Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !

Професійні відпарювачі для підлоги Liting призначені для ефективного розгладжування будь-яких типів тканини. Існує 2 форми відпарювачів Літинг: ручні та підлогові. Залежно від форми змінюються характеристики та можливості відпарювачів. Ручні моделі здатні відпарювати одяг з легких тканин, такий як сорочки, футболки, светри та штани. Підлогові (вертикальні) моделі мають більшу потужність, продуктивність, мають більший тиск пари, що дозволяє краще розгладжувати структуру тканини.

Liting відпарювачі (літинг)

Відпарювачі для підлоги Liting (вертикальні парогенератори)

Кожна модель має характерні тільки їй параметри. Головна зручність відпарювачів Літинг полягає в тому, що їх використання допустиме як у домашніх, так і робочих умовах. За рахунок великої місткості бака та мінімальної подачі пари від 30 мл/хв їх зручно використовувати для відпарювання одягу в ательє, магазинах, салонах, бутіках, хімчистках та готелях.

 

Liting LT6

Відмінними рисами цієї моделі є: довгий час постійної роботи, швидка готовність до роботи, використання нержавіючих матеріалів, наявність додаткових аксесуарів. Ця модель здатна перебувати в режимі безперервної роботи протягом 2 годин, а час необхідний для початку прасування – 1 хвилина. Має поток пари від 30 мл/хв з температурою до 99 градусів.

 

Liting LT8GB809

Ця модель ідеально підійде для постійного використання в магазинах одягу або штор. Глажка пором відбувається з потоком пари 50 мл/хв, що дозволяє максимально ефективно відпарювати одяг з ворсу, вельвету, льону. Потужність 2000 ВТ у поєднанні з об’ємом бака 2.2 літра дозволяє пристрою безперервно працювати протягом 2.5 годин. Має 9 режимів роботи та аксесуари.

 

Liting Q5

Цей отпариватель гладить на вазі штори з подачею пари в 50 мл/хв. Легко справляється з розгладжуванням пальта та одягу з льону, бавовни, синтетики. Працює з функцією дезінфекції, видаляючи мікроби за рахунок використання пари високої температури. У резервуар для води вміщується 2,5 літра. Робоча висота 180 см дозволяє використовувати його як в ательє та магазинах, так і вдома.

 

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

Відпарювач Liting Q5

Професійний відпарювач Liting Q5 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

Відпарювач Liting Lt6

Професійний отпариватель Liting lt6 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

Відпарювач Liting Lt8GB809

Професійний отпариватель Liting lt8gb809 для одягу.

 

Всі представлені парогенератори Liting мають систему «Антикапля», яка дозволяє уникнути викиду води зі шланга. До більшості моделей надається щітка для чищення одягу від пилу та спеціальна насадка-затискач для розгладження стрілок. Пристрої зручно транспортувати за рахунок коліс.

 

Як вибрати найкращий відпарювач?

Найважливішою характеристикою відпарювача, на яку варто звертати увагу в першу чергу при виборі, є інтенсивність подачі пари. Від цієї характеристики безпосередньо залежить те, як швидко та ефективно розгладжуватиметься одяг. Ефективними вважаються ті моделі, які мають інтенсивність подачі потоку пари становить 30-50 мл/хв. Бувають відпарювачі, у яких потік регулюється, що дозволяє відпарювати різні види тканини.

Потужність відпарювача безпосередньо впливає на те, з якою інтенсивністю він працюватиме. У ручних моделей потужність становить 1200-2000 ВТ, чого вистачає на потік пари до 30 мл/хв. Підлогові моделі мають більшу потужність, що починається від 2000 ВТ. З такою потужністю здатні відпарювати ніжні та щільні тканини, шкіру, замшу та видають показники 30-50 мл/хв.

Відпарювачі з тиском пари відрізняються від самопливних аналогів тим, що можуть накопичувати велику кількість пари, а потім випускати її великими партіями. Це дозволяє пару проникати глибше всередину тканини одягу, щоб краще розпрямляти її. Моделі можуть мати максимальний тиск пари в 1-3 бар. Те, що може відпарювач працюючи під тиском у 3 бар, не здатні прогладити більшість моделей сучасних прасок.

Час безперервної роботи відпарювачів залежить від обсягу бака. Чим більший об’єм бака пристрою, тим довше його можна використовувати без дозаправки водою. Професійні моделі вміщують у свій резервуар від 2 літрів води, яких вистачає на 2 години безперервної роботи.

Від матеріалу прасування залежить рівень розбризкування води. Наявність підігріву не допустить того, що вода почне бризкати в різні боки під час прасування. Усі моделі підлогових відпарювачів Літинг мають систему «Антикапля», яка підігріває.

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт steamers.com.ua (далі – «Сайт») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп’ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Сайт не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. Сайт у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі застаріння матеріалів та послуг на цьому Сайті Сайт не зобов’язується оновлювати їх. Сайт за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов’язуєтесь повідомити про це нам.

Зворотній зв’язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної, статевої, ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Сайт може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Сайт не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Сайт (докладніше про захист та обробку персональних див. нижче). Це може включати запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо cookie та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з’явитися на інших сайтах.

Повідомлення та розсилки

Сайт може надсилати вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та відгуки), надіслані вами через форму зворотного зв’язку та в процесі замовлення товарів та/або послуг, при керуванні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. Сайт здійснює передачу повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, повідомлень у веб-браузері.

Сайт також може надсилати вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію про товари та/або послуги, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та /або послуг. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі передплати розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів та/або послуг через Сайт. Ви можете будь-якої миті відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок.

Політика щодо обробки персональних даних

1. Загальні положення

Справжню політику обробки персональних даних складено відповідно до вимог відповідно до статті 8 Закону України «Про захист персональних даних» (Цей перелік доступний за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2297-17) та визначає порядок обробки персональних даних та заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних, що вживаються Адміністрацією сайту steamers.com.ua (далі – Сайт).

1.1. Сайт ставить своєю найважливішою метою та умовою здійснення своєї діяльності дотримання прав і свобод людини та громадянина при обробці його персональних даних, у тому числі захисту прав на недоторканність приватної жи

Back to Top
Product has been added to your cart