Найкращі відпарювачі для білизни. Парогенератори iSteamer

глажка постельного белья

постільна білизнаМало хто відчуває задоволення, стоячи біля дошки. На щастя, сфера інновацій щодо прасування пропонує величезний вибір моделей професійних відпарювачів для білизни. Парогенератор для білизни може без зусиль розгладити підковдра, складений у кілька разів. Сучасні праски мають функцію прасування пором, але, не в змозі замінити безперервну роботу інтенсивної парової техніки. Наявність спеціальних насадок для одягу та делікатних тканин робить відпарювачі для білизни незамінними при експлуатації не тільки в промислових цілях, але і в домашніх умовах.

Класифікація видів та принцип роботи

Виділяють стаціонарні вертикальні парогенератори для прасування білизни та ручні (мініатюрні портативні пристрої), незамінні у відрядженнях, поїздках, подорожах. Підлоговий стаціонарний відпарювач є базою для води з нагрівачем у вигляді бойлера, з’єднану щільним термоізоляційним шлангом з насадкою, через яку відбувається безпосередня доставка пари на матеріал. Серед дорожніх моделей Liting поширені відпарювачі-чайники, з полегшеною конструкцією, що за функціоналом не поступаються великогабаритним аналогам. За допомогою відпарювача елементарно позбутися різних плям на одязі, міні-пристрої в даному випадку врятують діловий костюм у дорозі.

При виборі апарату для білизни, кращим залишається класична праска, або універсальний парогенератор для прасування.

прасування білизни парогенератором

Гладити паровою праскою або відпарювачем

При виборі відпарювача необхідно враховувати комплектацію та набір функцій. Різні пристрої мають наявність вертикальної/горизонтальної подачі гарячої пари. Даний параметр дозволяє охопити весь спектр поставлених завдань, прасувати штори на вазі, чистити та відновлювати верхній одяг, речі будь-якого складу, проводити чищення оббивки м’яких меблів, килимових покриттів. Проникнення гарячого повітря у важкодоступні складки, оборки, кишені, відвороти з фурнітурою не доступні жодній прасці, якою б досконалою вона не була. Безконтактна дія на тонку тканину дозволяє підтримувати бездоганний зовнішній вигляд вечірнього вбрання, делікатних виробів.

Грамотний підбір потрібного пристрою скоротить час, відведений на прасування праскою. Функції останнього повністю припиняються з придбанням парогенератора для постільної білизни, який справляється з поставленим завданням набагато швидше, і з найменшими зусиллями. Відрізняється від парогенератора відпарювач подачею гарячого вологого повітря. Під тиском в 1,5 бар сухою парою здійснюється прасування білизни парогенератором, при цьому відсутня можливість вертикальної прасування. Зазвичай, для білизни відпарювач не використовується, тому що проблематичність правильного розташування тканини великого розміру.

Важливі критерії

як вибрати парогенератор

У виборі відпарювача легко зорієнтуватися дотримуючись основних характеристик:

  • обсягу резервуара (впливає на час безперервної роботи)
  • потужності (відповідає за швидкість нагрівання води, інтенсивність пара)
  • нагрівального елемента (матеріал виготовлення впливає на термін служби, процес утворення накипу)
  • тиску (провокує потік гарячого повітря до максимального викиду, глибокого проникнення в тканину)

Технічні можливості задають виробам певні вимоги, спираючись на які домогосподарки можуть віддати перевагу тій чи іншій моделі.

Додаткові параметри:

Нові представники підлогових вертикальних відпарювачів оснащені такими зручностями як: електронне регулювання потужності на корпусі та рукоятці, ергономічний дизайн, металевий бойлер, додаткові насадки для створення стрілок, чищення замші, вовняних виробів.

Приємною можливістю використання відпарювача у вигляді чайника мають портативні моделі бренду Liting.

Огляд кращих моделей

Лідерами в інноваційному підході визнано Isteamer і Liting (представник стаціонарних та портативних екземплярів).
Айстімер набирає популярності неймовірними темпами. Завдяки якісному наповненню та прийнятній ціні затребуваний на ринку. Професійну лінію відкриває Isteamer is209 потужністю 2000 Вт, з 9 режимами відпарювання. За ним слідують моделі Isteamer is702, is704, потужністю до 2500 Вт, механічним управлінням і алюмінієвим бойлером. Isteamer is712 отримав електронний дисплей, 12 режимів роботи, регулювання на рукоятці. Професіоналами своєї справи є:
Isteamer is-x3turbo (2180 Вт, нагрівач з нержавіючої сталі, тиск в 1,5 бар, наявність усіх сучасних функцій плюс анти-крапля і фільтр для води та можливість горизонтального прасування)
– Isteamer is803full copper (відпарювач преміум класу, бойлер з мідного сплаву, тиск 1 бар, економічний 1800 Вт, працює безперервно до двох годин)

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

З огляду на особисті потреби, ціновий діапазон, технічні можливості товару, вибір необхідної моделі не змусить себе чекати. Гонятися за популярністю, переплачуючи за імідж немає сенсу. Вибирати необхідно надійність і функціонал за адекватною вартістю, в чому полягає сенс цінової політики компанії-виробника відпарювачів Liting та Isteamer.

Прокоментувати