Підлогові парогенератори iSteamer

напольные отпариватели

У кожній сім’ї часом бувають випадки необхідності погладити те, що проблематично. Наприклад, штору. Якщо штора, що висить, пом’ялася, то щоб погладити, треба її зняти. Під час прасування штора звисає по краях дошки для прасування. Можна настати і ненароком пошкодити тканину. А ще бувають такі тканини біля штор, які важко прасувати праскою. Саме для таких та інших подібних випадків існують парогенератори. У продажу є різні типи, для різних цілей. Але суть їх одна. За допомогою пари відпарювати незручні для прасування речі.

Плюси парогенератора

Відпарює тонкі та делікатні тканини. Процес обробки матеріалу відбувається таким чином, що фізичний дотик апарата з оброблюваною поверхнею – мінімальний. У агрегату є прасочка, якою можна додатково пройтися по речі. Нагнітається струмінь пари розпрямляє всі складки на матеріалах, за якими звичайною праскою пройтися неможливо.

Незамінний для одягу з численними прикрасами: рюшечками, мереживами, оборками. Кожна жінка знає, яка проблема виникає, коли треба прогладити якийсь ошатний одяг. Адже на такому одязі часто вишиті та пришиті різноманітні прикраси. Банти, візерунки та інші краси. Застосування парогенератора усуває проблему. Користуючись ним, на пару із праскою, можна легко відгладити будь-яку гарну сукню до виходу на люди. Те саме стосується і звичайного одягу. Скрізь, де є гудзики, де незручне звичайне прасування – доречний цей метод обробки матеріалу.

Могутні моделі здатні відпарювати речі з підкладом та верхній одяг. Є такі підлогові відпарювачі, які можуть упорядкувати струменем пари, зробити своєрідне прасування пальто, шуб та іншого зимового одягу. А також оновити, зробити свіже куртку, піджак. Праскою неможливо проводити такі маніпуляції.

Можна прасувати штори прямо на карнизах. Як правило, підлогові парогенератори мають достатню довжину шланга, щоб обробити красивий матеріал, що висить біля вікна, аж до самого верху. Це роблять зазвичай рідко, так як штори, що висять, не гладять. Але з метою дезінфекції іноді обробляють пором. А гладять штори в основному, як завжди, після прання.

Економить час. Потренувавшись, виявите, що парогенератор у певному сенсі ефективніший, ніж праска. Сильно скорочується час розгладження матеріалу.

Вбиває 98% бактерій. Незамінна річ для дезінфекції дитячих речей. Дитячі штани, сукні з рюшками, костюми та інший дитячий одяг легко відпариться за допомогою цього агрегату. І при цьому відбувається дезінфекція одягу. Застосовуючи парогенератор для прасування, батьки створюють безпеку для своїх дітей. Вони менше хворіють, а отже навчаються. Роблять вчасно домашні завдання. Життя в сім’ї стає кращим завдяки парогенератору.

При подачі пари знищуються всілякі шкідливі мікроорганізми. Періодична дія на одяг у такий спосіб сприяє збереженню здоров’я дитини. Цей спосіб корисний у всіх інших випадках. Тому що при прасуванні будь-якого матеріалу таким способом відбувається дезінфікуюче очищення. Що благотворно позначається на здоров’ї та чистоті одягу.

Мінус парогенератора

Не замінює праску. Хоча парогенератор багато в чому хороший агрегат, але не може бути заміною праски там, де специфічно майже не можна зробити апаратом для пропарювання. Наприклад, зробити чудові стрілки на штанах. Пропарити старі стрілки можна, а ось нові зробити не вдасться. І це зрозуміло. Немає фізичного контакту поверхні апарату та тканини.

Незручний для постільної білизни. Важко дезінфікувати та гладити постільну білизну парогенератором. Так як речі всі об’ємні, великий протяжності. Доводиться витрачати багато часу для такого чищення. Якісніше і легше просто випрати, просушити, а потім гладити праскою.

Які бувають парогенератори

Професійні. Це, як правило, сильні машини на коліщатках. Застосовується професійний парогенератор у спеціалізованих компаніях, які займаються прасуванням. У пральних та подібних до них закладах. Там, а також у готелях, у лікарнях персонал з білизни застосовує парогенератори. Але є ще в пральних, а також в інших подібних закладах стаціонарні машини.

Побутові (Домашні). Розрізняється парогенератор для дому – за моделлю та пристроєм. Підлоговий домашній – трохи схожий на професійний, лише менших розмірів. Є ще вертикальний підлоговий парогенератор. Буває без коліс, а є і з ними. Щоб можна було перевозити з однієї кімнати до іншої при дислокації для прасування. Дуже зручно гладити і робити дезінфекцію диванів, крісел. Є ще модель – побутова парова праска для вертикального прасування. Дуже зручна модель, коли потрібне прасування парою на вазі матеріалів, розташованих вертикально: портьєри, штори. Але є ручні парогенератори. Дуже зручно брати із собою у дорогу. У поїзді або готелі під час туристичної поїздки завжди можна дістати з сумки, підключити до розетки і пропарити пом’ятий капелюшок або костюм.

Важливі характеристики парогенератора

  1. Потужність та інтенсивність подачі пари. Ці технічні показники пов’язані між собою. Інтенсивність є головним показником, а потужність парогенератора – вторинна Чим більше подається пара, тим глибше в тканину проникне його вплив. Краще пропаряться складки та продезінфізуються товсті тканини диванів, крісел, інших речей.

  2. Тиск пари. Залежно від конструкції та модельного ряду, апарати можуть мати різні дані регулювання.

  3. Час безперервної роботи. Чим потужніший агрегат, тим довше і витриваліше працює. Ці показники корелюються з об’ємом резервуара для води в корпусі машини.

  4. Матеріал праски та наявність системи антикапля. Природно, у таких машинах є механізм перешкоди попадання охолодженої води на матеріал. Не забуватимемо, що обробка парогенераторами ведеться і з делікатним одягом. І там не можна робити жодних рідких крапель, що можуть забруднитися. Ні, система проти попадання крапель води на одяг працює безвідмовно.

  5. Вимоги до води. Якість води має бути на рівні. Чим гірша вода, тим більша ймовірність поломки машини. Тому слід дотримуватись технічних приписів для води, зазначених в інструкції до агрегату.

  6. Комплектація. Дуже корисні насадки із щіточками. Для того щоб відпарювати матеріал і тут же очищати. Подвійна користь такої роботи. Не можна викидати одразу прибамбаси, що є в комплекті. Безперечно, деякі штучки зайві можуть виявитися. Але ж вони можуть стати в нагоді.

Висновок

Якщо важко вибрати необхідну вам модель, і ви не зовсім ще розібралися в їх відмінностях і подібності, прохання до вас – залиште свою заявку на сайті і фахівець наш дасть поради, як вибрати правильно парогенератор. Він відповість на всі запитання, роз’яснить усі нюанси та складні моменти. За бажанням клієнта підкаже найкращий варіант.

Прокоментувати