Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !      Оплата частинами !

Рутинна домашня робота займає багато часу, сил, тому в наших квартирах з’являється все більша кількість побутових приладів. Переглядаючи інформацію, як вибрати відпарювач, більшість користувачів мріє отримати корисний пристрій, який полегшить прасування. Щоб парогенератор став надійним помічником, важливо враховувати основні характеристики, що впливають на функціональність, комфорт експлуатації приладу.

 

Побутові відпарювачі: яку модель вибрати для дому

При виборі домашнього пристрою важливо розібратися, що може відпарювач. Модний пристрій не зможе повністю замінити праску, оскільки не має всього набору функцій. З його допомогою неможливо розгладити шви, зробити стрілки, швидко перегладити гору постільної білизни. В іншому, побутовий парогенератор зручне пристосування, здатне відпарювати щільні, ніжні тканини, замшу, шкіру.

Його популярність обумовлена ​​наведеними нижче плюсами:

  • економія часу на підготовку пристрою до роботи;
  • не потрібний ретельний підбір режиму потужності відповідно до оброблюваного матеріалу;
  • моделі для дому досить компактні, не вимагають багато місця для зберігання;
  • у процесі обробки відпарювач може не тільки забезпечити привабливий вигляд речей, але й видалити неприємні аромати, позбутися деяких забруднень.

 

iSteamer відпарювачі (айстимер)

 

Подаючи пар під тиском, отпариватель ніколи не пропалить тканину, допоможе заощадити час на прасування, стане відмінним рішенням при необхідності упорядкувати одяг складного крою, прикрашений безліччю рюш, оборок, інших декоративних елементів. Потужні побутові моделі успішно використовуються у професійних цілях: для обробки одягу в бутиках, ательє, хімчистках, для дезінфекції м’яких меблів, чищення килимів, матраців, текстилю, що використовується в декорі, готелях, ресторанах. До популярних моделей лінійки Isteamer, які успішно використовуються на підприємствах та в побуті, варто віднести:

  1. Isteamer is803full copper – поєднує високу інтенсивність подачі пари з економічністю у використанні. Міцний мідний бойлер забезпечить тривалий термін експлуатації, терморучка порадує комфортом. Телескопічна стійка дозволить відпарити одяг будь-де. Вона складається у внутрішню частину корпусу, служить ручкою для переміщення приладу.
  2. Isteamer is-x3turbo – працює з тиском пари до 1,5 бар, що забезпечує ефективну обробку щільних матеріалів. Наявність елементів керування на корпусі та на ручці пристрою забезпечує функціональність приладу.
  3. Isteamer is712 – 12 режимів відпарювання забезпечують комфортну роботу з різними видами тканин. Наявність функції антикапля запобігає появі непривабливих потік на тканині після обробки.
  4. Isteamer is209 – відпарювач з яскравим оформленням має місткий бак 3,8 літра, що забезпечує високу тривалість роботи. Наявність заглушки на ємності дозволить періодично промивати її, очищати від накипу.
  5. Isteamer is704 – потужність відпарювача в 2500 Вт, однак користувач може сам регулювати енергоспоживання, встановлюючи будь-який із 4 режимів роботи. Металева прасочка забезпечить ефективність прасування, тривалий термін використання, функція антикапля виключає ймовірність появи білих плям на одязі.

 

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

isx3turbo

Відпарювач високого тиску Isteamer is-x3turbo

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is-x3turbo для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

is803

Професійний відпарювач Isteamer is803full copper

6,240 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is803full-copper для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

is712

Професійний відпарювач Isteamer is712

5,190 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is712 для одягу.

 

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

is704

Професійний відпарювач Isteamer is704

4,790 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is704 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

is702

Професійний відпарювач Isteamer is702

4,390 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is702 для одягу.

 

Всі перелічені відпарювачі – вертикальні. Вони візуально нагадують пилосос. У дорозі з ними буде незручно, однак у домашніх умовах чи на невеликому підприємстві вони допоможуть полегшити працю персоналу, не займуть багато місця.

 

Ручні або підлогові відпарювачі

Відпарювачі бувають ручні, підлогові. Ручні парогенератори – мініатюрні, компактні пристрої. Вони відрізняються доступною вартістю, їх зручно брати із собою у дорогу. Підлогові прилади коштують дорожче, займають більше місця, але більш потужні, функціональні.

 

Liting відпарювачі (літинг)

 

Стаціонарні відпарювачі (підлогові)  з різними режимами роботи, дозволяють працювати з різними типами тканин, здійснювати обробку у вертикальному, горизонтальному положенні. До найбільш популярних моделей з лінійки Liting відносяться:

  1. Liting Lt6 – стаціонарний відпарювач, оснащений вішалкою. На ній зручно закріплювати одяг у процесі обробки. Перемикаючись між двома режимами потужності приладу, легко працювати з різними матеріалами
Зв'язатись
Back to Top
Product has been added to your cart