Парогенератори для сорочок iSteamer – найкращі відпарювачі 2019

отпариватель для рубашки

Все почалося з того, що гладити капелюх праскою дуже незручно. На початку 40-х років цю проблему вирішено кардинально в Юніон-Сіті (Теннесі, США). Компанія Jiffy Steamer взяла патент на застосування струменя гарячої пари. Форму капелюха відновлено, модний фетр не втратив обсяг, клієнт задоволений. Далі більше. Пором почали гладити громіздкі речі штори, пальта, костюми. Не оминули й дрібні речі. За допомогою відпарювача почали обробляти сукні, сорочки, постільну білизну та інші вироби з тканини. Парогенератори з комерції прийшли до побуту.

Принцип роботи відпарювача (парогенератора)

парогенератор для сорочкиПерші відпарювачі складалися з ємності для води, з якої регульований потік рідини самопливом подавався у випарник. Пар, що утворився, через шланг і спеціальну насадку прямував на поверхню, що відгладжується. Сучасні моделі складніші. Випарник обзавівся механічним або електронним регулятором потужності та клапаном, що дозволяє підняти тиск пари, що виходить. Між ємністю для води та парогенератором з’явився фільтр, Ручні моделі обходяться без шланга, а стаціонарні придбали додаткові аксесуари – плічка, телескопічні штанги, що фіксують затискачі.

В основі роботи відпарювача лежить здатність пари легко проникати в найдрібніші пори виробу. Матеріал, розм’якшуючись під дією температури та вологості, розгладжується. Для вертикального прасування достатньо власної ваги виробу. У відпарювачах, здатних прасувати горизонтально, використовується спеціальна насадка.

Відпарювач або парова праска ніж гладити сорочку.

Прогладити сорочку праскою на дошці для прасування завдання не з легких. Крій виробу складний. Для того, щоб на рукавах не утворилися стрілки, потрібна підставка спеціальної форми. Є ризик пошкодити ніжні тканини: шовк, легкоплавку синтетику.

Відпарювач для сорочок підходить ідеально. Процес обробки, що проводиться на вазі, дозволяє важко відгладити одяг найскладнішого крою. За рахунок того, що сильного тиску на тканину не утворюються складки. Сам процес обробки протікає швидше, ніж під час використання праски. Робоча частина не торкається поверхні матеріалу – відсутня ризик механічних пошкоджень. Пара має температуру, що виключає термічне пошкодження будь-яких тканин.

Парогенератор для сорочок перед праскою має додаткові переваги, він:

  • Очищає від плям. Ефективно видаляється бруд на одязі. Температура розчиняє більшість жирів, а тиск видаляє їх із зони забруднення;

  • Знезаражує. Гаряча пара вбиває мікроорганізми та бактерії. Температури 97 – 98 градусів для цього цілком достатньо. Вода, що розм’якшує тканину, за рахунок своєї хімічної активності нейтралізує більшість шкідливих хімічних сполук, що потрапляють при носінні на одяг;

  • Надає обсяг. Сорочки, рядки, туніки з ворсистої тканини або з об’ємними прикрасами збережуть вигляд, який задумав дизайнер.

 

Ручний або стаціонарний відпарювач

Вибір між моделями визначається призначенням. Кожне виконання має свої переваги та недоліки.

Ручний девайс добре брати з собою в дорогу. Він малогабаритний, споживає невелику потужність, зручний для прасування невеликих речей. Але вона не може обробляти речі на горизонтальній поверхні. Невеликий об’єм резервуара не розрахований на великі обсяги обробки.

Стаціонарні вертикальні та горизонтальні пристрої мають більший обсяг пароутворення. Управління дозволяє змінювати режим споживання енергії залежно від поточних потреб. Більшість моделей оснащені додатковими аксесуарами, які полегшують роботу. Місткість резервуара вміщує воду, в кількості, достатній для безперервної роботи.

Зверніть увагу! Сучасний стаціонарний вертикальний відпарювач імає невеликі габарити, але переваг у порівнянні з ручною моделлю має більше. Тому якщо не передбачається високомобільне використання пристрою, найкраща саме така модифікація.

парогенератор для сорочкивідпарювання одягу парогенераторомвідпарювач для сорочки

Важливий критерій вибору: потужність та інтенсивність пари

При виборі відпарювача визначальними є здатність виробу генерувати пару в прийнятній кількості і подавати його до місця роботи під достатнім тиском. В інструкціях ці параметри наводяться як потужність пари та тиск пари.

Перший показник визначає об’єм робочого тіла, що генерується за одну хвилину, другий – тиск, під яким воно подається на тканину. У загальному випадку, чим вище ці показники, тим краще. Ручні парогенератори виробляють 25-40 г/хв пари при тиску 1 бар і менше. Професійний відпарювач для сорочок віддає 60 г/хв за гарантованого тиску до 1 бар. Деякі моделі, наприклад, професійний відпарювач для сорочок Isteamer is-x3turbo, здатні видавати 80 г/хв під тиском 1,5 бар.

Додаткові параметри при виборі відпарювача

Для того, щоб прасування пором було легким і приємним, а прилад служив довго при виборі необхідно враховувати додаткові параметри:

  • Кількість ступенів потужності: визначає економічність парогенератора, оптимізуючи режим роботи;

  • Матеріал робочих компонентів: вода – сильний окислювач, а деякі деталі можуть бути під тиском. Тому перевагу слід віддавати виробам з нержавіючої сталі;

  • Наявність додаткових акцесуарів: до них можуть входити розсувні штанги, плічка для сорочок, затискачі, що полегшують наводити стрілки. Чим більше таких пристроїв, тим універсальнішим є виріб

Зверніть увагу! Комерційний отпариватель можна розрахувати однією – дві функції. Побутовий – має бути багатофункціональним.

Найкращі моделі відпарювачів

Свою продукцію на ринку представляють такі великі корпорації, як Philips, Tefal, Karcher. За всіх своїх переваг вони мають велику ціну – доводиться переплачувати за відомий бренд. Достойним конкурентом таким девайсам є марка Айстрімер.

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

У лінійці цього бренду знайдуться агрегати для будь-якої мети. Потужний Isteamer is803full copper подолає роботу у великому магазині одягу, але буде зручний і вдома. Елегантний Isteamer is712 чудово підійде для бутіків та весільних салонів, але буде органічно виглядати у побуті. Універсальні Isteamer is702, Isteamer is704, Isteamer is209 дуже добре в побуті та виробництві.

Вітчизняні відпарювачі виготовлені з надійних матеріалів, зручні та економічні в експлуатації. Ціна цілком відповідає якості.

Прокоментувати