Кращі відпарювачі для гардин та штор

Оцінюючи зовнішній вигляд гардин в магазині, кожна господиня подумки замислюється про те, як їх доглядати і як розгладити всі ці численні збірки і складочки, не зіпсувавши тканину. Впоратися з цими завданнями допоможе простий і функціональний пристрій-парогенератор для прасування гардин пором.

Якщо порівнювати прасування одягу та обробку парою, пара має вагомі переваги:

 1. Глажка пором повністю усуває запахи.

 2. Пором можна обробити найделікатніші тканини, не пошкоджуючи їх.

 3. Відпарювач для гардин допоможе розгладити найвигадливіші складки, рюші, одяг з вишивкою, обробкою з бісеру та стекляруса.

 4. За допомогою відпарювача можна прасувати штори та гардини на вазі, не знімаючи з карниза.

Відпарювач або парова праска, чим прасувати гардини?

Відпарювач-це прилад, що розгладжує одяг струменем пари. Відпарювач для гардин перевершує праску відразу за кількома позиціями. Він незамінний для гардин з органзи, шифону, оксамиту; складних конструкцій із ламбрекенами, багатошаровими ярусами. Є й інші переваги:

 • відсутня безпосередній контакт із тканиною, вона обробляється «на вазі», вироби довше не зношуються, не втрачають свого вигляду;

 • тривалість прасування значно скорочується;

 • видаляються плями, тканина дезінфікується, знищуються збудників алергічних реакцій;

 • забезпечується тривала та рівномірна подача пари. Потужність струменя пари біля найсучаснішої праски значно поступається парогенератору.

Кілька порад, як вибрати відпарювач.

Відповідь на питання, який відпарювач для гардин краще, залежить від того, де ви його збираєтеся використовувати. Відпарювачі можуть бути ручні та стаціонарні (підлогові). Потужність ручних не перевищує 900 Вт, підлогові мають середню потужність 1500 Вт та кілька режимів роботи.

У домашніх умовах найчастіше використовується відпарювач ручний для гардин, зовні він нагадує електричний чайник, нагрівання води відбувається за тим же принципом. Для прасування штор у квартирі він підійде ідеально, а ось для використання в ательє в промислових масштабах його потужності вже недостатньо, для цього краще підійдуть вертикальні аналоги. Його компактність робить незамінним прилад у поїздці чи відрядженні.

Чим більше у приладу потужність, тим більша кількість пари на хвилину генерує прилад. Парогенератор для гардин може бути:

 1. малої потужності (20-25 мл. пари на хвилину);

 2. середньої (30-50 мл. пари на хвилину);

 3. високою (від 55 мл. за хвилину).

Відпарювач для гардин і штор останнього покоління забезпечує потужний і безперервний потік пари більше 55 мл. за хвилину, вода з бака подається по краплині, що виключає появу мокрих плям і слідів потік на тканині. У дешевших моделях слід чекати, щоб підошва відпарювача добре нагрілася і пішла пара, інакше на тканині залишаться плями.

Професійні відпарювачі для гардин

Професійні відпарювачі призначені для комерційного використання в магазинах, ательє, хімчистках, готелях, їх переваги оцінили і багато господинь. Використання відпарювача значно спрощує догляд за речами та скорочує кількість витраченого часу на прасування одягу.

відпарювач для штор

Переваги професійних моделей:

 • ємний об’єм резервуара для води забезпечує тривалу роботу приладу. Чим більше бак, тим більшебільше тривалість роботи приладу;

 • висока потужність заощаджує час, що витрачається на обробку одного виробу;

 • наявність додаткових режимів для роботи з делікатними тканинами;

 • у комплекті передбачена стійка для одягу, що складається, що спрощує процес роботи з виробами. Вона навіть витримує великогабаритні речі.

Який бренд вибрати

Моделі топових брендів значно перевершують за ціною аналогові моделі інших виробників навіть за ідентичних параметрів. Висока ціна обумовлена ​​не винятковими технічними характеристиками, а розкрученістю бренду.

Стабільним попитом у покупців користується продукція фірм Liting та iSteamer, вони працюють на ринку України з 2010 року, їх прилади відрізняються тривалим терміном (понад 10 років) та простотою експлуатації.

Радимо звернути увагу на професійні відпарювачі фірми Айстімер:

 • Isteamer is803full copper;

 • Isteamer is-x3turbo;

 • Isteamer is712;

 • Isteamer is209

Прилади розрізняються за потужністю, матеріалом бака (мідь, алюміній) та його обсягом, тиском і подачею пари. Професійна парова праска для гардин має кілька режимів роботи, управління ними може бути механічним, сенсорним або електронним.

Щоб прилади служили довго, слід заливати тільки очищену або дистильовану воду, це дозволить уникнути накипу на нагрівальному елементі.

Парогенератори фірм Liting та iSteamer виправдовують витрачені на них кошти, це незамінні та прості у використанні помічники у побуті та комерційній діяльності.

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turboпарогенератор Isteamer is209
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turboIsteamer is209
4 620 грн3 700 грн 2 890 грн 3 190 грн2850 грн
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is209

Прокоментувати