Швидка доставка !      Гарантія 12 місяців !      Сервісне обслуговування !

Глажка білизни – одна з трудомістких домашніх обов’язків, яку так і не вдалося поки що повністю автоматизувати. Однак багато користувачів замислюються, як її оптимізувати, вибираючи різні пристрої. Щоб не помилитися при покупці, важливо розібратися, що краще – відпарювач або праска, які види відпарювачів бувають чим відрізняються між собою.

iSteamer відпарювачі (айстимер)

Побутовий відпарювач для дому

Зупиняючи вибір на відпарювачі, важливо знати, що він відрізняється від традиційної праски, розгладжування тканини відбувається за рахунок подачі пари під тиском.  Вибираючи оптимальну модель для будинку, варто розібратися, що може відпарювач. Серед основних функцій виділяють:

Відпарювання тонких, делікатних тканин – у процесі обробки неможливо пошкодити матеріал, оскільки він не стикається з розпеченою поверхнею, а температура пари не перевищує 100°С.

Незамінний при необхідності розгладити натуральну шкіру, замшу, штучні замінники – на шкірі залишаються непривабливі сліди від поверхні праски, чого не скажеш про відпарювач. Після обробки пором виріб необхідно розвісити, протягом кількох годин усі складки, заломи розгладжуються.

Обробка виробів з великою кількістю прикрас, декоративного оздоблення (рюш, бантів, оборок) – сучасні моделі здатні відпарювати вироби найскладнішого крою. Для цього достатньо розвісити одяг, обдати його пором.

Глажка штор, постільної білизни може здійснюватися в горизонтальному, вертикальному положенні.

Економія часу – можливість обробки виробів в  горизонтальне положення дозволяє суттєво заощадити час на підготовку одягу до виходу.

Вбиває 98% бактерій – крім перерахованих вище можливостей домашній відпарювач може обробити м’які іграшки, меблі, штучні квіти, матрац.

За особливостями експлуатації всі прилади поділяються на побутові, професійні моделі. Вибираючи відпарювач для будинку, важливо враховувати основні характеристики, від яких залежать експлуатаційні переваги відпарювача.

Інтенсивність подачі пари – показує кількість води, що випаровується кожну хвилину, чим вище цей показник, тим щільніше матеріал можна буде розгладити. Для домашніх виробів відмінним показником вважається до 50 г на хвилину.

Тиску пари в більшості побутових моделей не передбачено, такі моделі називаються самопливними.

Матеріал прасування – мініатюрна підошва може бути виконана із пластику або нержавіючої сталі.

Кращі моделі відпарювачів Isteamer

У каталозі компанії SteamerS представлено широке розмаїття моделей для дому, серед найпопулярніших варто відзначити:

Isteamer is209 забезпечує інтенсивність подачі пари в 60 г/хв, оснащений алюмінієвим бойлером, що поєднує низьку масу з високою міцністю, терморучкою;

Isteamer is712  – аналогічна інтенсивність подачі пари поєднується з наявністю 12 режимів роботи, прасувальною поверхнею з нержавіючої сталі, електронним керуванням приладом;

Isteamer is704 оснащений механічним управлінням, 4 режимами потужності, двома ТЕНами між якими розподіляється навантаження під час роботи;

Isteamer is-x3turbo – відпарювач забезпечує інтенсивність пари до 80 г/хв, тиск – 1,5 бар, дозволяє працювати в горизонтальному, вертикальному положеннях.

Важливо врахувати, що потужність пристрою, різноманітність функцій впливає на його вартість, тому підбір домашнього відпарювача часто здійснюється відповідно до наявного бюджету.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is702

Професійний відпарювач Isteamer is702

4,390 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is702 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

is704

Професійний відпарювач Isteamer is704

4,790 грн.
Професійний відпарювач iSteamer is704 для одягу.

Як вибрати домашній відпарювач

Якщо в побутових пристроях перевага надається компактності, то в роботі професійних відпарювачів цінуються зовсім інші характеристики. Моделі поділяються на мобільні та підлогові (вертикальні). Останні відрізняються високою потужністю, можуть бути оснащені вішалкою і навіть невеликою дошкою для прасування. Таке рішення дозволяє виключити клопіт, пов’язаний з пошуком місця для роботи в бутику або ательє.

Відпарювач або праска

Купуючи відпарювач, не варто забувати про праску. Порівняльна характеристика, наведена в таблиці, допоможе швидко оцінити плюси використання обох приладів.

Відпарювач

Праска

Плюси
 • Легко справляється з тонкими, делікатними тканинами
 • Незамінний для виробів складного крою з великою кількістю прикрас
 • Відпарить верхній одяг із натуральної, штучної шкіри
 • Гладить на вазі, економить час на встановлення дошки для прасування
 • Нагладить стрілки на штанах
 • Відмінно впорається із щільними тканинами
 • Якісно розгладить постільну білизну
Мінус
 • Глажка парою зволожує речі, потрібен час для їх просушування
 • Часу роботи побутової моделі вистачить лише на кілька речей
 • Професійні моделі займають багато місця
 • Від зіткнення з підошвою речі набувають неприємного блиску
 • Висока ймовірність появи підпалин

Детальне порівняння допоможе підібрати оптимальний варіант. Якщо   різноманітність характеристик допомогло лише сильніше заплутатися, варто звернутися по кваліфіковану консультацію. Залишивши запит на сайті, легко зв’язатися з нашими менеджерами, які грамотно дадуть відповіді на всі питання, допоможуть визначитися з вибором моделі.

Back to Top
Product has been added to your cart