Кращі відпарювачі для дитячих речей та одягу

У сучасному світі, коли часу на постійні побутові справи ставати все менше, людина шукає шляхи як полегшити своє життя. Адже час це дорогоцінний ресурс, який не хочеться витрачати на повсякденну рутину. Саме тому ринок побутової техніки наповнений приладами, використання яких полегшить життя і зробить побутові процеси швидше. До таких приладів можна віднести відпарювачі, які набувають загальної популярності за рахунок легкості використання та відмінного результату.

Зміст статті:

Ручні відпарювачі для дитячих речей
Підлогові парогенератори для дитячого одягу та іграшок
Чи можна прасувати дитячі речі відпарювачем
Важливий критерій вибору: потужність та інтенсивність пари
Додаткові параметри при виборі відпарювача
Найкращі моделі відпарювачів

відпарювачі для дитячого одягу

Використання ручних відпарювачів для дитячих речей

Домашні види відпарювачів стануть незамінним помічником господині, адже вони відрізняються компактністю, легкістю використання, мобільністю. Принцип дії відпарювача для речей полягає в безперервному розвитку пари, який з великою швидкістю проникає в текстуру одягу і при цьому розгладжує складки. Окрім позбавлення від складок та розгладжування речей, прилад робить дезінфекцію, а також знищує неприємний запах на одязі.

відпарювачі для дитячих речейРучний відпарювач стає незамінною та обов’язковою річчю в сім’ях, у яких є діти . Адже з появою дітей, речей та м’яких іграшок ставати більше, отже, обсяг прасування збільшується. Але домашній відпарювач спрямований не тільки на те, щоб скоротити час прасування, адже під час обробки парою одяг малюка повністю позбавляється мікробів. Шкіра малюка в перші місяці життя надзвичайно чутлива та не пристосована до агресивних факторів повсякденного життя. За допомогою відпарювача ліквідуються залишки миючого засобу, матеріал стає м’якшим та приємнішим.

Якщо ви задумалися про купівлю цієї незамінної речі, зверніть увагу при виборі відпарювача на фірми Liting та iSteamer. Моделі цих брендів чудово зарекомендували себе на побутовому ринку, мають високу надійність, відмінну цінову політику та високі показники ефективності. Ручні моделі фірми Liting мають невеликі розміри, продуктивність до 30 гр./хв. Такі пристрої відмінно підійдуть для прасування як вдома, так і в подорожах, їхня мобільність – це головний плюс. Можливість прасування без використання дошки для прасування дуже економить час і місце, адже розправити одяг можна на вазі. Ручні моделі Liting A7, Liting A8, Liting A6 мають відмінне співвідношення ціна-якість. Тривалість безперервної роботи безпосередньо залежить від резервуара для води, оскільки у представлених моделей він не великий, час роботи нетривалої. Потужність подачі пари відрізняється від парогенератора і становить від 20-40 г/хв, чого буде достатньо для застосування в домашніх умовах.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

А7

Ручний відпарювач Liting A7

990 грн.
Ручний відпарювач Liting a7 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

Liting A8

Ручний відпарювач Liting a8 для одягу.

Оплата частинами від PrivatBank на 3 платежі

lapka

Покупка частинами від MonoBank на 3 платежі

Liting A6

Ручний відпарювач Liting a6 для одягу.

Використання парогенераторів для дитячих речей та іграшок


Цей вид відпарювачів є більш продуктивним порівняно в ручні моделі, їх потужність 40-60 г/хв. За зовнішніми особливостями вони схожі на пилосос. Для зручності пересування вони оснащені коліщатками, а також стійкою для одягу, праскою.ент і шланг по яких надходить пара і відбувається процес прасування.

відпарювач Isteamer is803full copper

 парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turbo
isteameris803 full copperisteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turbo
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo

Підлогові парогенератори для речей знайшли своє застосування як у домашній, так і в професійній сфері. Стали незамінною річчю для якісного прасування дитячого одягу, з легкістю дозволяють відпарити та позбавити неприємних запахів, а також допоможуть зробити дезінфекцію для іграшок або ліжечка. Стаціонарні та побутові та професійні моделі часто можна зустріти у хімчистках, магазинах одягу чи ательє. Професійний відпарювач для магазину дитячого одягу – це незамінна річ, яка спростить роботу персоналу та покращить зовнішні характеристики одягу.

Залежно від функціональних характеристик підлогові моделі можуть працювати з будь-якими видами тканин. У модельний ряд фірми iSteamer включені моделі, що дозволяють працювати зі щільними та ніжними тканинами, зі шкірою чи замшею, зі шторами чи хутром. Залежно від комплектації моделей оснащені різними насадками, що дозволяють обробити меблі від вовни тварин, провести дезінфекцію дитячих іграшок, знищити пилові кліщі.

Чи можна прасувати дитячі речі відпарювачем

Використання відпарювача для дитячих речей просто необхідне, крім того, що це спростить життя господині, воно також має низку переваг:

 • Скорочується час процесу прасування.
 • Кількість шкідливих мікроорганізмів значно знизиться після прасування пором.
 • Окрім зовнішніх характеристик, тканина стає м’якою, а шви не такі чутливі.
 • Гаряча пара дезінфікує тканину, знищуючи бактерії, що є обов’язковим заходом у перші місяці життя дитини.

Основні критерії при виборі відпарювача: потужність та інтенсивність пари

Оптимальна потужність та інтенсивність пари – основні критерії при виборі відпарювача для речей. Важливо розуміти, що чим більша потужність, тим ефективніший прилад, цей параметр визначає скільки виходитиме гарячої пари за хвилину. Від цього безпосередньо залежить якість та час прасування. Також від потужності залежить сфера застосування апарату. У модельний ряд Isteamer включені моделі в різні режими потужності, наприклад: Модель Isteamer is803full copper має 3 режими потужності, Isteamer is712 включено 12 режимів потужності.

 • Від 1000 Вт до 1500 Вт – такі моделі мають середню цінову категорію, підходять для м’яких тканин, не залишають заломи на одязі.
 • Від 1500 Вт до 2000 Вт – підходять для прасування штор, здатні боротися зі шкідливими мікроорганізмами.
 • Від 2000 Вт – мають високу продуктивність, здатні гладити піджаки, пальто, допоможуть впоратися із забрудненнями.

Середній показник інтенсивності безперервної подачі пари становить 40-60 г/хв, але не менше ніж 30 г/хв. Модель Isteamer is-x3turbo має інтенсивність подачі до 80 г/хв. Середня подача пари у медолі Isteamer is712 до 70 г/хвилину пари.

Додаткові параметри під час вибору відправника.

До додаткових параметрів можна віднести:

 • Розмір бака для води та матеріал його виготовлення. Чим більший обсяг, тим більше часу безперервної роботи апарату. Бак може бути виготовлений з алюмінію, міді або іншого металу, від чого залежить термін експлуатації апарату. Модель Isteamer is209 оснащена баком об’ємом близько 3 л. Бак виготовлений з алюмінію та дозволяє здійснити 60 хвилинний безперервний процес прасування.

 • Тиском та подання пари. Не всі моделі оснащені функцією тиску пари при виборі відпарювача на це варто звернути увагу, такі моделі відрізняються продуктивністю, але їхня ціна значно вища. Час безперервної роботи залежить від обсягу резервуара. Модель Isteamer is-x3turbo оснащена компресором, що дозволяє працювати з парою під тиском.

 • Кількістю програм та типом управління. Багато режимність роботи апарату дозволяє керувати та регулювати потужність подачі пари, вибрати режим прасування для певного матеріалу. Управління може мити електронне, механічне або сенсорне. Модель Isteamer is712 має електронний блок керування. Модель Isteamer is704 відрізняється механічним керуванням.

 • Комплектація. Різноманітність додаткових насадок та аксесуарів для чищення поверхонь або роботи з певними тканинами.

 • Вимога до використання води. Більшість відпарювачів працюють лише з дистильованою або фільтрованою водою. Не можна заливати воду із водопровідного крана. Цей фактор дуже впливає на термін експлуатації апарата.

На які моделі варто звернути увагу при виборі відпарювача

Компанії Liting та iSteamer вже більше 10 років на побутовому ринку України. За цей час вони отримали безліч схвальних відгуків, адже їхня продукція має термін експлуатації понад 10 років, а простота використання та показники ефективності займають лідируючі позиції на ринку парогенераторів. До найкращих ручних моделей відпарювача можна віднести модель Liting A7 – це ідеальний помічник для домашнього використання. Вертикальне прасування відмінно підійде для невеликої кількості одягу. А можливість вибору режиму потужності дозволить регулювати подачу пари. Особливу увагу при виборі відпарювача слід приділити моделі підлогової Isteamer is-x3turbo з можливістю горизонтальної і вертикальної прасування, з подачею пари 80 г./хв.. Об’єм бака 1,7 літра, матеріал виготовлення – алюміній. Час безперервної подачі пари 60 хвилин.

Порівняння моделей

відпарювач Isteamer is803full copper

парогенератор isteamer is712відпарювач isteamer is702парогенератор isteamer is704відпарювач Isteamer is-x3turbo
isteamer
is803 full copper
isteamer is712isteamer is702isteamer is704Isteamer is-x3turbo
Продуктивність пари (г/хв)7060606080
Споживана потужність (вт)1800 вт2500 вт2500 вт2500 вт2180 вт
Максимальний тиск пари (Бар)11111,5
Об’єм бака для води (л)3,23,83,83,81,7
Матеріал бойлерамідьалюмінійалюмінійалюмінійнержавіюча сталь
Матеріал парового прасуваннянержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча стальнержавіюча сталь
Можливість горизонтального прасуваннянінінінітак
Кількість режимів роботи312244
Тип управліннямеханічнеелектроннемеханічнемеханічнемеханічне
Час безперервної роботи (хв)12060606040
Час нагрівання до утворення пари (хв)11111
Регулювання сили паритактактактактак
Знімний бак для водитактактактактак
Доливши води під час роботитакнінініні
Температура пари (град. С)9898989899
Терморегулятортактактактактак
Кнопка Увімк./Вимктактактактактак
Індикатор роботитактактактактак
Індикатор низького рівня водинітакнітакні
Запобіжний зворотний клапаннінінініні
Термо ручка на прасуваннітакнінінітак
Захист від перегрівутактактактактак
Протикапельна систематактактактактак
Можливість промивання бойлера від накипутактактактактак
Довжина парового шлангу (м.)1,71,71,71,71,85
Довжина мережевого шнура (м.)1,81,81,81,81,8
Колірсрібло та червонийсрібло та бордосрібло та бордосрібло та бордочервоний
Затискач для штанівтактактактактак
Щітка для видалення пилу та ворсиноктактактактактак
Рукавичканітактактактак
Країна виробникКитайКитайКитайКитайКитай
Розмір упаковки (див.)39*22*5043*33*4243*33*4243*33*4243*33*42
Гарантія12 місяців12 місяців12 місяців12 місяців12 місяців
Вага (кг.)88888
Замовити

isteamer is803 full copper
Замовити

isteamer is712
Замовити

isteamer is702
Замовити

isteamer is704
Замовити

isteamer is-x3turbo

Прокоментувати