Підлогові відпарифувачі

Відпарювач – незамінний помічник у питанні прасування білизни. Це конструкція, що виробляє пару. Він здатний розгладжувати тканину, очищати різні види текстилю, видалити будь-який запах із речі, продезінфікувати іграшки. З його допомогою можна мити вікна, якщо в комплекті є спеціальна насадка.

Що може відпарювач

Відпарює тонкі та делікатні тканини.

Пристрій дбайливо ставиться до делікатних, тонких тканин. Конструкція не мнеть тканину. З його допомогою можна швидко упорядкувати сильно зім’яту тонку сукню. Для делікатних тканин передбачено дбайливе догляд, щоб річ не зіпсувалася і не втратила первісний вигляд. Відпарювач здатний зберегти тканину в ідеальному стані, надягаючи її знову і знову, людина відчуває, що на ній нова, щойно куплена річ.

Незамінний для одягу з численними прикрасами: рюшечками, мереживами, оборками.

Глажка речей, на яких безліч різнохарактерних прикрас – це справжнє катування для господині. Відпарювач здатний розгладити тканину, не пошкодивши елементи декору. Мереживо, рюші будуть в ідеальному стані після контакту з відпарювачем. На виробі не залишиться слідів, як від праски, не потрібно постійно крутити річ, щоб прогладити всі місця.

Потужні моделі здатні відпарювати речі з підкладом та верхній одяг.

Моделі з великою потужністю добре справляються зі своїми першорядними функціями стосовно речей, що мають півскарб. Завдяки відпарювачу можна надати свіжого вигляду предметам верхнього одягу. Догляд за такими речами має здійснюватися якісно. Глажка пором на верхньому одягу здатна не тільки розгладити тканину, але й видалити мікробів, бактерій. Також це стосується дитячих речей.

відпарювач для одягу Isteamer is803 full

Можна прасувати штори прямо на карнизах.

Деякі господині не гладять штори. Вони просто їх розвішують після прання відразу на карниз, розправляють і залишають у такому вигляді, поки тканина не висохне. Багато хто користується таким методом. Чи не розгладжені ділянки все одно залишаються. Відпарювач розгладить тканину, не залишивши будь-яких смуг, плям. Штори миттєво набудуть гідного свіжого вигляду. Відпарювання не займає багато часу, результат завжди виправданий.

Економить час.

Використання відпарювача значно економить не тільки місце, але й час. Потужні конструкції легко справляються із великими загинами, заломами на тканинах. У комплектації передбачена спеціальна вішалка, куди міститься річ для подальшої обробки парою.

Вбиває 98% бактерій.

Функція дезінфекції особливо важлива щодо дитячих речей, м’яких іграшок. Глажка пором усуває мікроорганізми, а також неприємний запах. Відпарювач випускає пару, температура якої 98 градусів. Після такої обробки можна бути впевненим, що ніякі мікроби та інші організми не вижили.

Недоліки існують. Про них варто знати наперед. Відпарювач, що має низьку потужність, не може усунути сильні заломи на речах з бавовни, льону.

Не замінює праску.

Відпарювач може впоратися не з усіма речами. Існують предмети одягу, які вимагають використання праски щодо них. Відпарювач не здатний оформити стрілки на штанах, складки на спідницях і таке інше. Такі речі потрібно прасувати праскою.

Незручний для постільної білизни.

Здійснення прасування постільної білизни відпарювачем неможливе. Підлоговий вертикальний відпарювач, парова праска для вертикального прасування не може використовуватися в горизонтальному положенні. Тому прасувати рушники, постільну білизну потрібно лише праскою.

Які бувають відпарювачі

Існує величезне різноманіття різних моделей. Пристрої мають ряд відмінностей за потужністю, функціями, габаритами і так далі. Конструкції бувають ручні та стаціонарні, також є домашній та професійний відпарювач.

Професійні

Професійні підлогові відпарювачі або парогенератори мають високу потужність. Вони легко справляються з будь-якими заломами, згинами. Професійний отпариватель підійде і для домашнього застосування, і для масштабного виробництва. До останніх можна віднести ательє з пошиття одягу, магазини верхнього одягу, хімчистки, готелі.

Побутові (домашні)

До цієї категорії відносяться всі ручні відпарювачі та моделі для домашнього використання. Вони мають меншу потужність і час безперервної роботи, але привести одяг в порядок здатні. Побутовий відпарювач незамінний при далеких поїздках, подорожах.

підлогові відпарювачі

Важливі характеристики.

Перелік важливих характеристик, на які потрібно звернути увагу перед тим, як вибрати відпарювач, парогенератор для дому:

  • подача пари, допустима потужність парогенератора, відпарювача;

  • довжина роботи без перерви;

  • наявність системи «антикапля»;

  • матеріал прасування;

  • додаткова комплектація;

  • вимоги до води.

Всі характеристики важливі для розгляду. Їхня наявність визначає підсумкову вартість відпарювача.

Isteamer is803full copper

isteamer
is803 full copper
isteamer is712isteamer is702isteamer is704
Продуктивність пари (г/хв)70606060
Споживана потужність (вт)1800 вт2500 вт2500 вт2500 вт
Максимальний тиск пари (Бар)1111
Об’єм бака для води (л)3,23,83,83,8
Матеріал бойлерамідьалюмінійалюмінійалюміній
Матеріал парового прасуваннянержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча сталь
Можливість горизонтального прасуваннянінініні
Кількість режимів роботи31224
Тип керуваннямеханічнеелектроннемеханічнемеханічне
Час безперервної роботи (хв)120606060
Час нагрівання до утворення пари (хв)1111
Регулювання сили паритактактактак
Знімний бак для водитактактактак
Доливши води під час роботитакнініні
Температура пари (град. С)98989898
Терморегулятортактактактак
Кнопка Увімк./Вимктактактактак
Індикатор роботитактактактак
Індикатор низького рівня водинітакнітак
Запобіжний зворотний клапаннінініні
Термо ручка на прасуваннітакнініні
Захист від перегрівутактактактак
Протикапельна систематактактактак
Можливість промивання бойлера від накипутактактактак
Довжина парового шлангу (м.)1,71,71,71,7
Довжина мережевого шнура (м.)1,81,81,81,8
Колірсрібло та червонийсрібло та бордосрібло та бордосрібло та бордо
Затискач для штанівтактактактак
Щітка для видалення пилу та ворсиноктактактактак
Рукавичканітактактак
Країна виробникКитайКитайКитайКитай
Розмір упаковки (див.)39*22*5043*33*4243*33*4243*33*42
Гарантія12 місяців12 місяців12 місяців12 місяців
Вага (кг.)8888
Ціна4 620 грн3 700 грн2 890 грн3 190 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704

Якщо у Вас виникли проблеми з вибором відпарювача, можна залишити заявку на нашому сайті. Найближчим часом менеджер, зв’язавшись із Вами, вислухавши Ваші вимоги, підбере ідеальний варіант.

Прокоментувати