Парогенератор для штучних квітів. Повертаємо товарний вигляд парою

Характерний вид штучних квітів у процесі тривалого застосування як декорації або в торгівлі на опті – це їх зім’ятий, а іноді і забруднений, і в результаті – непривабливий, в одному випадку для їх застосування в дизайні, а в іншому – для продажу вигляд. Для того, щоб їх привести до товарного стану, розпрямити пелюстки і стебла, інакше кажучи, їх відпарити, то найкращий інструмент – це відпарювач для квітів.

При цьому таке обладнання, як парогенератор для квітів необхідно використовувати в приміщеннях з гарною вентиляцією. Це може бути кухня або ванна. Інакше, якщо проводити маніпуляції за допомогою відпарювача у звичайних житлових кімнатах, то не виключена через вологість поява на стінах грибка.

Найбільш поширені бренди обладнання для облагородження квітів – це такі виробники, як Liting так і iSteamer. Вони мають як портативні моделі професійного застосування, так і стаціонарні побутові. Інакше кажучи, як для домашнього, так і для комерційного використання.

Моделі мають такі відмінності, як:

 • споживана потужність;
 • матеріали баків та інструментів. Починаючи від алюмінієвих, мідних ємностей і закінчуючи робочими інструментами (прасками та трубками) з нержавіючої сталі;
 • як тиском, так і продуктивністю пари;
 • наявністю програм управління та їх типами.

Що стосується типів управління, то вони можуть бути як механічними і електронними, так і сенсорними.

У порівнянні з аналогами таких брендів, як Tefal, Karcher, так само, як і Philips, та іншими виробниками, продукція Liting і iSteamer – це максимальна надійність, кращі параметри характеристик і доступна вартість. Їхні відпарювачі, починаючи з 2010-го – на українському ринку. Вся продукція має річні терміни гарантії та 10-річні періоди експлуатації.

Парогенератор для штучних квітів від Айстимер: принцип роботи

Як у більшості аналогічних моделей такий домашній відпарювач, як, наприклад, Isteamer is803full copper складається:

 1. з парогенератора, де, власне, виробляється пара;
 2. у свою чергу, парогенератор має спеціальний бойлер, де вода, нагріваючись електричним ТЕНом, перетворюється на пару. Деякі моделі влаштовані так, що саме в бойлерних ємностях і накопичується пара;
 3. шланга, за яким подається пара;
 4. робочих насадок на шланг.

Це можуть бути, як праски, для того, щоб відпарити плями забруднень або пом’ятості на одязі, а також інші аксесуари, типу спеціальних трубок, які вставляють, наприклад, у пакет зі штучними квітами. І протягом 20-30 секунд впливу достатньо, щоб гаряча пара ідеально змогла розгладити ці декоративні вироби.

 

Потужність та продуктивність пари – головні критерії вибору

Наприклад, вже згадувана модель, а саме steamer is803full copper, має потужність в 1, 8 кВт, а такі конструкції, як isteamer is712, isteamer is702, а також isteamer is704 – всі вони володіють потужністю в is ,5 кВт.

Щодо продуктивності, то інтенсивність пари у головної моделі – це 70 л/хв, а в інших виробів – лише 60л/хв.

Об’єм резервуара у головної моделі – 3.2 л, тоді як у решти – 3,8 л.

При виборі відпарювача для будинку, то глажка пором за допомогою головна моделі – це найбільш переважний варіант. Ця модель найбільш економічна в енергоспоживання, за максимальної продуктивності пари.

Особливої ​​уваги вимагає професійний відпарювач для квітів, такої моделі, як Isteamer is209. Він має потужність 2 кВт і 9 параметрів продуктивності пари для того, щоб вигладжувати вироби, як з делікатних, так і з щільних тканин. Більше того, вона оснащена водяним фільтром, який пом’якшує тверду воду. Що не допускає появи накипу, а це означає, що продовжується термін використання цього обладнання.

 

На які додаткові параметри слід звернути увагу при виборі відпарювача?

При виборі обладнання для прасування пором потрібно враховувати таку характеристику, як час безперервної роботи. Наприклад, у професійних моделей – цееделах 120 хв., а у тих відпарювачів, які – для домашнього застосування – 60 хв.

При цьому слід зазначити, що головна модель бренду Айстімер, а саме isteamer is803full copper може працювати безперервно протягом 2 годин.

Потрібно також сказати, що відпарювач відрізняється від парогенератора тим, що перший впливає на вироби вологою, а другий – сухою парою.

 

Кращі моделі відпарювачів

Крім розглянутих моделей, які без сумніву є кращими серед аналогічного обладнання інших брендів, не можна пройти повз новинку 2019-го, а саме таку модель, як Isteamer is-x3turbo. Вона має переваги:

 • високих параметрів тиску;
 • 4 режими продуктивності пари;
 • як горизонтального, так і вертикального прасування, включаючи і штори без їх зняття;
 • здатності виробляти дезінфекцію, як матраців, так і м’яких меблів;
 • завдяки системі арт-крапля, отримувати суху пару і т.д.

Відпарювачі як для одягу, так і для квітів від Айстрімер – це надійні помічники для справжніх господарок.

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

Прокоментувати