Стаціонарні або ручні відпарювачі
Відпарювачі поділяються на підлогові (вертикальні) та ручні. Вибираючи професійні парогенератори, врахуйте, зовні вони нагадують пилосос, тільки разом ємності для сміття в нижній частині розташований бак, в який заливається вода. Їх більш висока вартість, порівняно з ручними моделями, окупається завдяки різноманітності функцій, ефективнішій роботі. С за допомогою стаціонарних відпарювачів можна не тільки розгладити складки, а й позбутися неприємного запаху, видалити окремі забруднення.
Підлогові відпарювачі
Дослідження підтверджують, що при обробці м’яких меблів, килимів, іншого домашнього текстилю гарячою парою, виключається можливість розмноження паразитів, знижується кількість алергенів у приміщенні. Такого результату можна досягти при використанні потужних професійних відпарювачів. До популярних моделей лінійки Liting належать:
Liting Lt6 – відпарювачі напольні з вішалкою дозволять розгладити одяг в будь-яких умовах. Завдяки наявності двох режимів потужності парогенератор можна легко використовувати для обробки різної щільності тканин. Ворсова щітка забезпечує просту роботу із замшею, чищення м’яких меблів, килимового покриття.
Liting Lt8GB809 – потужний парогенератор має 9 режимів роботи, встановити які можна на корпусі. Тут розташований мініатюрний дисплей, на якому відображається поточний режим. Великий ресурс роботи пристрою забезпечує міцний алюмінієвий сплав, з якого виготовлений бак, захист від перегріву. Функція антикапля забезпечує комфортне прасування в горизонтальному положенні.
Liting Q5 – подає пар під тиском, має 4 режими, що регулюють потужність його роботи. Збільшений нагрівальний елемент підвищує швидкість утворення пари, наявність багатої комплектації дозволяє легко працювати не лише з одягом, а й з м’якими меблями, килимами, іграшками, будь-якими текстильними виробами.
Ручні відпарювачі
Ручні відпарювачі мініатюрні, вони не займають багато місця, їх зручно використовувати у дорозі. Як додаткові функції варто відзначити можливість закип’ятити воду провести інгаляцію. Серед популярних ручних парогенераторів лінійки Liting варто виділити:
Liting A7 – парогенератор зроблений з якісного пластику, що унеможливлює опіки. Він має механічне керування, ємність 400 мл, здатний працювати до 20 хвилин без перерви.
Liting A8 компактний пристрій з ємністю 500 мл зручно зберігати, переміщати, використовувати під час подорожі. Потужність 1200 Вт – оперативне підігрів води.
Liting A6 – найменший відпарювач має потужність 600 Вт, розрахований на 200 мл води.
Ручний відпарювач може освіжити одну зміну одягу, підігріти питну воду.
Рекомендації щодо вибору
Щоб визначитися з оптимальним варіантом, важливо враховувати основні характеристики:
- потужність – забезпечить швидкість нагрівання води, може змінюватись, залежно від обраного режиму роботи парогенератора;
- інтенсивність подачі пари забезпечує швидкість роботи пристосування, чим вищий показник, тим швидше розгладиться тканина;
- тиск пари забезпечить більш глибоке проникнення в волокна матеріалу – чим вищий показник, тим простіше відпарити щільні тканини;
- моделі з функцією антикапля виключать ймовірність появи потік на обробленій поверхні.
Відпарювач або праска
Як вибрати найкращий відпарювач?Найважливішою характеристикою відпарювача, на яку варто звертати увагу в першу чергу при виборі, є інтенсивність подачі пари. Від цієї характеристики безпосередньо залежить те, як швидко та ефективно розгладжуватиметься одяг. Ефективними вважаються ті моделі, які мають інтенсивність подачі потоку пари становить 30-50 мл/хв. Бувають відпарювачі, у яких потік регулюється, що дозволяє відпарювати різні види тканини.
Напольні моделі мають більшу потужність, що починається від 2000 ВТ. З такою потужністю здатні відпарювати ніжні та щільні тканини, шкіру, замшу та видають показники 30-50 мл/хв.