Парогенератори iSteamer – найкращі відпарювачі для тюлі.

отпариватель для штор

Якісний відпарювач для тюлі дозволить зберегти початковий естетичний вигляд тканини та продовжити загальний термін служби полотна. Застосування цього обладнання є оптимальним рішенням для дому, ательє, бутіків та магазинів. Адже за допомогою пристроїв останнього покоління можна підтримувати чистоту та товарний вигляд конкретної продукції. Бренди Liting та iSteamer дозволять вирішити одночасно кілька важливих питань, пов’язаних з дбайливим доглядом за тканиною.

Плюси прасування пором та критерії вибору

Фірмова парова праска для тюлі від виробників Liting та iSteamer є універсальним інструментом. Пристрої розраховані на роботу з тонкими тканинами, які потребують систематичного чищення та розгладжування. На практиці стаціонарні вертикальні системи дозволяють швидко та ефективно видалити будь-які порошинки, а також розгладити дрібні складки. Оригінальні пристрої мають такі переваги: глажка штор пором

Великий запас потужності – брендовий вертикальний відпарювач має велику потужність, яку можна регулювати за допомогою спеціальної функції. Устаткування підтримує однакову температуру роботи протягом усього часу. Професійні серії Isteamer is712 генерують рівномірний струмінь пари, який розподіляється по всій площі в зоні впливу.

Універсальність застосування – потужний відпарювач для штори та тюлі від iSteamer можна використовувати як в домашніх умовах, так і в будь-якому ательє або магазині. Пристрої здатні задовольнити будь-які технічні вимоги та запити користувача.

Функціональність обладнання — брендовий парогенератор для тюлі відрізняється широким вибором функцій, які призначені для підвищення гнучкості пристроїв під час використання та покращення зручності для користувачів.

Тривалість роботи — для обладнання абсолютно не важливий обсяг резервуару для води. Внутрішні системи використовують мінімальну кількість рідини для генерації гарячої пари. Завдяки сучасній конструкції пристрою генерують більше, ніж споживають.

Зручність при роботі — під час обробки на вазі часто втомлюється рука. З пристроями Айстимер можна погладити тюль без будь-яких проблем. Легкий і компактний корпус дозволяє проводити обробку з максимальною зручністю та мінімальним ризиком пошкодити тканину.

Оригінальний парогенератор для прасування тюлі пором має видиму перевагу перед відомими конкурентами. Адже виробники Liting та iSteamer приділяють більше уваги сучасним технологіям, а не рекламному просуванню на внутрішньому ринку. Бренди намагаються зробити продукцію зручною та функціональною для споживачів.

Відпарювач або парова праска, чим прасувати тюль?

не можна гладити праскою

Функціонально відпарювач ручний для тюлі має більше переваг на практиці. При цьому номінальна потужність пристроїв буде різною. Відпарювачі дозволяють мінімізувати контакт із основою тканини. Пристрої генерують достатню кількість пари для прасування, що важливо для підвищення якості. Уся пара рівномірно розподіляється по всій площі в зоні обробки. Також відпарювачі відрізняються ширшим набором функцій. Готові режими дозволяють швидко погладити будь-які штори чи тюль. Користувачі можуть керувати тиском пари та її подачею. Моделі Isteamer is209 і вище здатні повністю замінити праску.

Вертикальні та ручні парогенератори

Деякі люди не можуть зрозуміти, який відпарювач для тюлі краще з представлених моделей на ринку. У такому разі важливо оцінити технічну перевагу та практичні можливості різних пристроїв. Зазвичай для тюлі набувають вертикальних пристроїв. Даний тип обладнання забезпечує високу якість обробки та підходить для роботи з великою площею тканини. Такі системи краще використовувати для магазинів та ательє, де є постійний потік клієнтських замовлень.

Відповідно ручний варіант більше підходить для будинку, де прасування пором має займати мінімум часу. Вибір таких пристроїв для квартири буде найбільш правильним рішенням. Адже за рахунок легкого корпусу рука під час роботи не відчуває надмірної напруги. Відповідно можна зробити обробку великої площі полотна за короткий час. Кожен тип уБудівництво має купуватися виходячи з варіантів цільового використання.

Професійні відпарювачі для тюлі

З професійних моделей можна виділити Isteamer is803full copper, який оснащений двома нагрівальними елементами та захистом від надлишкового нагріву. Пристрій преміальної серії оснащений праскою з нержавіючої сталі, а максимальна температура пари досягає 99 градусів. На окрему увагу заслуговує Isteamer is-x3turbo зі збільшеною подачею. Під час вибору професійної серії слід ретельно вивчати характеристики. Наприклад, Isteamer is704 обладнано системою антикапля для захисту полотна від води. На ринку існує великий вибір фірмових пристосувань. Серед останніх новинок Isteamer is712 із 12 режимами потужності. При покупці можна ознайомитися з матеріалами та офіційними даними, які підкажуть, як вибрати відпарювач для дому чи ательє.

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

Прокоментувати