Найкращі відпарювачі для штор. Парогенератори iSteamer

глажка штор паром

Еволюція застосування пари для якісного прасування тканин йшла по ланцюжку: змочена тканина – волога марля – парова праска – праска з функцією відпарювання – парогенератор (відпарювач). Останній пристрій узвичаївся нещодавно і у більшості людей немає чіткого уявлення що це таке, навіщо потрібно, що в ньому добре і що погано.

Що вміє відпарювач.

Конструкція та принцип дії пристрою нехитрі. Резервуар із водою, випарник, насадка для розпилення. Вода, потрапляючи випарник, утворює пару, він у свою чергу через насадку потрапляє на тканину. Внаслідок зволоження та нагрівання матеріал розправляється під власною вагою.

Головна перевага відпарювача – безконтактна прасування, що ведеться на вазі, вертикально. Такий процес не може призвести до механічних пошкоджень, а ворсистим тканинам ще й надає об’єм. Є в нього й інші переваги:

  • Апарат не тільки гладить, а й очищає матерію, проводячи попутну дезінфекцію;

  • Якісно обробляється текстиль будь-якого розміру та пошиття;

  • Для обробки не має значення склад тканини;

  • Інтенсивність та температура процесу відгладжування регулюється більш точно та оперативно. глажка штор та тюлі відпарювачем

Пар, що подається під регульованим тиском за рахунок температури знищує мікроби. Подача пари під регульованим тиском витісняє неприємні запахи. Спільна дія вологості, тиску та температури ефективно усуває забруднення, у тому числі й жирні плями.

Максимальна температура обробки не перевищує 100ОС, що дозволяє прасувати найніжніші тканини, наприклад, шовк або легкоплавка синтетика.

Можливість обробляти громіздкі вироби у вертикальному положенні суттєво полегшує процес прасування для штор, верхнього одягу.

Паровою праскою на дошці для прасування легко обробити наволочку, сорочку або штани. Найбільш громіздкі (наприклад простирадла) або мають складний покрій (пальто) речі прогладити складніше. Їх доводиться складати, використовувати підкладки спеціальної форми тощо. Надати ідеального вигляду ламбрекенам, портьєрам, гардинам та іншим видам штор практично не реально, особливо якщо виготовлені з об’ємної тканини або мають декоративні складки, вишивку, інші елементи оздоблення. Існує ризик пошкодити або повторно пом’яти тканину. Парова праска для штор – не найкраще рішення.

Дещо краще використовувати праску з функцією відпарювання (не плутати з паровою праскою), який дозволяє відгладити вироби на вазі і без безпосереднього контакту з об’єктом обробки. Але й тут є недолік – нерівномірне пароутворення. Така праска подає у випарник воду нерівномірно, від цього стрибкоподібно змінюється тиск і розмір площі, що обробляється. В результаті на весь процес йде досить багато часу.

Відпарювач для штор та одягу позбавлений цих недоліків. Парогенератор для прасування штор забезпечує рівномірну регульовану подачу пари, а спеціальна насадка оптимально розподіляє її по поверхні виробу.

Критерії якості або як вибрати відпарювач

Isteamer is803full copper

Витривала модель, розрахована на тривалу роботу. Потужність двох незалежних нагрівачів у 1800 Вт дозволяє виробити до 70 грамів пари за хвилину. Економію забезпечують три режими роботи. Витратної ємності 3,2 л вистачає на тривалий час роботи. Праска з нержавіючої сталі підходить для будь-яких поверхонь. Пристрій підходить для великих магазинів одягу, салонів гардин. За рахунок компактності можна використовувати в побуті.

Isteamer is-x3turbo

Універсальний апарат для вертикального та горизонтального прасування. Чотири режими роботи нагрівачів забезпечують економію та необхідну продуктивність. На максимальній потужності 2180 Вт прилад розвиває тиск 1,5 бар при продуктивності пари 80 г/хв.

За рахунок багатої комплектації is-x3turbo ідеально підходить для домашнього використання, але цілком застосовний і для виробничих потреб.

Isteamer is712

Вертикальний відпарювач з 12 режимами роботи під керуванням електроніки. Електрична потужність змінюється від 550 до 2500 Вт. Пароутворення до 60 г/хв. Ворсова насадка чистить та гладить такі матеріали як замша. Спеціальні затискачі допомагають швидко нагладити стрілки. Добре підходить як для весільних салонів та магазинів одягу, так і для домашнього використання.

Isteamer is704

Вертикальний парогенератор для штор. Чотири режими дозволяють виробляти 60 грн. пара за хвилину при тиску до 1 бар. Потужності 2500 Вт достатньо для обробки будь-яких видів тканин. Запас у 3,8 л. води забезпечує тривалу роботу. Підходить для комерційного та побутового використання.

Isteamer is702

Простий і надійний відпарювач. Два режими роботи на потужностях 1400 і 2050 Вт, вихід пари до 60 г/хв і великий витратний об’єм води роблять цей відпарювач для штор незамінним у салонах гардин та магазинах одягу. Додаткові аксесуари дозволяють використовувати його у домашніх умовах.

Isteamer is209

Новинка 2018 року. Дев’ять режимів потужності пари, економічність, система антикапля – все це робить апарат зручним у побуті, у бутіках та в магазинах готового одягу.

Бренд Isteamer за своєю різноманітністю функціоналу, зручністю управління, споживчими якостями не поступається світовим топ-брендам. Марка айстімер ось уже 19 років на ринку України. Заслужену популярність їй надає демократична ціна. За цілком розумну вартість споживач отримує прості, надійні захищені від аварійних режимів конструкції. За умови дотримання умов експлуатації вони допомагатимуть у побуті та на роботі 10 і більше років.

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

Прокоментувати