріалів та тримач для налагодження стрілок.

 

 

Isteamer is712

парогенератор isteamer is712Працює з продуктивністю пари в 60г /хвилину. Але при цьому її складно назвати менш професійною, ніж попередні, навіть навпаки. Потужність, що поглинає 2500 Вт, видає роботу в 12 різних режимах. Про універсальність цього приладу – не посперечаєшся. Його характеристика говорить сама за себе: сенсорне керування, місткий бак для води, а можливість заливати воду безпосередньо під час роботи, продовжує працездатність до 2 годин. Такою функцією може похвалитися лише ця модель.

 

 

парогенератор isteamer is704

Isteamer is704

Потужність 60г/хвилину дає можливість швидко відпарити одяг у вертикальному положенні. Дуже зручний саме в домашньому використанні, так якпризначений для більш ніжних тканин.

 

.

Як вибрати професійний потужний відпарювач для одягу

Як і будь-який інший предмет, професійний відпарювач має свої характерні переваги та недоліки. Для когось об’ємний бак буде привілеєм, а для когось він стане неодмінним мінусом. Хтось оцінить його силу та міць, а хтось скаже “для дому – це занадто”. Саме тому наші відпарювачі мають досить різний функціонал, кожен із яких обов’язково сподобається своєму власнику.

А для того, щоб користування паровою праскою приносило тільки задоволення, слід знати як вибрати відпарювач правильно, і тоді якість використання не викличе у вас жодних сумнівів.

Головними критеріями вибору хорошого парогенератора керуються не лише покупець, а й виробник. Тому функціонал відпарювачів Isteamer побудований, виходячи з наступних параметрів:

 • Потужність та інтенсивність подачі пари. Найважливіший критерій для вибору приладу, який планується використовувати у бізнесі;
 • Тиск пари. Важлива особливість, яку слід враховувати, якщо доводиться працювати з різними тканинами, починаючи від шовку і закінчуючи справжньою шерстю;
 • Час безперервної роботи. Головна особливість для використання в бізнесі, оскільки з ручних паровідпарювачів мало моделей можуть похвалитися довготривалою роботою;
 • Матеріал праски та наявність системи “антикапля”. Слід враховувати для домашнього використання, адже не дуже приємно перед виходом на важливу подію побачити патьок води на одязі;
 • Матеріал бойлера. Якість матеріалу та об’ємність бака продемонструють довгу безперервну роботу;
 • Вимоги до води. На жаль, не завжди і не скрізь вода очищена і не всі паровідпарювачі можуть з цим змиритися;
 • Комплектація. Користування електроприладом стає набагато зручнішим, коли в комплекті вже все включено: щітка для очищення, вішалка, затискачі. Це не потребує додаткових зусиль у роботі та заощаджує ваш час.

Відпарювач або праска – що краще вибрати

Напевно, при виборі нового якісного приладу для прасування, кожен ставить собі питання: звичайна праска, перевірена роками, або все ж таки інноваційний відпарювач. І для того, щоб зробити правильний вибір, треба розуміти, що може відпарювач і які функції підтримує праску.

Всі ми знаємо як звичайна праска працює на дошці для прасування з делікатними тканинами. І справа в тому, що як би дбайливо ви не ставилися до своїх речей, неприємності все ж таки трапляються. Причиною тому є те, що кераміка або метал, з якого сконструйовано прилад, не завжди придатні до експлуатації після декількох років роботи, а тим більше з тонкими тканинами, декором або навпаки з важкою матерією.

Крім цього, щоб зрозуміти, чим краще вам буде користуватися, слід враховувати кілька інших моментів. Наприклад, важливо якого результату ви хочете досягти: дезінфекції, прасування, відпарювання. Також важливо і те якими тканинами ви користуєтеся, наявність на них паєток, вишивки або іншого візерунка. Також слід враховувати і частоту використання і тривалість часу в роботі. Точнішого порівняння наведемо в таблиці.

 

Відпарювач

Праска

Плюси
 • Відмінно підходить для відпарювання штор та тюлі. Легко справляється з рюшами, аплікацією, паєтками
 • Ніколи не палить речі
 • Відпарить верхній одяг із натуральної, штучної шкіри
 • Гладить на вазі, економить час на встановлення дошки для прасування
 • Є функція дезінфекції
 • Не вимагає додаткових прасувальних дощок або інших приладів
 • Зручний для прасування постільної білизни
 • Ідеально наводить стрілки
 • Розгладжує будь-яку тканину
Мінус
 • Потрібно чекати, щоб речі просохли
 • Ручної моделі вистачає на кілька речей
 • Тривалість роботи ручних моделей обмежена
 • Професійна модель більш громіздка
 • Найдорожча модель порівняно з простою праскою
 • Вірогідність появи підпалин
 • З тривалим використанням речі лисніють (з’являється блиск);
 • Є ризик залишити палиці; можна пропалити тонку тканину;
 • Глажка праскою займає більше часу;
 • Не призначений для використання у великих магазинах одягу та меблів;
 • Відсутність дезінфекції

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що потужний відпарювач – дійсно необхідна річ і в магазині і вдома. Але якщо у вас залишилися якісь питання, наші менеджери завжди готові дати на них вичерпні відповіді. А більш детальну інформацію, де і як купити потужний відпарювач, ви знайдете на нашому сайті.

Прокоментувати