Парогенератори iSteamer – найкращі відпарювачі для хутра та шуб

отпариватели для шуб и меха

Упорядкувати шубу після зберігання або транспортування допоможе ручний або професійний відпарювач. На відміну від праски, їх використовується для безконтактного прасування, і у випадку з хутром, гаряча пара, що генерується ним, дозволить повернути обсяг і первісний вигляд. Можна використовувати відпарювач для хутра для відновлення шуб, комірів, жилетів, шапок та інших хутряних виробів зі складним кроєм. Пара абсолютно нешкідлива для хутра та шкіри, і при відпарюванні розправиться на очах.

Професійний відпарювач для хутра дозволяє зменшити трудомісткість ручної праці за наявності великої кількості хутряних виробів у гардеробі, у відділі магазину або в ательє.

Чим гладити шубу та розгладити хутро

Шуба втратила об’єм, що злежався хутряний комір – такі дефекти виникають після тривалого зберігання або купівлі нової речі в магазині, в якому вона зберігалася на складі. Так може виглядати новий хутряний виріб після покупки його в онлайн магазині та тривалого пересилання.

Все це перестане бути проблемою, якщо ви віддасте перевагу купити професійний відпарювач для шуб та виробів з хутра. За допомогою відпарювача можна відновлювати м’яті або шуби, що злежалися, і хутра.

Глажка шуби парогенератором займає всього пару хвилин, так як це швидкий і безконтактний процес. Така техніка обов’язково має бути у господині, яка має шуби, а також у магазинах і ательє, що працює з хутром або в магазині верхнього одягу. Крім цього, хороший парогенератор відмінно дезінфікує речі та дитячі м’які іграшки, знищує пилових кліщів у матрацах.

відпарювачі для хутра

Ручний або підлоговий парогенератор для хутра та шуби

При підборі відпарювача для шуб постає питання про вибір мобільного ручного та стаціонарного пристрою. Мобільний апарат має невелику вагу, компактні розміри. Його можна використовувати на вазі, обробляючи річ, що висить на плічках. Однак без доливання води тривалість його роботи розрахована на одну – дві речі через невеликий об’єм бака для води. Це гарний варіант для поїздок або у випадку, якщо вдома є один-два хутряні вироби.

Стаціонарні побутові парогенератори

парогенератори для шуб та хутра

Потужність та інтенсивність пари

Давайте перерахуємо основні характеристики, які потрібно враховувати. :

 1. Потужність забезпечує швидкість нагрівання води: чим вище, тим ефективніший парогенератор для шуб. У стаціонарних моделей вона варіюється від 1800 до 2500 вт.

 2. Інтенсивність пари повинна бути не менше 60 г/хв.

 3. Тиск пари в 1-1,5 бар достатньо для обробки шуб. Під тиском прасування пором проходить швидше.

 4. Час безперервної роботи безпосередньо залежить від обсягу резервуара.

Додаткові параметри при виборі відпарювача для шуби

На що ще можна звернути увагу при виборі відпарювача:

 1. Можливість горизонтального прасування – зручна ходить процес прасування.

  відпарювач Isteamer is803full copper

   парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turbo
  isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turbo
  Замовити

  isteamer is803 full copper
  Замовити

  isteamer is712
  Замовити

  isteamer is702
  Замовити

  isteamer is704
  Замовити

  isteamer is-x3turbo

  Підлогові парогенератори для речей знайшли своє застосування як у домашній, так і в професійній сфері. Стали незамінною річчю для якісного прасування дитячого одягу, з легкістю дозволяють відпарити та позбавити неприємних запахів, а також допоможуть зробити дезінфекцію для іграшок або ліжечка. Стаціонарні та побутові та професійні моделі часто можна зустріти у хімчистках, магазинах одягу чи ательє. Професійний відпарювач для магазину дитячого одягу – це незамінна річ, яка спростить роботу персоналу та покращить зовнішні характеристики одягу.

  Залежно від функціональних характеристик підлогові моделі можуть працювати з будь-якими видами тканин. У модельний ряд фірми iSteamer включені моделі, що дозволяють працювати зі щільними та ніжними тканинами, зі шкірою чи замшею, зі шторами чи хутром. Залежно від комплектації моделей оснащені різними насадками, що дозволяють обробити меблі від вовни тварин, провести дезінфекцію дитячих іграшок, знищити пилові кліщі.

  Чи можна прасувати дитячі речі відпарювачем

  Використання відпарювача для дитячих речей просто необхідне, крім того, що це спростить життя господині, воно також має низку переваг:

  • Скорочується час процесу прасування.
  • Кількість шкідливих мікроорганізмів значно знизиться після прасування пором.
  • Окрім зовнішніх характеристик, тканина стає м’якою, а шви не такі чутливі.
  • Гаряча пара дезінфікує тканину, знищуючи бактерії, що є обов’язковим заходом у перші місяці життя дитини.

  Основні критерії при виборі відпарювача: потужність та інтенсивність пари

  Оптимальна потужність та інтенсивність пари – основні критерії при виборі відпарювача для речей. Важливо розуміти, що чим більша потужність, тим ефективніший прилад, цей параметр визначає скільки виходитиме гарячої пари за хвилину. Від цього безпосередньо залежить якість та час прасування. Також від потужності залежить сфера застосування апарату. У модельний ряд Isteamer включені моделі в різні режими потужності, наприклад: Модель Isteamer is803full copper має 3 режими потужності, Isteamer is712 включено 12 режимів потужності.

  • Від 1000 Вт до 1500 Вт – такі моделі мають середню цінову категорію, підходять для м’яких тканин, не залишають заломи на одязі.
  • Від 1500 Вт до 2000 Вт – підходять для прасування штор, здатні боротися зі шкідливими мікроорганізмами.
  • Від 2000 Вт – мають високу продуктивність, здатні гладити піджаки, пальто, допоможуть впоратися із забрудненнями.

  Середній показник інтенсивності безперервної подачі пари становить 40-60 г/хв, але не менше ніж 30 г/хв. Модель Isteamer is-x3turbo має інтенсивність подачі до 80 г/хв. Середня подача пари у медолі Isteamer is712 до 70 г/хвилину пари.

  Додаткові параметри під час вибору відправника.

  До додаткових параметрів можна віднести:

  • Розмір бака для води та матеріал його виготовлення. Чим більший обсяг, тим більше часу безперервної роботи апарату. Бак може бути виготовлений з алюмінію, міді або іншого металу, від чого залежить термін експлуатації апарату. Модель Isteamer is209 оснащена баком об’ємом близько 3 л. Бак виготовлений з алюмінію та дозволяє здійснити 60 хвилинний безперервний процес прасування.

  • Тиском та подання пари. Не всі моделі оснащені функцією тиску пари при виборі відпарювача на це варто звернути увагу, такі моделі відрізняються продуктивністю, але їхня ціна значно вища. Час безперервної роботи залежить від обсягу резервуара. Модель Isteamer is-x3turbo оснащена компресором, що дозволяє працювати з парою під тиском.

  • Кількістю програм та типом управління. Багато режимність роботи апарату дозволяє керувати та регулювати потужність подачі пари, вибрати режим прасування для певного матеріалу. Управління може мити електронне, механічне або сенсорне. Модель Isteamer is712 має електронний блок керування. Модель Isteamer is704 відрізняється механічним керуванням.

  • Комплектація. Різноманітність додаткових насадок та аксесуарів для чищення поверхонь або роботи з певними тканинами.

  • Вимога до використання води. Більшість відпарювачів працюють лише з дистильованою або фільтрованою водою. Не можна заливати воду із водопровідного крана. Цей фактор дуже впливає на термін експлуатації апарата.

  На які моделі варто звернути увагу при виборі відпарювача

  Компанії Liting та iSteamer вже більше 10 років на побутовому ринку України. За цей час вони отримали безліч схвальних відгуків, адже їхня продукція має термін експлуатації понад 10 років, а простота використання та показники ефективності займають лідируючі позиції на ринку парогенераторів. До найкращих ручних моделей відпарювача можна віднести модель Liting A7 – це ідеальний помічник для домашнього використання. Вертикальне прасування відмінно підійде для невеликої кількості одягу. А можливість вибору режиму потужності дозволить регулювати подачу пари. Особливу увагу при виборі відпарювача слід приділити моделі підлогової Isteamer is-x3turbo з можливістю горизонтальної і вертикальної прасування, з подачею пари 80 г./хв.. Об’єм бака 1,7 літра, матеріал виготовлення – алюміній. Час безперервної подачі пари 60 хвилин.

  Порівняння моделей

  відпарювач Isteamer is803full copper

  парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702< /td>

  парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turbo
  isteamer
  is803 full copper
  isteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turbo
  Продуктивність пари (г/хв)7060606080
  Споживана потужність (вт)1800 вт2500 вт2500 вт2500 вт2180 вт
  Максимальний тиск пари (Бар)11111,5
  Об’єм бака для води (л)3,23,83,83,81,7
  Матеріал бойлерамідьалюмінійалюмінійалюмінійнержавіюча сталь
  Матеріал парового прасуваннянержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча сталь
  Можливість горизонтального прасуваннянінінінітак
  Кількість режимів роботи312244
  Тип управліннямеханічнеелектроннемеханічнемеханічнемеханічне
  Час безперервної роботи (хв)12060606040
  Час нагрівання до утворення пари (хв)11111
  Регулювання сили паритактактактактак
  Знімний бак для водитактактактактак
  Доливши води під час роботитакнінініні
  Температура пари (град. С)9898989899
  Терморегулятортактактактактак
  Кнопка Увімк./Вимктактактактактак
  Індикатор роботитактактактактак
  Індикатор низького рівня водинітакнітакні
  Запобіжний зворотний клапаннінінініні
  Термо ручка на прасуваннітакнінінітак
  Захист від перегрівутактактактактак
  Протикапельна систематактактактактак
  Можливість промивання бойлера від накипутактактактактак
  Довжина парового шлангу (м.)1,71,71,71,71,85
  Довжина мережевого шнура (м.)1,81,81,81,81,8
  Колірсрібло та червонийсрібло та бордосрібло та бордосрібло та бордочервоний
  Затискач для штанівтактактактактак
  Щітка для видалення пилу та ворсиноктактактактактак
  Рукавичканітактактактак
  Країна виробникКитайКитайКитайКитайКитай
  Розмір упаковки (див.)39*22*5043*33*4243*33*4243*33*4243*33*42
  Гарантія12 місяців12 місяцівУпорядкувати шубу після зберігання або транспортування допоможе ручний або професійний відпарювач. На відміну від праски, їх використовують для безконтактного прасування, і в разі з мехом, гаряча пара, що генерується ним, дозволить повернути обсяг і первісний вигляд. Можна використовувати відпарювач для меху для відновлення шуб, комірів, жилетів, шапок та інших хутряних виробів зі складним кроєм. Пара абсолютно нешкідлива для меху та шкіри, і при відпарюванні розправитися на очах.

  Професійний відпарювач для меху дозволяє зменшити трудомісткість ручної праці за наявності великої кількості мехових виробів у гардеробі, у відділі магазину або в ательє.

  Чим гладити шубу та розгладити мех

  Шуба втратила об’єм, що злежався хутряний комір – такі дефекти виникають після тривалого зберігання або купівлі нової речі в магазині, в якому вона зберігалася на складі. Так може виглядати новий меховий виріб після покупки його в онлайн магазині та тривалого пересилання.

  Все це перестане бути проблемою, якщо ви віддасте перевагу купити професійний відпарювач< для шуб та виробів з меха. За допомогою відпарювача можна відновлювати змяті або шуби, що злежалися, і меха.

  Глажка шубі парогенератором займає всього пару хвилин, так як це швидкий і безконтактний процес. Така техніка обов’язково має бути у пані, яка має шуби, а також у магазинах та ательє, що працює з мехом або у магазині верхнього одягу. Крім цього, хороший парогенератор відмінно дезінфікує речі та дитячі м’які іграшки, знищує пилових кліщів у матрацах.

  відпарювачі для меху

  Ручний або підлоговий парогенератор для меха та шуби

  При підборі відпарювача для шуб постає питання про вибір мобільного ручного та стаційного пристрою. Мобільний апарат має невеликий вагу, компактні розміри. Його можна використовувати на вазі, обробляючи річ, що висить на плічках. Однак без доливання води тривалість його роботи розрахована на одну – дві речі через невеликий об’єм бака для води. Це гарний варіант для поїздок або у випадку, якщо вдома є один-два хутряні вироби.

  Стаціонарні побутові парогенератори

  парогенератори для шуб та меху

  Потужність та інтенсивність парі

  Давайте перерахуємо основні характеристики, які потрібно враховувати. :

  1. Потужність забезпечує швидкість нагрівання води: чим вищий, тим ефективніший парогенератор для шуб. У стаційних моделей вона варіюється від 1800 до 2500 вт.

  2. Інтенсивність пари повинна бути не менше 60 г/хв.

  3. Дати парі в 1-1,5 бар достатньо для обробки шуб. Під тиском прасування пором проходити швидше.

  4. Година безперервної роботи безпосередньо залежить від обсягу резервуара.

  Додаткові параметри при виборі відпарювача для шуби

  На що ще можна звернути увагу при виборі відпарювача:

  1. Можливість горизонтального прасування – зручна

   Прокоментувати

   Зв'язатись
   Product has been added to your cart