Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !      Оплата частинами !

Відпарювачі преміум класу

Ми вітаємо Вас на нашому сайті. Власником сайту є ТОВ “Стімерс”.

Isteamer – це торгова марка, створена для використання на території України. Торгова марка Steamers спеціалізується на продажу відпарювачів та парогенераторів преміум класу. Торгова марка  Steamers повна назва iron steamer що з англійської означає парову праску. Гасло компанії The best ironing , що з англійської означає найкраще відгладжування. Мета компанії надати найкращу якість сучасної техніки для комфортного догляду за одягом. Ми робимо повний контроль якості нашої продукції та гарантуємо її. Торгова марка Isteamer надає гарантійний та післягарантійний сервіс на всю продукцію по всій Україні.

Ми пропонуємо Вашій увазі професійні відпарювачі, парогенератори для прасування в магазинах одягу, салонах гардин, весільних салонах. та у домашньому побуті. Наші відпарювачі мають довгий термін експлуатації, зручні, надійні та якісні в роботі. Відпарювачі торгової марки Steamers має посилену потужність пари і ідеально підходять для всіх видів тканин.

Ми щиро раді всім, хто звертається до нас за допомогою при виборі техніки для бізнесу, для себе, для своїх рідних, близьких, друзів та колег або просто за консультацією.

Будемо вдячні Вам за ваші коментарі та відгуки – вони допомагають нам робити свою роботу якісно!

The best ironing

Зв'язатись
Back to Top
Product has been added to your cart